Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklat az exem hogy állítsam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat az exem hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
5 évig voltunk együtt, ó bepasizott, megcsalt, hazudott, stb. Én kidobtam és nem foglalkozom vele. Gyűlölöm. Lett egy új párom akivel boldog vagyok, egy hete el is jegyeztem. Azóta zaklat az ex. Gondolom nem tudja elviselni ezt. Mit tegyek vele? Nem akarom hogy a kapcsolatom rovására menjen .

2017. febr. 21. 07:48
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
A 12-es t a 10-esnek írtam.Oké,hát kitartást és remélem befejezi lassan,és téged is egyre kevésbe fog idegesíteni.
2017. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Sajnos ismer, tudja hogy eléggé hirtelen vagyok. És azt hitte tud provokálni. De igazatok van. Had mondja, nem engem minősít. :) Nem foglalkozom vele. Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek.
2017. febr. 21. 09:21
 23/35 anonim ***** válasza:
Nekem exem feljelentéssel fenyegetőzött. Szarul esett, de azt kell, hogy mondjam, bejött neki, mert leszálltam róla.
2017. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Így bizony.

Ezt erősítsd magadban kedves kérdező, hogy az exed egyedül önmagát minősíti ezzel a dologgal.

Te ne állj bele ebbe a nyomvonalba!

Egy alkalommal én is megírtam a 7 (!!) éve zaklató exemnek egy rövid, higgadt hangvételű levélben, hogy a nyilvános mocskolódásával csak és kizárólag önmagát minősíti, és hogy rám nincsen már hatással. Ha van kedve, csinálja nyugodtan, önmagát mérgezi vele, én addig élem a saját életemet, és a saját boldogságomon kívül más nem érdekel. Gondolkodjon el hogy innentől kezdve számára mi a fontos? Az én életemmel foglalkozni még mindig, vagy a sajátját széppé tenni? És még egy jókívánságot is kapott tőlem, hogy a jelenlegi párjával legyen sokkal boldogabb élete mint velem volt.

Azóta nem írt :-)

2017. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Vedd viccesre a figurát. Kérdezd meg, jár-e még az anyja tyúkot lopni?
2017. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azóta nem volt mocskolódás, egyenlőre meghúzta magát.
2017. febr. 22. 17:56
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha te nem húztad meg, neki magának kellett... :-))
2017. febr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
:DDD Én konkétan lesz.rom csak engem hagyjon békén. :D
2017. febr. 23. 08:19
 29/35 anonim ***** válasza:

Sajnalom,kerdezo,es mint no irom neked,hogy sajnos a nok egy resze kifordul onmagabol,ha latja az exe boldog massal.

Meg a volt,dobott szeretok kepesek minden aljassagra...

Sajnos van tapasztalatom ..


Mindenhonnan tiltas ,teloszamcsere,es az a jo,ha nem egy helyen laktok,es keves az esely az osszefutasra.

Meg jo,h a mostani parodat legalabb nem zaklatja...

2017. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
29-es, ezek megtörténtek. Mindenhonnan tiltva van, de telefonszámot nem cserélek a kedvéért. Ha tovább zaklat, akkor feljelentem. Tudnék borítani, tönkre tudnám tenni az életét, de nem teszem. Ember maradok, egyenes gerinccel. Ha személyesen fog zaklatni azt viszont nem hagyom annyiban. De ahhoz gyáva. Szóval most nyugi van egyenlőre. Köszönöm a válasz neked is. :) Mindenkinek ment a zöld kéz.
2017. febr. 23. 17:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!