Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok ha barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ha barátnőtök egyik régi viszonzatlan szerelmlvel szeretne találkozni?

Figyelt kérdés
Én és a barátnőm pár hónapja vagyunk együtt. 2 éve eléghé szoros barátságot ápolt egy sráccal. 1 éven át mindent megosztottak egymással. Szerelmes volt a bnőm, de messte laktak egymástól. Egyszer látták egymást. 2év után újrataliznának.

2017. febr. 20. 22:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kicsit félreértettétek a dolgot :D

Már mint nem merült fel a barátnőmben h elhagyna. Egyszerűen egy rég nem látott baráttal szeretne találkozni,akivel sosem alkodtak egy párt a távolság miatt. Szóval nem az exe, viszont egy jelentős személy.

Azt mondja a párom h nem hagyna el, mert azóta ő is és a pasi is sokat változott. Viszont hiányzik neki és bizzak benne.


Nem köthetem le, h nem mész sehova :D mert akkor azzal jön h én őt lekorlátozom..


Szóval nem azért találkozik vele h lecseréljen. Mondtam neki h nehezményezem, de ő elmondta h 2 éve nem látta szeretne vele beszélni mint két régi ismerős.


Mennyire jó ötlet h skypon beszélnék a sráccal miközben a barátnőm is ott van? Kicsit felmérném h mennyire kell tőle félni

2017. febr. 21. 12:25
 12/13 anonim ***** válasza:
Felesleges beszelned vele, ez ugyben te semmit nem tehetsz. Talalkoznak, aztan kiderul mi lesz.
2017. ápr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit értsek az alatt, hogy mondtad a barátnődnek, hogy nehezményezed. Én elmondanám neki, hogy féltékeny vagyok, és félek, hogy elveszítem, és rosszul fogom érezni magam, amíg vissza nem jön.

Amikor pedig visszajön, akkor örülnék, és egy kicsit figyelnék, hogy tapasztalok-e változást. És ha nem, akkor megnyugodnék, és soha nem hoznám föl ezt a találkozást.

2017. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!