Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudtam pár dolgot a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam pár dolgot a párom múltjából és most nagyot csalódtam benne. Mit csináljak? 26/f

Figyelt kérdés

Már 5 éve együtt vagyok a jelenlegi párommal, nagyon szeretem őt, még mindig szerelmes vagyok belé igazából Ő a legnagyobb boldogságom és igazán a másik felemnek mondhatom. Ő két évvel idősebb nálam gyönyörű nő. Anyagilag is nagyon jól állunk, babát és esküvőt is tervezünk viszont pár napja történt valami amire nagyon nem számítottam és utólag úgy vagyok vele, hogy jobb lett volna ezt nem tudni inkább.

Pár napja volt a születésnapja és tudom, hogy ráírt az egyik jó régi exe is. Tudom, hogy beszéltek mert párom mutatta, hogy ki írt rá és hogy felhúzta magát rajta, valamin egyből összevesztek és inkább le is tiltotta.

Erre föl rám írt a pali, nagyképű fennhéjázó hangnemben és elkezdte ecsetelni, hogy biztos nem tudok ám én mindent a barátnőmről. Én nem akartam ebbe belemenni de felhúzott sajnos elég hamar és be is olvastam neki párszor mire ő írt egy jó hosszú üzenetet, hogy a párom mekkora r**nc volt és kivel feküdt le eddig és kérdezzek meg bárkit, hogy ő volt a legnagyobb tinir**anc a városban és, hogy én már az xx-edik vagyok stb. Mondom jólvan ezt én befejezem mert erre nem vagyok kíváncsi, inkább én is letiltottam amúgy is az ország másik végén lakik még összeverni se tudom minek foglalkozzak vele? Másnap jött email amiben elég durva képeket kaptam valami kamu email címről, és a képek tárgya nem más volt mint a párom. Már bánom, hogy egyáltalán megnyitottam, nagyon kiábrándító.

Én sem vagyok szűz mária vagy olyan nagy szent és tudtam nyilván, hogy nem én vagyok az első az életében de azért nagyon felzaklatott, hogy ilyen képeket láttam róla ahol nem velem van. Tudom, hogy ez egy szánalmas óvodás szintű próbálkozás az extől aki nyilvánvalóan féltékeny de valahol mégis betalált. Azóta gondolkodom azon, hogy vajon az is igaz lehet-e amiket írt róla mert ha igen én nagyon csalódott lennék. Nem hagynám el meg nem bántanám vele elvégre ez a múltja, de zavar, hogy ezt elhallhatta előlem, hogy így "sunnyogott" és csak annyit említett, hogy volt egy pár pasija de "semmi alkalmi" ami nyilván nem igaz. Az a kiábrándító, hogy így hazudott nekem mert én egyébként emiatt nem ítélem el, csak nyilván ennyi idő után még kiakasztóbb ilyet megtudni hiszen eddig mást hittem.

Azóta sajnos nincs kedvem lefeküdni a párommal vagy kényeztetni, már kérdezte is ,hogy mi franc van? De nem akarom elmondani neki, minek hozzam fel. Remélem elmúlik hamarosan és minden oké lesz de most nagyon féltékeny vagyok és fáj a férfiasságomnak amiket megtudtam róla, nem tudom miért pedig nem vagyok féltékeny típus. Engem nem zavart volna ha ezt az elején elmondja, az zavar mennyire játszotta a jó kislányt és így átvert. Gondolkodom tényleg nagyon, hogy mi legyen, nem akarok szakítani de most ezt emészthetetlennek érzem.


2017. febr. 20. 23:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt volna azt is meg tudtad volna bocsátani neki így?
2017. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
De nem csalta meg, hogy jön ez ide?
2017. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Ha megcsalt volna nem hiszem, hogy megbocsajtanek. Megsem zarom ki, annyira szeretem lehet, hogy azt is elneztem volna. De tenyleg nem ertem, hogy jon ez ide hiszen nem csalt meg es nem is fog.
2017. febr. 23. 12:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!