Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lenne ha lany 25 én meg 17éves fiu vagyok müködhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 18:26
1 2 3
 11/26 Ypszilon1980 ***** válasza:

Oké, de azt kérdezted, hogy működik-e, aztírtuk, hogy nem, akkor most mi a kérdés?

De kifejtem:

Szóval maga a korkülönbség is nagy, de ez még önmagában nem lenne gond, de inkább fordított esetben. Azt tudnod kell, hogy egy anyának a gyerek az első, ilyen helyzetben te minden esetben csak a második lehetsz. ezek után ő azt fogja nézni, hogy te hogy fogod tudni nekik megadni az anyagi/érzelmi/nyugalmi stabilitást. Ő ezt inkább egy tőle kb. 5 évnél idősebbtől fogja tudni elvárni, te csak max. szexre meg max. időtöltésre kellesz neki, amit neked kell tudni, hogy mennyire fogod tudni elfogadni. Ha szereted a lányt, akkor kicsit hosszabb az idő amit együtt fogtok tölteni, de szerintem 1 évnél nem lesz több. Ez még sok esetben 30 év felett is probléma.

2017. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
normális válaszokat akarok
2017. márc. 6. 07:48
 13/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
Neked semmi válasz nem lesz jó, szóval mindegy. Ezek vélemények, te kérdezted, mi reagáltunk, a mi tapasztalataink. Az, hogy neked a válaszok nem tetszenek, az nem a mi bajunk, akkor legyen úgy ahogy te gondolod, te vagy benne, te érzed, de én voltam ilyen helyzetben és nagyon nem egyszerű hidd el.
2017. márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
persze müködni fog minden fanya lesz :)
2017. márc. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
24 vagyok, 16 éves fiúval vagyok együtt 1 éve és működik. Inkább 8 évvel fiatalabb legyen a barátom,mint 8-al idősebb.
2017. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet, hogy neked most működik,de ez egy kivétel,gyerek nincs.Egy éve tart, viszont nem valószínű,hogy ez hosszútávú lesz.Más a korkülönbség 16 és 24 évesen,mint pl. 30 és 24 évesen.
2017. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Szabó Dániel sadsfgh válasza:
Én egy 48 éves nő vagyok, a párom meg 14 éves fiú. Teljes mértékben működik a kapcsolatunk, főleg a 3 gyerek mellett. Tessék, remélem kielégítő választ kaptál.
2017. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Szabó Dániel sadsfgh válasza:
ui.: ne tévesszen meg a nevem, a párom fiókjából írok
2017. márc. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
19-32-ről tudok. 19 volt a fiu. 40 éve működik a kapcsolat.
2017. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Szerintem a kor nem számít.
2017. márc. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!