Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklat az exem hogy állítsam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat az exem hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
5 évig voltunk együtt, ó bepasizott, megcsalt, hazudott, stb. Én kidobtam és nem foglalkozom vele. Gyűlölöm. Lett egy új párom akivel boldog vagyok, egy hete el is jegyeztem. Azóta zaklat az ex. Gondolom nem tudja elviselni ezt. Mit tegyek vele? Nem akarom hogy a kapcsolatom rovására menjen .

2017. febr. 21. 07:48
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Újabb fordulat van. Pár napja utalt rá, hogy terhes. :D :D :D Felrakott baba fotókat, meg egy vers részletet. Komolyan ennyire nem tudja megemészteni hogy menyasszonyom van???? Pfff....
2017. márc. 3. 19:17
 32/35 anonim ***** válasza:

Miért beszélsz vele?

Pszichó pi...csa.


Van esélye, hogy a tiéd?

2017. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Dehogy beszélek vele. Csak látom miket posztolgat nyilvánosan. Nincs rá esély hogy az enyém, ha még igaz is volna. De nyilvánvalóan kamu. Nem tudja megemészteni, hogy gyűrűs menyasszonyom van.

Nagyon beteg a csaj, ahogy mondod...

Nem tudom meddig tud még lejjebb menni és mennyire tudja még magát nevetségessé tenni. :) De szórakoztat már. Hihetetlen ez az egész...

2017. márc. 4. 07:00
 34/35 anonim ***** válasza:
Felkell jelenteni zaklatásert!
2017. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Már leállt, eltűnt. Nem posztolgat, nem kavar. Néha egy-egy kamu nickkel bepróbál, de azonnal tiltom. :) Már szórakoztat.
2017. ápr. 18. 20:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!