Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklat az exem hogy állítsam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat az exem hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
5 évig voltunk együtt, ó bepasizott, megcsalt, hazudott, stb. Én kidobtam és nem foglalkozom vele. Gyűlölöm. Lett egy új párom akivel boldog vagyok, egy hete el is jegyeztem. Azóta zaklat az ex. Gondolom nem tudja elviselni ezt. Mit tegyek vele? Nem akarom hogy a kapcsolatom rovására menjen .

2017. febr. 21. 07:48
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Mit gondoltok, érdemesebb lenne egy erősebb hangvételű nyivános poszt, hogy hagyjon békén és foglalkozzon a saját dolgával? Hogy jó lenne ha nem zaklatna, és nézzen inkább magába? Vagy csak olaj lenne a tűzre?

Tiszta vicc, hogy még nekem kell "kussolni" meg "bújkálni" azok után ami történt.

2017. febr. 21. 08:53
 12/35 anonim ***** válasza:

"Mondhatnád hogy nem érdekel a környezet, de nem így van"

Pedig nem a kornyezetednek élsz,persze ha a körülötted lévőknek akarsz megfelelni..Ha az ismerősök azt elhiszik rólad amit egy ilyen idióta állít,akkor azok az emberek nem fontosak.És nem fogod elhinni,de tényleg nem azok.Csak emberek voltak körülötted,akik fontosak kitartatank.Sztem msokan tudják hogy az exe őrült.

2017. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Nem nem..félreérted. Nem érdekel ki mit gondol a környezetünkben. Akik őt ismerik, tudják milyen. Engem csak az zavar, hogy mocskolódik, és sérteget. Én úgy érzem fair voltam, hogy azok után ami történt, nem teregettem szennyest, nem gyalázkodtam, csak kidobtam és tiltottam mindenhol . Pedig tudtam volna nagyot borítani az életében. Erre most nem hagy békén.
2017. febr. 21. 09:02
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért ciki az hogy még neked kell bújklni,meg kussolni?Nem kell,de néha jasznosabb ha tarzod a szád,minek bizonygatni,kinek??Ez nem neked ciki,az exnek.Aki ezg nem tudja az nem lényeg.Miért égetnéd magad egy nyilvános posztban hogy az exedre kiabálsz.Az exet hulla boldog lesz,az tuti.De nem érsz el vele semmit csak azt h emberek nézegetik az oldalad mert valami izgi tortent.De te tudod.
2017. febr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Most sem kell borítani semmit.Ordítsd ki magad otthon vagy 6x,aztán szabadulj meg a dühödtől.A nyilvános posztokat akik olvassák csak csak lihegnek,végre történt valami.Tuti nem lesz jobb.
2017. febr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Igazad van. Továbbra is "fair" maradok és nem megyek bele mocskolódásba. Ez neki jobban fáj és jobban idegesíti. :)
2017. febr. 21. 09:10
 17/35 anonim ***** válasza:
Amúgy meg most jól felidegesítetted magad,amiatt ami legutóbb tortent erthetően,es már nem tudsz tisztán gondolkodni. Ilyenkor kell leülni es megnyugodni,nem kapalozni,aztán ha lenyugodtál akkor újra átgondolni hogy akarsz tenni valamit vagy nem.
2017. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy rosszul esik, én is voltam hasonló helyzetben. Nagyon undorító módon megcsalt, aztán ahányszor csak megtudta, hogy férfiakkal beszéltem, akár munkatárs, akár barát volt az illető, jött a büdös rbancozás. És én a barátaitól is megkaptam, akár a munkahelyem bejárata előtt, jó hangosan, hogy az is hallja, akivel épp beszélgetnék... nagyon nehéz nem lesüllyedni a szintjükre, főleg ha tudják, mivel tudnak megbántani. De nem éri meg. Én egyszer megelégeltem és elküldtem melegebb éghajlatra, de csak annyira volt jó, hogy még két napra adtam pletykálnivalót az embereknek. Akármilyen nehéz, meg kell állni, és ez nem az igazságról szól, hanem a saját békédről. Ha beleállsz, egy csomó energiát fog elvenni az életedből, teljesen feleslegesen, mert nen fogja abbahagyni. Ne foglalkozz vele, akármit ír, vagy mond, te ne teregesd ki a dolgaitokat nyilvánosan. Ebből is látszódik, hogy ki az értelmesebb közületek. Meg te is írod, hogy tudják, milyen, akkor meg végképp felesleges vele foglalkozni. Éld boldogan az életed, annál jobban nem tudsz az ilyeneknek bemutatni.
2017. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Jaj, látom, mire elküldtem, már meggyőztek. :)
2017. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé felidegesített. Viszont tudom, hogy ezekkel önmagát minősíti és ezt mások is olvassák. Most már megnyugodtam, iróniával és humomrral fogom kezelni a helyzetet ha ilyen adódik még 1x. Vagy egyáltalán nem reagálok, vagy olyat ami kétértelmű.
2017. febr. 21. 09:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!