Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig mukodik intimitas nelkul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mukodik intimitas nelkul?

Figyelt kérdés
Se puszi se oleles semmi. Egy oldalrol nehez kozeledni ha a masik elutasito
2017. febr. 16. 11:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Egy baráti kapcsolat elég sokáig tud így működni. Egy párkapcsolat... nagyjából semeddig. Szerintem onnantól, hogy megszűnik az intimitás, már nem lehet egyáltalán párkapcsolatról beszélni, max. egymás mellett élésről.
2017. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire vagy "vak", vagy kitartó.

De szerintem max. néhány hónap és elunod az eredmény nélküli próbálkozást.

Tudom milyen rossz, rengeteg őrlődéssel jár.

2017. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt?Történt valami az elmúlt időszakban,amiért így reagál a közeledésedre?Mennyi időt töltötök együtt?
2017. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha mind a két ember - úgymond - fából van, működhet akármeddig. A kérdésből úgy tűnik, hogy neked - sokakhoz hasonlóan - szükséged van testi kapcsolatra, míg a másik fél ebben nem partner. Hogy meddig működik, attól függ, meddig bírod. Egy puszi vagy egy ölelés már a kapcsolat kezdetén is természetes. Ha több találkozáson túl vagytok már, és tényleg semmi testi érintkezés nincs, akkor hagyd ezt a kapcsolatot a csodába!
2017. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem írtad, mióta áll fenn ez a helyzet, de valamit sürgősen tenni kell, mert egyszer eljön az a pont, amikor már "idegennek" érzed a párod magad mellett és onnan szinte lehetetlen visszajönni a normális kerékvágásba. Ne várd meg, hogy ez bekövetkezzen. Sajnos a szeretet manapság sok helyen olyan téma, amiről nehezen beszél az ember, mert gyengeségként élik ezt meg + a világ sem túlságosan emocionális, amiben élünk. Pedig ha azt érzed, hogy ez a helyzet Téged bánt és felőröl, akkor muszáj felhozni és megbeszélni. Nem jó így élni, az élet pedig csak halad és halad könyörtelenül.
2017. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én nőként nem vagyok az a puszilkodos bújos tipus, míg a barátom nagyon szereti így kimutatni a szeretetét. :D

Nehéz volt eltmrnöm az állandó simogatást, 1 hónapig rüheltem. Aztán rájöttem és párommal is megbeszéltem :)

2017. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Én nőként nem vagyok az a puszilkodos bújos tipus, míg a barátom nagyon szereti így kimutatni a szeretetét."


Mi is így vagyunk. Nehéz ezt elfogadnom hogy a párom csak ritkán engedi hogy puszilgassam.

Pedig én tényleg imádom így (is) kifejezni hogy szeretem. Kb. csak akkor ölelkezünk ha én odamegyek hozzá, ő soha nem teszi... De ez van. Ha ez nem azt jelenti hogy nem szeret, akkor nincs nagy baj.

2017. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
6eves kapcsolat kb fel eve van
2017. febr. 16. 14:06
 9/17 A kérdező kommentje:
6eves kapcsolat kb fel eve van ja es egyutt lakunk 5evr
2017. febr. 16. 14:06
 10/17 anonim ***** válasza:

Amúgy milyen a kapcsolatotok, szoktátok ápolni?

Időnként romantikázni, elmenni kettesben, stb.? Sokat szoktatok beszélgetni?

Ezt a problémát még nem vetetted fel neki? Biztos van rá magyarázata, oka, ha korábban nem ilyen volt.

ha elmondja akkor már tudod merre indulj a megoldásban.

2017. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!