Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a párom kutyáját?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve leszünk együtt és egyre többször jön szóba az összeköltözés. Semmi baj nem is lenne a dologgal, szeretem és komolyan is gondolom a kapcsolatunkat, de hozni akarja a dögjét. Ők dolgoznak és ez komoly és a többi....

Hogyan beszélhétném rá, hogy ne hozza? Akivelem történt ilyen, hogyan oldotta meg?



2017. márc. 9. 13:46
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
74%

Milyen EMBER vagy te?

Kellenél a fenének!

26F

2017. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 icu75 ***** válasza:
87%

Amikor összejöttél vele már volt kutyája,ha utálod a kutyákat minek jöttél össze kutyás emberrel?!

Remélem a srác helyesen fog dönteni amikor választani kényszerül.

Én eleve össze se jöttem volna olyan emberrel aki kifejezetten utálja a kutyákat, ez nálam erős jellemhiba! 12éve vagyok férjnél a gyerekem 8éves a kutyám 13múlt. A párom nem volt kutyás, csak egy érző,nyílt szívű férfi,sose volt probléma a szőr meg a többi.

2017. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
70%
Én meg téged utállak. Mekkora egy dög vagy, ásd el magad. (Csak hogy a szavaiddal élve fejezzem ki hogy mennyire szánalmas vagy.)
2017. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

Nem kioktatást, hanem segítséget kérnék!

Akik így jártak, mit csináltak?

2017. márc. 9. 14:47
 15/50 anonim ***** válasza:
86%
Segítek: szakíts mihamarabb.
2017. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
73%

"Nem kioktatást, hanem segítséget kérnék!"


Márpedig ki kell oktatni téged, mert fordítva ülsz a lovon. Ha szereted a barátodat, akkor fogadd el, hogy ő szeretné vinni a kutyáját is. Tudod: kompromisszum!

2017. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
18%

#18


És szagolja a kellemes kutyabűzt, kert esetén kutyaszarszagot. Vonyítás éjjel, ugatás nappal, romokban a nappali ha panel, romokban a kert, ha van. Mindent "kutyika" igényeire kell szabni, az emberi igények elé helyezve, mert "kutyikának kell". Kutyika meg szarik rád. Szó szerint, rá aa cipődre/be.

2017. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
18%

Egyedül a fegyelmezett harcikutyának van gyakorlati haszna (betörők és cigányok elkergetése a telekről, ezek elfogyasztása ha agresszívkodnak)


Illetve hasznos még a kutya, mint vakvezető, pásztor, hegyimentő, őr stb., de itt csak passzió-kutya van.

2017. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
84%
#20 Gondolom nem volt meg sok kozod kutyakhoz soha
2017. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
19%

#21


Ismerősöknél, környékbeli házaknál bőven eleget láttam belőlük. Inkább maradok a macsekomnál. Nem szarik szanaszéjjel, nem vonyít éjjel, nem zúz szét mindent a kertben, tisztítja magát, semmivel sem "gonoszabb" mint a kutya ugyanúgy érdekből van az ember mellett mindkettő, nem kell szórakoztatni mint a kutyát, világosan jelzi ha magányra vágyik, nem ugrál fel az emberekre stb.

2017. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!