Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom nagyon haragszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom nagyon haragszik rám (bár nem tudom pontosan miért), hogyan tudnám megenyhíteni? Többi lenn.

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, és 3 évig voltunk együtt távkapcsolatban a barátommal (ő 23), nekem is ő volt az első, és neki is én. Nem feküdtünk le, mert nekem sajnos fájdalmaim/gátlásaim voltak ezzel kapcsolatban, nem tudott kellően felizgatni, ezért mindig csak a pettingig jutottunk. Szerintem ez a távolság miatt is volt, egy évben kb. 6-szor tudtunk találkozni hétvégékre illetve 1-2 hétre nyáron. Ő mindig mondta, hogy neki ez nem jó, hogy nincs köztünk szex, próbálkozzunk, de nekem akkor is fájt, és egy idő után elment tőle a kedvem, és már amúgy is csak barátként tudtam rá tekinteni akkoriban. Amikor ezt próbáltam nyomatékosítani ő állandóan kiakadt.


Kb. egy éve szakított velem, annyit mondott, hogy nem érzi velem jól magát...ezt én lenyeltem, de azért néha mégiscsak összefutottunk, mindig közeledett volna de nem volt hozzá ekkor már kedvem. Eközben mégis zavart, hogy gyakorlatilag nem voltam még együtt úgy rendesen férfivel (nőgyógyászhoz se tudtam emiatt elmenni), és az akkori albérlőtársam nagyon nyomult, úgyhogy beadtam a derekam. Ő tapasztaltabb volt és könnyen ment a dolog. Úgy voltam vele, hogy nem fogom ezt elmondani a "barátomnak", mert lehet fájdalmat okoznék, de végül kibukott belőlem. Mire ő nem akart látni többé, mindennek elhordott...letiltott ahonnan csak lehetett, hiába, hogy nem is voltunk már együtt. Idővel reméltem, hogy megjön az esze, de nem keresett és én is hiába próbáltam felvenni vele a kapcsolatot. Pedig nagyon hiányzik, az egyetlen volt, akinek bármit el tudtam mondani... Mit lehetne vele tenni, hogyan tudnám megenyhíteni? Szerintem most magát hibáztatja, nem érti meg, hogy két tapasztalatlan ember került össze és ebből volt minden gond. :(



2017. febr. 24. 12:47
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

9-es.Akkor elhiszem,amúgyis,mert hát nagy az állatkert, de eddig 1 év volta a Max., amit Hallottam.

Szégyen hogy lehet valaki ilyen buta,és így játszani emberekkel.Mentsegeére szegény sötét.

2017. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kamu?? :D Miert ne tudtal volna elmenni nogyogyaszhoz, lol. Nem csak hogy gerinctelen vagy, de sotet is. A nogyogyasz egy orvos, kb 0-200 eves kor kozott akarki mehet hozza. Es ezek utan meg nem erted, mi baja a baratodnak. Ez jo.
2017. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Tudod nem mintha közöd lenne hozzá utolsó, de elárulok egy titkot, a szűz lányoknak ép a szűzhártyájuk, ezért ez vizsgálat során is látszik, ami egy életkor felett elég ciki szerintem. Ennél a fiúnál is úgy véreztem mint a fene, nem sokkal a behatolás után szerencsére még elértem a mosdót. Amúgy soha nem ígértem a barátomnak hogy lefekszem vele akkor miért nem hagyott ott korábban ha ennyire nem volt jó neki? Nem ismertek úgy ítélkeztek...
2017. febr. 24. 14:40
 14/45 anonim ***** válasza:
98%

Persze, mert az orvos nyilvan kepenrohog, ha meglatja a szuzhartyadat. Meg veletlenul se azzal kezdted volna a mondanivalod, ha elmesz, hogy problemaid vannak ezert nem tudtal eddig szexualis kapcsolatot letesiteni.

De most az utolso kommented utan mar nyilvanvalobb, hogy trollkerdes, ha nem akkor meg egy ostoba sotet szemely vagy :D

2017. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
92%
Hát lehet trollkérd megis csak.Azt írja nem tortent meg az exevel,most meg azt hogy vérzett mint a fene.Akkor nem maradtál szűz szerintem.Ha meg nem kamu,akkor csak hülye vagy és arra se jöttél ra h ez azt jelenti nem vagy szűz.Nődoki tuti nem röhög rajtad,de ha olyan buta vagy h az fontosabb mint h megtudd van e bajod vagy nincs akkor neked kár magyarázni miért haragszik az exed.
2017. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
igen itt gyakorin minden trollkérdés, de szerencsére itt vagytok ti a nagy leleplezők akik nélkül megállna a FÖls forgása :)). jelentgessetek csak, jobb is ha eltűnik a kérdés mert amilyen válaszokat adtatok csak titeket minősít.
2017. febr. 24. 14:57
 17/45 anonim ***** válasza:
94%
En nem jelentettem, de a helyedben magam kernem a torleset, mert csak magadat egeted minden megnyilvanulasoddal.
2017. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
15: most olvasom milyen idiótaságot írsz, nem is értem az ilyen minek tud olvasni, mert hogy értelmezni nem az biztos...a másik srác vette el a szüzességem, nem a barátom, így már világos? tanuljál már meg mondatokat értelmezni és még neked áll feljebb nem hiszem el...
2017. febr. 24. 15:01
 19/45 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos egyet kell hogy értsek szánalmas, buta lotyo vagy.
2017. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
87%

"soha nem ígértem a barátomnak hogy lefekszem vele" Miért a volt lakótársadnak megígérted? Mégis lefeküdtél vele. Tudod egy kapcsolat mozgatórugója a szex. Anélkül nem más, mint egy szimpla barátság.

Szóval vele azért feküdtél le mert tapasztalt volt. Az exeddel pedig azért nem, mert tapasztalatlan. Mégis hogy a fenébe szerezzen tapasztalatot, ha még nem is próbálkozhat?

Fordítsuk meg: Együtt jársz egy szűz fiúval már 1 éve, de még nem feküdt le veled, szakítotok, de barátok maradtok. Erre lefekszik egy másik lánnyal akit csak néhány hete ismer. Neked nem esne rosszul, hogy veled egy év alatt sem feküdt le, vele viszont már néhány hét alatt igen? Nem megcsalásról, sőt semmi hasonlóról nincs szó, csak azért az ember egójának baromi rosszul esik, hogy bezzeg más milyen megkapta.

Ha ezek után sem érted, akkor jobb ha békén hagyod a srácot.

2017. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!