Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukám azt mondta örülne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám azt mondta örülne ha szakítanék a barátommal és mérges vagyok rá (? ) 18l

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt nagyon szeretjük egymast,igaz vannak időszakok amikor néha veszekszünk, de eddig sosem volt belőle különösebb baj,osszeveszes.Anya azt mondja azért mérges rá mert nekem volt a szülinapom és nem jött el(távkapcsolat) amúgy nagyon lázas volt a barátom. Aztán következő héten amikor jött mondta hogy olyan ajándékot talált ki nekem amit lehet hogy csak pár hét múlva tud megvenni/beszerezni nem tudom mi lehet az. Anya szerint ez bunkóság hogy akkor nem adott semmit, amúgy két hete volt a szülinapom és most hétvégén adja oda. Akkor, ő ,a barátom nagyon vallásos, én nem. Egyszer volt ebből nézeteltérés de most elfogadjuk egymás nezopontjat és mondtam neki hogy ha szeretné, egy szombaton el is mennék vele misére,igaz nem hiszek semmi ilyesmiben,ezzel tisztában is van de érte megtenném. Nagyon sokszor ő jön több napra, engen itthon nem nagyon engednek szívesen messzire. (280km) ahol egyetimesta.

Haza nem tud elvinni mert a szülei ellenzik a kapcsolatot. Apukája agresszív, anyukájával egyszer találkoztam be sem akart mutatkozni vagy köszönni azután hogy én igen. Ennek ellenére ő egy nagyon okos, értelmes, imádnivaló ember és otthonról sosem kap támogatást, sérült is emiatt egy picit szerintem lelkileg,ahogy meséli. Minden nap telefonálunk. úgy érzem hogy a szerelmen kívül is jót tesz hogy vagyunk egymásnak mert én is sokat vitazok a szüleimmel, és van aki féltelel nélkül szeret.

Azt mondta anyukám, hogy jól tenném ha szakítanak vele örülne neki, de nem szól bele az én dolgom. Ha itt van mégis jopofizik vele.

Kinek van igaza? Elmondjam a barátomnak amit anyum mondott vagy hagyjam?



#Tavkapvsolat
2017. febr. 27. 18:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor minket kattintasz rá a kérdésre,és minket írsz ide?:) Te vagy szánalmas és buta
2017. febr. 28. 19:18
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem a kérdésre válaszoltál ahogy párszor már leírtam.:) Ha nem érted a mondatot írj ram és elmagyarázom.

Egeted magad, és mivel nem tudsz már máshogy 'bantani' leidiotazol, ez azt jelenti hogy nincs igazad és már mást nem tudsz kitalálni.

Szerinted az volt a kérdés hogy elmenjek-e tanulni 300kmre? Mert ha ez lett volna akkor a válasz tökéletes lenne.de nem ez volt a kérdés, szeritnem értelmezési problémáim vannak, de vicces, nevetségesen buta vagy, és feldobta de a napom ,köszi mégegyszer, többet nem írok vissza akar mit írsz mert hülyékkel nem vitatkozom, viszlát.

2017. márc. 1. 13:50
 13/17 A kérdező kommentje:
*problemaid
2017. márc. 1. 13:54
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem válaszolok a kérdésre, mert ha egy ilyen problémát nem tudsz magadtól megoldani, akkor még nem vagy kész egy párkapcsolatra. gyerek vagy még.
2017. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Anyukád jol latja a helyzetet. Szeretne neked a maga módján segiteni. Nem szeretne ha akkorát csalodnal ami később teljesen mibdenre ra nyomna bélyeget.( elpazarolt evek a szerelmemben iskolában munkában)Szerintem sincs ennek a kapcsolatnak jövője. Ha nem az élet fog szétválasztani ( es bta lennel mindnet feladni érte hisz neki is annyi megtenni mint neked - de sztem ahogy irod nem fog tenni érted... Másik h fital vagy es ha össze is költöztök akkor se maradtok együtt - nem is ismeritek egymást es mar most sem jöttök ki jol egymással. Mert ott nem az van ha összevesztek akkor egy hétig nem beszéltek.. Komoly dolog egy konfliktust kezelni..de nem is papolok majd a sahat karodon megtanulod mert eléggé konok vagy) akkor a család. Szülei se nezik jó szemmel h te nem vagy hivő. Mert az h elfogajdjarok egymast x kmben de szemtől szemben es a gyülekezet hatására... Sok mindnet fog történni...


Hallgasd meg a velemenyeket es merlegelj. Ne mondd arra h buta ako nem azt mondja amit hallani akar (szte a srac meg befolyasol is elegge jól... Fájni fog a végén..)


25 L

2017. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hát köszi a választ, de amúgy az hogy a szüleim sem nézik jól szemmel hogy nem vagyok vallásos, elég hülyeség:D ők sem azok. És a barátomnak sem baj.

Meg hogy neki is annyi megtenni értem mint nekem érte.

Ő már oda járt , az egyetemre,mielőtt megismertem, hogy jönne ő ide hozzám, ha a környéken nincs is egyetem, és én is el akarok innen menni mert itt semmi nincs, nem lehet megélni:)

És nincs olyan hogy nem beszélünk egy hétig

Nincs olyan hogy úgy összevesszünk hogy nem beszélünk

Persze elfogadom a negatív válaszokat is:)

2017. márc. 3. 07:14
 17/17 anonim ***** válasza:

Azt írtam, hogy az ő azaz a fiú szülei nézik majd azt, hogy te nem vagy vallásos. Igen neki is annyi lenne mint neked, de ő eddig se nagyon tett sokat. Csak kifogásokat talál. Azért majd idővel tapasztaltabb leszel (mint anyukád) és már látni fogod, hogy ez a férfitípus csak ámít.


De hajrá!


(Gondolom társkeresőn ismertétek meg egymást. Szerinted elég az amennyit találkoztok? Vagy mi van, ha van neki egy állandó barátnője? Vagy csak addig vagy jó még egyetemista /nem sok idejük van, viszont azért néha kell feszkó levezetés/. Szexxel hogy álltok? Vagy nem fogja megelégelni, hogy neki kell állandóan menni? amúgy mióta "vagytok együtt"? Hisz alig ismered őt .... Tini vagy még, és tapasztalatlan. Azért gondold át amit anyud próbál mondani. Több hozzáfűzni valóm nincs.)

2017. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!