Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan erősítsem az önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erősítsem az önbizalmam, amit a párom totál tönkretett? Rohangálok utána, csak ő létezik és ezért néha már flegmázik is velem, mert nem tisztel. nincsenek bnőim előre szólok, tehát nem tudok kiruccanni.

Figyelt kérdés

szóval jelenleg "senkinek" érzem magam a párom nélkül, de lassan már vele is.mivel mindenkivel pl szemez mellettem.

tudom ki kellene dobnom, de nem akarok egyedül maradni

szóval már attól boldog lennék, ha lenne ÖNBIZALMAM. Tudtok valamit?


2010. máj. 10. 11:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tudod miért választott téged ez a bunkó csákó? MERT HÜLYE VAGY!!!! Álljál már a sarkadra kisleányka! Minden normális nő be tud a pasijának mutatni egy nagy "fuck you-t" ha kell!!!

Szemezget más nőkkel? Ezt élvezi, mert vele van egy idióta akin tudja gyakorolni a nagycsávó-stílust!


Velem biztos nem járna, mert egy rossz szó, és kidobom, mint a sz*art!

Vagy úgy bealázom, hogy legközelebb a fa*sza sem áll fel!


Kislány érdemes kötsögnek lenni, pl. jól megszívatni, lealázni...nehgy azt hidd, jogy jó pasi vagy...stb.

Egy okos nő inkább nem a szánalmas mártírt játssza, hanem kidobja! Vagy te ezt élvezed, ha semmibe vesznek? Normális vagy te? Én ha világ legrondább legbutább nője is vagyok, akkor is van annyi önértékelésem, hogy az ilyet kirúgom!


Pszichológus neked sürgősen! Nagyon buta és naiv vagy!

2010. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha nyílvánosan bealázod akkor megint lesz önbecsülésed.
2010. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

szóval nem bírom kidobni

de kezdek a sarkamra állni :)

néha beszólok, néha besértődöm

és ki hitte volna: nem győz olyankor engesztelgetni

most már "csak" a szemezésről kell leszoktatni

nemértem hogy nem éri fel ésszel egy pasi, hogy más nők előtt a saját bnője hagy legyen büszke rá, hogy igen, velem van, enem akar bi bi bí

2010. máj. 11. 11:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Velem nem járna, mert egy rossz szó kidobom, mint a sz*rt. Viszont ha a pasas elég jó kondiban lévő izompacsirta akkor őt nagy valószínűséggel előbb arrébb teszi vagy kidobja a 8. emeletről. na mindegy. Kidobni a tárgyakat szokták na azokat meg lehet fogni, és dobni. na de az embert hogyan fogja meg és dobja ki. Itt nem csak a kérdező hülye, hanem az is, aki ezt a válasz írta a kérdésre mert engem a nő csak bírósági úton tudna csak elmozdítani ha közös a lakás, vagy a sajátom akár rosszat szóltam, vagy akármilyen okkal. Viszont ha kizárólag a nőé a lakás, akkor az nyilvánvaló, hogy egy percig sem bírnék megmaradni abban a lakásban.
2018. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!