Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lenne ha lany 25 én meg 17éves fiu vagyok müködhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 18:26
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Szia én 37 párom 25 éves. Három gyermekem van és egy ève élek vele együtt. Nálunk tökéletesen működik a dolog. Annyi különbség hogy ő dolgozik te viszont nem. Ha ő eddig megtudta oldani az anyagiakat akkor ezután is megfogja tudni és te hogy ne maradj ki belőle ne legyél eltartott ( bocsi) esetleg hétvégeken diákmunkát tudsz vállalni és azt te magadnak tudod beosztani amikor ráérsz. Ha csak ennyi lenne a gond szerintem belevághattok egy probát megér ha szeretitek egymást.
2017. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

Páromnak a volt barátnője között 10 év volt.8 évig tartott a kapcsolatuk.

A nö teljessen másképp látta a világot 27 évessen , ő dolgozott mèg párom bulizni járt akkoriba...De ez egy történet a szerelmen mulik milyen erös, és bizalom kérdése.

2017. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

a kölönböző világnéet életsitlus kultura nem feltétlenül akadály

gyakran meg egyezne ezek s hiába

2017. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

összefoglalva lehet hogy 10-ből kevesebb kapcsolat működne igy de az igazi kérdés az hogy ez az egy hogy működne.

az meg csak ugy derül ki ha kipróbáljátok

2017. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 stone8083 válasza:
Kaptál egy csomó értelmes választ, zömmel, hogy rizikós dolog, nem igen fog működik, de te ezeket nem akarod elfogadni, nekem legalábbis nagyon az jön le! Ok fenét se érdekli, neked biztos vagány dolog, meg sokat tanulhatsz tőle biztos az ágyban, meg biztos mindent megad magától, csak hogy versenyben maradhassson a te korodbeli riválisaival, de nézd már az ő oldalát is, mert 5-10 évig elszórakoztok, s akkor majd neked 27 évesen lehet nem lesz kielégítő egy 35 éves anyuka.... Akkor dobod és keresel egy fiatalabbat! De ő mit kezd majd magával 35 évesen 1-2 gyerekkel a nyakában! Ne legyél önző, keressetek hozzátok illő párt és majd mindenki élhet boldogan élete végéig! 38 férfiként írom ezeket, úgy, hogy elvettem egy 30 éves 2 gyerekes elvált anyukát, s élünk boldogan már 6 éve! Hidd el tudom miről beszélek.... Elsődleges szempont ilyenkor a gyerek jövője!
2017. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

20 eves lany vagyok. Tekintve hogy nimcs gyerekem ( hala a magassagosnak) , meg igy se kellenel kedves kerdezo.

Sajnos vagy nem sajnos, 20 eves letemre kicsit mas az eletfelfogasom mint a korombelieknek.

Nem kene egy olyan "fiu" aki meg az iskolapadot koptatja mikor en dolgozom . mit tudnek kezdeni vele?! Semmit.

Foleg ha meg gyerek is lenne, eleg lenne valszeg 1, nem vennek a nyakamba meg egyet.

Nekem a parom 27 eves, egeszsegesnek tartom ezt a korkulonbseget, mivel, o a ferfi. Dolgozik, szeretne majd csaladot stb stb. Hiaba vagyok 7 evvel fiatalabb, egyforma a gondolkodasmodunk es nem vagyok gyerekes, nem ugy mint te kerdezo.

Szal itt nem csak azon mulik hogy mennyi szeretjuk egymast meg ilyenek. Nem hiszem hogy ez mukodne. Ha a holgy helyebe kepzelem magam es 25 evesen lenne egy gyerekem, boven eleg lenne az is, nem akarnek meg valakit, aki nem csak korban (de a valaszai alapjan) ertelmileg/felfogasilag is gyerek meg. Ferfi kene!! Nem fiu!!

2017. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!