Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként hogyan fejleszthetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogyan fejleszthetem azt, hogy ne legyek szar az ágyban?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok és elég pocsék a szexuális teljesítményem. Nem vagyok korán élvező csak túl gépies szenvedélymentes meg görcsös emiatt a nő sem élvezi és ezáltal én sem mert én is azt szeretném hogy falrengető többszörös orgazmusa legyen közben. Hogyan javíthatnék ezen ha kevés nő marad meg mellettem hosszabb távon pont a rossz szex miatt?

2017. márc. 1. 00:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fedezd fel a humort magadban az sokat segít ne lásd magad görcsösnek. Nem ugy lesz teljesítményed,hogy ezt ismételgeted, legyen legyen legyen. Hanem hű de élvezem s hű de élvezi ...na ettől leszel jó.
2017. márc. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én utálom az előjátékot. Látszódjon rajtad, hogy élvezed minden percét, és nehéz uralkodnod magadon - jöjjön ki belőled az "ösztönlény" - ennél nincs is izgatóbb.
2017. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne a teljesítményre menj, mert az rettenetesen kiábrándító. Ha kefélés közben azt várod, hogy mikor élvez már el a csaj, akkor ő is arra fog várni - ez meg rohadtul frusztráló egy idő után, és emiatt tuti nem fog megtörténni. Egyszerűen élvezd a szexet, lubickolj abban, ami neked jó benne. A szenvedély ragadós. Szerintem egy nőnek sem kell többszörös orgazmus, elég egy nagy is. ;)
2017. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Daniel Rose - Sex God Method című könyvet ajánlom
2017. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha már könyveknél tartunk, a téma nagy öregjének, Fritz Kahn A szerelem iskolája c. művét ajánlom. Nagyon sokat megtudhatsz belőle a női lélekről, az erogén zónákról, a jó előjáték titkáról, az utójáték fontosságáról, stb.
2017. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!