Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudtam pár dolgot a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam pár dolgot a párom múltjából és most nagyot csalódtam benne. Mit csináljak? 26/f

Figyelt kérdés

Már 5 éve együtt vagyok a jelenlegi párommal, nagyon szeretem őt, még mindig szerelmes vagyok belé igazából Ő a legnagyobb boldogságom és igazán a másik felemnek mondhatom. Ő két évvel idősebb nálam gyönyörű nő. Anyagilag is nagyon jól állunk, babát és esküvőt is tervezünk viszont pár napja történt valami amire nagyon nem számítottam és utólag úgy vagyok vele, hogy jobb lett volna ezt nem tudni inkább.

Pár napja volt a születésnapja és tudom, hogy ráírt az egyik jó régi exe is. Tudom, hogy beszéltek mert párom mutatta, hogy ki írt rá és hogy felhúzta magát rajta, valamin egyből összevesztek és inkább le is tiltotta.

Erre föl rám írt a pali, nagyképű fennhéjázó hangnemben és elkezdte ecsetelni, hogy biztos nem tudok ám én mindent a barátnőmről. Én nem akartam ebbe belemenni de felhúzott sajnos elég hamar és be is olvastam neki párszor mire ő írt egy jó hosszú üzenetet, hogy a párom mekkora r**nc volt és kivel feküdt le eddig és kérdezzek meg bárkit, hogy ő volt a legnagyobb tinir**anc a városban és, hogy én már az xx-edik vagyok stb. Mondom jólvan ezt én befejezem mert erre nem vagyok kíváncsi, inkább én is letiltottam amúgy is az ország másik végén lakik még összeverni se tudom minek foglalkozzak vele? Másnap jött email amiben elég durva képeket kaptam valami kamu email címről, és a képek tárgya nem más volt mint a párom. Már bánom, hogy egyáltalán megnyitottam, nagyon kiábrándító.

Én sem vagyok szűz mária vagy olyan nagy szent és tudtam nyilván, hogy nem én vagyok az első az életében de azért nagyon felzaklatott, hogy ilyen képeket láttam róla ahol nem velem van. Tudom, hogy ez egy szánalmas óvodás szintű próbálkozás az extől aki nyilvánvalóan féltékeny de valahol mégis betalált. Azóta gondolkodom azon, hogy vajon az is igaz lehet-e amiket írt róla mert ha igen én nagyon csalódott lennék. Nem hagynám el meg nem bántanám vele elvégre ez a múltja, de zavar, hogy ezt elhallhatta előlem, hogy így "sunnyogott" és csak annyit említett, hogy volt egy pár pasija de "semmi alkalmi" ami nyilván nem igaz. Az a kiábrándító, hogy így hazudott nekem mert én egyébként emiatt nem ítélem el, csak nyilván ennyi idő után még kiakasztóbb ilyet megtudni hiszen eddig mást hittem.

Azóta sajnos nincs kedvem lefeküdni a párommal vagy kényeztetni, már kérdezte is ,hogy mi franc van? De nem akarom elmondani neki, minek hozzam fel. Remélem elmúlik hamarosan és minden oké lesz de most nagyon féltékeny vagyok és fáj a férfiasságomnak amiket megtudtam róla, nem tudom miért pedig nem vagyok féltékeny típus. Engem nem zavart volna ha ezt az elején elmondja, az zavar mennyire játszotta a jó kislányt és így átvert. Gondolkodom tényleg nagyon, hogy mi legyen, nem akarok szakítani de most ezt emészthetetlennek érzem.


2017. febr. 20. 23:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Persze, szakíts..az ex el is érte amit akart.. Sikerült belerondítania egy teljesen jó kapcsolatba. Úgy volt vele, ha az övé nem lehet akkor te se lehess vele. Komolyan ezt akarod?? Minek folysz bele ennyire?? Mindenkinek a szexuális élete az a magánügye, hogy mi volt előtted amikor még hírből sem ismert az miért fontos könyörgöm?? Inkább örülj hogy a tapasztalatát az ágyban VELED kamatoztatja. Te profitálsz belőle. 30/N
2017. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem akarok szakítani annál azért több eszem van és sokkal jobban szeretem Őt minthogy szakítsak vele. Csak itt most rólam van szó és én érzem ezt, lehet ha én is csak olvasnám a kérdést nagyon egyértelmű lenne, hogy ne foglalkozzak vele de most itt nekem rohadtul nem kellemes. Csak remélem, hogy el fog múlni mert amúgy nem mindig érzem ezt csak mondjuk most is inkább itt laptopozok a nappaliba minthogy befeküdjek mellé mert valahogy nincs kedvem. Már kérdezgeti mi van de nem szeretném inkább elmondani neki, nem akarom megbántani.
2017. febr. 20. 23:43
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez már régi csont, ne rágd.

Azért, ha egyedül nem sikerül túl lenned rajta, jobb ha megbeszéled.

Na meg milyen képek voltak a párodról? Egy ágyon feküdt meztelenül? Mert a naivabbja küld olyat a pasijának, de ettől még nem válik rib**ccá, csak felelőtlen. Dehát tini volt.

Azért nem beszél róla, mert borzalmasan megbánta.



21/L

2017. febr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Értem de elmondhatta volna. Ő MINDENT tud rólam tényleg mindent. Minek kellett megjátszania magát? Oké hogy bánja, nekem is voltak olyan dolgaim amiket bántam meg szégyelltem és mégis tudja rólam.
2017. febr. 20. 23:46
 5/33 anonim ***** válasza:
11%

kérdező! szerintem te nagyon naiv ember vagy.

tudod miért menstruálnak a nők?

mert olyan sok a bűnük,hogy még életükben a vérüket kell adniuk érte :)

felejtsd el ,és röhögjetek egy jót

miután szembesítetted,és jól megaláztad,és az arcára verted

2017. febr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
73%
Így, magamból kiindulva hogy szingli vagyok, azt tanácsolnám kapásból hogy ne folytassátok a kapcsolatotokat. Viszont a leírtakból ítélve ő a szemedben az "igazi". Ha tényleg nagyon szeretitek egymást és a történtek ellenére úgy érzed hogy ő a hozzád való nő, akkor mindenféleképpen beszéljétek meg ezt az egészet! Mondd el neki hogy mi történt, mutasd meg a képeket neki, az ex-e beszélgetését, stb. Tárgyaljátok ki, mert enélkül mindig is emészteni fog téged ez az eset. Csak is így tudsz pontot tenni a végére.
2017. febr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%

Az fáj, hogy hazudott, nem az, hogy mindenkinek megvolt. Olyan nincs, hogy egyik nap ilyen vagyok, másik nap meg olyan, és kijelentem, hogy az a tegnapi már nem én vagyok. Te egy életet akartál rá építeni, és most nem tudod hányadán álltok, mi volt az eljátszott és mi volt az igazi.

Ezt nem tudod egyedül megoldani. Üljetek le, beszéljétek meg, add meg neki a lehetőséget, hogy őszinteséggel visszaszerezze a bizalmad.

Ha nem tud élni vele, lelke rajta.

2017. febr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%
Én már nem is emlékszem az első barátnőmre. Azt tudom, hogy ki volt, meg valamennyire emlékszem rá (pedig egy évig voltunk együtt), de ha emlékről kérdeznének, szinte egy sincsen. És nem csak vele vagyok így. Ha köteleznének rá sem tudnám elmondani, hogy mit miért csináltam annak idején és úgy nagyon nem is emlékszem már ezekre a dolgokra. Most akkor kérdem én, ha megtudnának rólam bizonyos dolgokat amiket szégyenszemre elkövettem régen szégyellnem kéne magam miatta? Vagy ha netán emlékeznék egy két ilyen ügyes bajos kalandomra, de azt nem kötném mások orrára, viszont kitudódna egy hasonló helyzetben akkor kéne magam szégyellni? Én úgy tekintek a tini koromra, mint ha egy teljesen másik ember élte volna meg azokat. Ezért kezdtem azzal, hogy sok mindenre már nem is emlékszem egyáltalán. Ez gondolom nincs nagyon másnál se másként.
2017. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

"Az fáj, hogy hazudott, nem az, hogy mindenkinek megvolt."


De az is fáj... Sz@r érzés mert azthittem ő nem ilyen. Tök másnak mutatta magát, 5 év alatt elmondhatta volna már. Tényleg nem akarok szakítani vele ezért vagyok összezavarodva mert mégis annyira haragszom. Oké, hogy a múltban volt de azért nehogymár ne emlékezzen rá és azért nem mondta el?! Vicces, hogy ő nem bízik annyira bennem, hogy így is elfogadnám? Én mindent elmondtam neki. Sz@r ez az egész. Nagyon csalódott vagyok.

Nekem ő az igazi én szeretem őt. Tényleg nem tudom leírni mekkorát csalódtam.

2017. febr. 21. 00:11
 10/33 anonim ***** válasza:
84%

Szóval ezt nem tudod megemészteni. Had adjak neked egy gondolatot, ami segíteni fog ebben. Sokszor mondjuk hogy a múlt az múlt. Az emberek változnak. Sőt... ha 5 éve veled van, és gondolom a kapcsolatokból nem csak ki és be ugrált, akkor még több idő is telt el ez az időszaka után. Az emberek mindig változnak. Ha most ő már kinőtte ezt a viselkedését, és már megkomolyodott, és te ezek után elítéled? Olyan mintha láncdohányos lennél, le tetted, de mások még mindig elítélnének miatta, és nem azt néznék, hogy mennyire tiszteletre való, hogy letetted, és már tiszta vagy, és képes voltál akkora erőt venni magadon, hogy változtass. A tisztelet helyett, inkább ócsárolnak a múltadért. Na ez jól esne? Azért még egy másik gondolat. Oké, lehet nem a legjobb módon élte ki az akkori szexuális vágyait, de mi van ha ez kellett ahhoz, hogy itt veled hűséges legyen, és ne csaljon meg. Mi van ha azért vagytok csak kapcsolatban mert kiélte magát? Mindig azt szoktam mondani, hogy valaki inkább most legyen irtóra aktív, minthogy később a partnere bánja, és a megcsalások sorozata követi.


Én értem én, hogy ez most egy sokként ért, és hogy le vagy döbbenve, mert nem ilyennek ismered, de ez felesleges. Nem ilyennek ismered mert már nem ilyen. továbblépett és inkább tiszteld, hogy egy normális, nő lett belőle. Erőt vett magán és ott hagyta ezt a múltját, ami tiszteletreméltó.

2017. febr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!