Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom azt vágta a fejemhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom azt vágta a fejemhez, hogy én tönkre teszem a kapcsolatát a családjával. Mi a helyes lépés ezek után?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell róla és a családjáról, hogy elég szoros a kapcsolatuk, nem mondtanám, hogy párom amolyan "anyuci pici fia" típus, de az biztos, hogy amit szülei mondanak, kérnek, csinálnak az szent és sérthetetlen.

A múlt nap kedves párom azt vágta a fejemhez, hogy én tönkreteszem az ő családi kapcsolatait, mert a szülei már nem számítanak rá úgy, mint eddig.. (azt azért még meg kell említenem, hogy bármi volt, mi bármit terveztünk vagy csináltunk, és közbejött valami szülők által kért banális dolog, párom rohant, hogy segítsen.. engem vagy magával rángatott, vagy ott hagyott)

Amikor ezt hallottam, egyszerűen lefagytam, nem tudtam mit mondani.. és most is valahogy így érzek a dologgal kapcsolatban. Szerintem (és a tanult pszichológiai ismereteim szerint) valahol normális hogy huszon éves korban a fiatal eltávolodik (nem elszakad, csak meggyengülnek a kapcsolatok) a családtól, és saját kapcsolatokat, társaságot majd családod alapít.

Most mit tegyek? Ha minden marad a régi, újra megkapom, hogy én tönkreteszem a családját, ezt pedig nagyon nem szeretném, mert hihetetlenül rossz érzés. Viszont azt sem szeretném eltűrni, hogy mi bármit csináljunk, ő bármikor elrohan, ha hívják.. :( segítsetek


2017. febr. 18. 10:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerezz egy felnőtt pasit:)

Én először 6 évesen húztam meg anyám és köztem a korlátokat.

2017. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

Soha nem lesz ő a te "párod" - ha vigasztal, másé se.

Hagyd meg a szent családjának, meg fog könnyebbülni - neked meg lehet valami normális életed.

2017. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyszerű: ha nektek van programotok, akkor nem rohangál senki sehova.

Ha nincs, akkor meg ő is azt csinál, amit csak akar.

2017. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát ő anyuci pici fia, ahogy már előttem írták.

Azzal semmi gond, hogy a szülei már nem számíthatnak a fiukra úgy mint korábban, a gond az, hogy téged vádol a srác a kapcsolat lazulása miatt. Ezt a köteléket egy egészséges férfi maga lazítja meg. Ráadásul családja tönkre tevésének nevezi a folyamatot.


Sokan leírták: hagyd a francba! Ha ég vele vagy, megtanítod neki, hogy minden problémájának az oka te vagy. Ha sokat mondja, még te is elhiszed. Döntsd el, mit akarsz.

2017. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!