Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom nagyon haragszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom nagyon haragszik rám (bár nem tudom pontosan miért), hogyan tudnám megenyhíteni? Többi lenn.

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, és 3 évig voltunk együtt távkapcsolatban a barátommal (ő 23), nekem is ő volt az első, és neki is én. Nem feküdtünk le, mert nekem sajnos fájdalmaim/gátlásaim voltak ezzel kapcsolatban, nem tudott kellően felizgatni, ezért mindig csak a pettingig jutottunk. Szerintem ez a távolság miatt is volt, egy évben kb. 6-szor tudtunk találkozni hétvégékre illetve 1-2 hétre nyáron. Ő mindig mondta, hogy neki ez nem jó, hogy nincs köztünk szex, próbálkozzunk, de nekem akkor is fájt, és egy idő után elment tőle a kedvem, és már amúgy is csak barátként tudtam rá tekinteni akkoriban. Amikor ezt próbáltam nyomatékosítani ő állandóan kiakadt.


Kb. egy éve szakított velem, annyit mondott, hogy nem érzi velem jól magát...ezt én lenyeltem, de azért néha mégiscsak összefutottunk, mindig közeledett volna de nem volt hozzá ekkor már kedvem. Eközben mégis zavart, hogy gyakorlatilag nem voltam még együtt úgy rendesen férfivel (nőgyógyászhoz se tudtam emiatt elmenni), és az akkori albérlőtársam nagyon nyomult, úgyhogy beadtam a derekam. Ő tapasztaltabb volt és könnyen ment a dolog. Úgy voltam vele, hogy nem fogom ezt elmondani a "barátomnak", mert lehet fájdalmat okoznék, de végül kibukott belőlem. Mire ő nem akart látni többé, mindennek elhordott...letiltott ahonnan csak lehetett, hiába, hogy nem is voltunk már együtt. Idővel reméltem, hogy megjön az esze, de nem keresett és én is hiába próbáltam felvenni vele a kapcsolatot. Pedig nagyon hiányzik, az egyetlen volt, akinek bármit el tudtam mondani... Mit lehetne vele tenni, hogyan tudnám megenyhíteni? Szerintem most magát hibáztatja, nem érti meg, hogy két tapasztalatlan ember került össze és ebből volt minden gond. :(



2017. febr. 24. 12:47
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Abba nem gondoltál bele, hogy mekkora fájdalmat okoztál neki? Hogy fog ezután egy nőben is megbízni? Többé valószínűleg nem látod.
2017. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

Aha, tehát a barátodat, három évig hülyítetted, meg rinyáltál, és aztán az első szembejövőnek szétteted... hát ritka nagy ribnc vagy, én is azonnal kidobtalak volna.

Undorító, ahogy viselkedtél. Akkor lettél volna őszinte és kamufájdalmak helyett megmondtad volna neki, hogy bocs, de nem szeretlek, nem akarok veled lefeküdni.


Nem hibáztatja magát, csak rohadt csalódott, meg a fejét veri a falba, hogy választhatott ilyen hülye pitsát.

2017. febr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
93%

"elárulok egy titkot, a szűz lányoknak ép a szűzhártyájuk, ezért ez vizsgálat során is látszik, ami egy életkor felett elég ciki szerintem"

Eddig ateista voltam, de most ezt olvasva szerintem elkezdek imádkozni, mert rajtad már csak a szentlélek segíthet személyesen.....

Hogy lehet ilyeneket írni? És komolyan is gondolod?

Feldobtad a haveri társaságom napját, köszöni mindenki a röhögőgörcsöt! :D

2017. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
ti közösen olvastok gyakorit?.. tartalmas társaság lehet
2017. febr. 27. 20:03
 35/45 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de van facebookja mindenkinek, amin lehet linket küldeni egymásnak.
2017. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
90%
Nah nagylány, most már egész Magyarország rajtad fog röhögni lasssan. Sztár lesz belőled.:)
2017. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen kulonosen nevetseges kerdeseket en is szoktam kuldozgetni :'D. Ne csak en rohogjek mar az ilyen hulyeken :"DDD.
2017. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
jó, hogy valójában nem te reprezentálod Magyarországot, összedőlne a gazdaság
2017. febr. 27. 20:50
 39/45 anonim ***** válasza:
Amennyi eszed van még mindig jobban járunk,mint veled.
2017. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
háát, ez nem volt valami kemény visszaszólás, küldd tovább a haveroknak, hátha írnak valami frappánsat
2017. febr. 27. 21:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!