Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem hátba támadott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hátba támadott a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
tudja rólam, hogy néha depis vagyok és az elmúlt néhány héten is ez volt és mondtam, hogy most kihagynám a találkozót amire terveztünk menni a haverjaival. Erre teljesen kiakadt és felhozta a depressziómat és olyanokat mondott, hogyha ezt így folytatom akkor nem fog sokáig velem maradni
2017. febr. 19. 15:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az akarat segít csak neked.

Mindig tudatosan gondold át a dolgokat. Nem az a lényeg, hogy az alapszemélyiséged elnyomd de kompromisszumokat kell hozni s az azzal jár fegyelmezed te is magad tudatosan.

Ha van egy egy ilyen alkalom amit leszervezel akár pároddal akár mással s hirtelen leakarod mondani gondold át.

Maga a program vagy az emberek akik nem igazán szimpatikus alapból sem?Vagy csak az érzelmeid tepernek le? Mennyire fontos vagy okozol probrémát másoknak azzal, hogy visszamondod? Milyen gyakran fordul elő?

Ha alapból elígérkeztél nem illik alapos indok nélkül s az, hogy nyomott a kedved nem az.

Az ilyenekbe tudom nehéz de ne a problémát lásd hanem a lehetőséget. Ha othon maradsz marad ez a kedved de jobb nem lessz. Ha elmész lehet ott is ugyanígy érzed magad de ott az esély, hogy jobb is lehet.

Nemsokára itt a jó idő, ha teheted inkább a természetbe, csendbe, menjetek együtt, egyedül, ott mégha nem is divat de kénytelen vagy meghallani a saját hangod belül s átgondolni mi ránt így le s mivel tegyél ellene.

2017. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, és? Ettől álljon meg az élet? Eyébként igaza van, én is voltam depressziós (majdnem öngyilkosségig), de felismertem, és eljártam a kezelésekre, és most már jól vagyok.

Nem takarózhatsz egész életedben ezzel, egyébként a párod pedig nem hátba támadott, hanem korrekten megmondta, hogy elege van az önsajnáltatásodból, meg, hogy csak otthon gubbasztasz.

Tudod, milyen rohadt lelombozó, hogy a másik folyton otthon ül, és semmit nem lehet vele még tervezni sem? Nagyon gáz... (egyik lányismerősöm is "depis", és már egy csomó programunkat lemondta, a "depire" hivatkozva... de ott tartunk, hogy lassan nem hívjuk sehová, mert minek?)

2017. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!