Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudtam pár dolgot a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam pár dolgot a párom múltjából és most nagyot csalódtam benne. Mit csináljak? 26/f

Figyelt kérdés

Már 5 éve együtt vagyok a jelenlegi párommal, nagyon szeretem őt, még mindig szerelmes vagyok belé igazából Ő a legnagyobb boldogságom és igazán a másik felemnek mondhatom. Ő két évvel idősebb nálam gyönyörű nő. Anyagilag is nagyon jól állunk, babát és esküvőt is tervezünk viszont pár napja történt valami amire nagyon nem számítottam és utólag úgy vagyok vele, hogy jobb lett volna ezt nem tudni inkább.

Pár napja volt a születésnapja és tudom, hogy ráírt az egyik jó régi exe is. Tudom, hogy beszéltek mert párom mutatta, hogy ki írt rá és hogy felhúzta magát rajta, valamin egyből összevesztek és inkább le is tiltotta.

Erre föl rám írt a pali, nagyképű fennhéjázó hangnemben és elkezdte ecsetelni, hogy biztos nem tudok ám én mindent a barátnőmről. Én nem akartam ebbe belemenni de felhúzott sajnos elég hamar és be is olvastam neki párszor mire ő írt egy jó hosszú üzenetet, hogy a párom mekkora r**nc volt és kivel feküdt le eddig és kérdezzek meg bárkit, hogy ő volt a legnagyobb tinir**anc a városban és, hogy én már az xx-edik vagyok stb. Mondom jólvan ezt én befejezem mert erre nem vagyok kíváncsi, inkább én is letiltottam amúgy is az ország másik végén lakik még összeverni se tudom minek foglalkozzak vele? Másnap jött email amiben elég durva képeket kaptam valami kamu email címről, és a képek tárgya nem más volt mint a párom. Már bánom, hogy egyáltalán megnyitottam, nagyon kiábrándító.

Én sem vagyok szűz mária vagy olyan nagy szent és tudtam nyilván, hogy nem én vagyok az első az életében de azért nagyon felzaklatott, hogy ilyen képeket láttam róla ahol nem velem van. Tudom, hogy ez egy szánalmas óvodás szintű próbálkozás az extől aki nyilvánvalóan féltékeny de valahol mégis betalált. Azóta gondolkodom azon, hogy vajon az is igaz lehet-e amiket írt róla mert ha igen én nagyon csalódott lennék. Nem hagynám el meg nem bántanám vele elvégre ez a múltja, de zavar, hogy ezt elhallhatta előlem, hogy így "sunnyogott" és csak annyit említett, hogy volt egy pár pasija de "semmi alkalmi" ami nyilván nem igaz. Az a kiábrándító, hogy így hazudott nekem mert én egyébként emiatt nem ítélem el, csak nyilván ennyi idő után még kiakasztóbb ilyet megtudni hiszen eddig mást hittem.

Azóta sajnos nincs kedvem lefeküdni a párommal vagy kényeztetni, már kérdezte is ,hogy mi franc van? De nem akarom elmondani neki, minek hozzam fel. Remélem elmúlik hamarosan és minden oké lesz de most nagyon féltékeny vagyok és fáj a férfiasságomnak amiket megtudtam róla, nem tudom miért pedig nem vagyok féltékeny típus. Engem nem zavart volna ha ezt az elején elmondja, az zavar mennyire játszotta a jó kislányt és így átvert. Gondolkodom tényleg nagyon, hogy mi legyen, nem akarok szakítani de most ezt emészthetetlennek érzem.


2017. febr. 20. 23:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
90%

Feltétlenül mondj el neki mindent, mutasd meg a képeket.

Az, hogy nem beszélt a múltjáról, azt mutatja, hogy az erkölcsi érzéke ép, maga is tudja, hogy nem docsekedni való, amit tett. Az eltelt 5 év viszont bebizonyította, hogy lezárta azt a múltat. Az ex szavainak nem kell 100%-ig hitelt adni: sarokba szorított patkány ő. Ha esetleg annak idején kitette a szűrét a barátnőd, akkor könnyen aggatja rá a közönséges jelzőket.

A párod most segítségre szorul, és te is. Ha alaposan kibeszélitek, megmenthetitek a kapcsolatotokat.

2017. febr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
43%

Előző vagyok.

Rég olvastam ilyen őszinte vallomást arról, milyen fájdalmat kell valakinek kiállnia egy kapcsolatban.

Tisztelem az őszinteségedet és a bizalmadat, hogy hozzánk fordultál tanácsért.

Sajnos tudom, hogy alig segíthetünk, magadra maradsz a bajoddal. Azt kivánom, hogy mihamarabb lendülj túl rajta, és maradj együtt a pároddal.

2017. febr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

10-11# Jó igazatok van. Tényleg. Ő nagyon okos talpraesett magabiztos és melegszívű nő, sosem ismertem még olyan lányt mint Ő. Sok dolog közrejátszhatott hogy ilyenné vált amilyen most, számomra tökéletessé. Engem sosem csalt meg, pedig régen féltékenykedő voltam de kiderült mindig, hogy hiába. Tényleg nagyon jó nő és nem szabadna most emiatt szívnia, változtatni úgy sem tud rajta már gondolom ha tehetné megtenné.

Igazából tényleg csak annyi a dologban a problémám, hogy nem ezt gondoltam róla mert ezt elhallgatta illetve másnak állította be magát, de igazán elmondhatta volna már, így kicsit úgy érzem hazugságban éltem. De megértem őt is, hogy miért nem mondta el. Nyilván már teljesen más mint akkor és nem fér bele ez az önazonosságába. Értem tényleg meg tudom, hogy nem kéne haragudni se. Azthiszem kell egy kis idő ennyi.

Én nem akarom, hogy emiatt vége legyen, nem akarom felhozni neki egyébként mert a kérdést is kínos volt kiírnom még így névtelenül is, de lehet jobb lenne inkább megbeszélni vele. Végülis nekem már bizonyított rengetegszer és egyszer sem okozott csalódást.

Most megyek lefekszem mellé mert még a végén ő utál meg, hogy nem szeretem.

2017. febr. 21. 00:23
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem oszinten beszeljetek meg,sokkal konnyebb lenne utana a lelkednek.

A kedves kis exel meg probaljatok elvagni minden lehetoseget arra,hogy maskor is bele kontarkodjon a kapcsolatotokba.Sok sikert:)

2017. febr. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Én is jártam hasonlóan,mint te,kérdező,csak nekem nem az ex kavart be,hanem párom mutatott nekem régebbi időkből való képeket a laptopján.(8-10-15 évvel ezelőtti képek)

Aztán már vagy 10 perce mutatta a teljesen semleges képeket,mikor jött egy sorozat fotó az akkori barátnőjéről. (10 éve voltak együtt 1,5 évig)

Először csak ruhában pózolt,aztán bugyi+póló,majd melltartó+póló,aztán csak bugyi,majd végül teljesen meztelenül pózerkodott az ágyon.

Ez még nem is zavart volna,de az utolsó kép betette a kaput,ami egy felülnézeti fotó,hogy épp bekapja a csaj a khm...na szóval néztem egy nagyot,hogy ezt most miért kellett én nekem látnom?

Akkor hirtelen nagyon megviselt,teljesen elment tőle a kedvem,nem akartam beszélni vele,mert rossz volt ezt látni,hogy az a férfi,aki a világot jelenti nekem,mással élvezkedik.

Persze nem féltékeny voltam,vagy ilyesmi,mert már nagyon régen volt,nem is beszélnek sosem,stb,szóval semmi hatása nem volt a jelenre,de ezt látni,meg akkor is,ha 10 éve volt...nem kellemes.

Párom nem győzött bocsánatot kérni,hogy nem volt szándékos,de nekem eltartott egy kis ideig,mire túlléptem rajta,talán 2 hét.

Azóta már sok idő eltelt,a kapcsolatunk nagyon jó,szerelmesek vagyunk,és az összeköltözés az aktuális,utána pedig a házasság.

Nekem is anno eszembe sem jutott volna ez miatt szakítani vele,egyszerűen csak fájt azt az 1 db kompromitáló képet látni.

29/N

2017. febr. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Sokak múltja nem patyolat tiszta. Az volt a múlt, most van most. Az ex elérte a célját... Beszélj vele erről, mondd el hogy tudod, aztán tedd rajta túl magad.
2017. febr. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

kérdező rákérdeztél ezekre a dolgokra bármikor is?

mert ha nem, akkor úgy gondolta, hogy ezt nem fontos megosztania veled, sőt igazából mint ahogy most te ki vagy borulva, előre gondolta, hogy ez inkább szégyenfolt a múltjában és szeretné elfeledni...

ez a dolog kettőtökön áll, hogy hogyan tudjátok feldolgozni, elfogadni ezt a régi dolgot...

látszólag téged nagyon bánt és nem tudod elfogadni, hogy ennyi partnere volt, viszont azóta más ember lett, neked kell eldöntened, hogy elfogadod e azt, hogy ilyen úton vált azzá aki ma lett...


23F

2017. febr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha az 5 ev alatt normalis volt veled, akkor o ezt az egeszet lezarta, megbanta. Mindenkinek van olyan tinikorabol, amit megbant, olyan viselkedese, csak arrol nincs kep.Mondjuk ocsmanyul beszelt,bant a szuleivel, akik nem erdemeltek azt meg. Nem tudom, mi lehetett a kepeken, egy tnicsaj meztelenul? Szex kozben, szopas kozben? Akarmi is volt, a gorenyt minositi, aki ezeket a kepeket birtokolta es elkuldte neked a bnod beleegyezese nelkul, ez visszaeles.
2017. febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Azert ird meg az exnek, h nem erdekelnek a kepek, ez a mult. Az o baja, ha meg mindig a 10 eve tortenteken porog. Ti a jelenben boldogok vagytok es ennyi, ragja csak a kefet, mergezze csak az irigyseg, ahogy teged is mergezett ezekkel a kepekkel.
2017. febr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
őszinte nő nem nagyon van baratom...nekem elfelejtett szolni hogy osszejott egy kisfiuval..
2017. febr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!