Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a párom kutyáját?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve leszünk együtt és egyre többször jön szóba az összeköltözés. Semmi baj nem is lenne a dologgal, szeretem és komolyan is gondolom a kapcsolatunkat, de hozni akarja a dögjét. Ők dolgoznak és ez komoly és a többi....

Hogyan beszélhétném rá, hogy ne hozza? Akivelem történt ilyen, hogyan oldotta meg?



2017. márc. 9. 13:46
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
20%

#21


Van olyan ház 2 utcával arrébb ahol egész hegy van a kertben kutyaszarból. Kellemes, frissítő illat az egész családnak.


Távolabbi rokonságnál lakásban a kutya. Remek illatok, kellmesen simogató kutyaszőr, minden a kutyika igényeinek megfelelően, inkább szopik a gazda. Cipőt elrakni, most erre most arra, jaj szegény kutyika. Tipikusan az a rokonság akik tartsák velem a rokonságot én meg velük a távolságot.


Panel haverék szomszádjánál erkélyen a kutya. Jó ég az a húgy-szar bűz ami ott volt... Böeáááá...

2017. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

"És szagolja a kellemes kutyabűzt, kert esetén kutyaszarszagot. Vonyítás éjjel, ugatás nappal, romokban a nappali ha panel, romokban a kert, ha van."


2 kutyám van. Kertes házban lakom. Mind a kettő nevelt, jó kutya, szebb állapotban van a kertem mint sok nem kutyás embernek. Minden csak nevelés kérdése. Ja és persze nem ugrálnak fel senkire. Mi a titok? Foglalkozni kell velük és nevelni őket.


A csaj nem szereti a kutyát. Akkor mégis minek jött össze egy olyan sráccal, aki meg szereti őket, és fontosak neki? Előbb kellene gondolkodni és utána cselekedni.

2017. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
83%

#21


Abban igazat adok neked, hogy panelba nem kell kutya, de macska sem. Panelba semmilyen háziállat nem kell, nem oda való. Azonban ha a csaj ennyire kutyaellenes, akkor nem kellett volna a sráccal összejönnie.


Hozzátenném én is láttam eleget a szomszéd macskáiból, hogy én is mondhassam, nekem meg macska nem kell. Ezt csak azért írtam, hogy értsd a dolgot. Attól még, hogy a szomszéd kutyái olyanok, nem kell általánosítani, mert a kutya olyan lesz, amilyennek neveled.

2017. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy gondolom, hogy nem szabad valakit ilyen választás elé állítani. Ha azt akarod, hogy összeköltözzetek, akkor fogadd el a kutyáját. Ne kérd, hogy ne hozza.
2017. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező!


Rághatjuk itt a gittet kutyabarátok és ellenzők, pro és kontra, de egymást úgysem fogjuk meggyőzni.

Neked az az egyetlen tanácsom, hogy mivel alapvető különbségek vannak köztetek a pároddal, úgy lelkiségben mint életvitelben, tehát jobb, ha nem terveztek összeköltözést, mert az valamelyikőtöknek kompromisszummal járna és az nem lenne boldog.

Jobb, ha még most elválnak útjaitok és mindketten kerestek magatokhoz hasonló gondolkodású párt!

2017. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
28%

22. Még ekkora hülyeséget sem hallottam, hogy egy kutya érdekből van az ember mellett....

Ha egy kutyába belerúgsz, az akkor is hűséges marad és megtesz mindent érted....

Na a macska az nem ilyen...

2017. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
81%
En imadom az allatokat. Ha ellenezne a kutyat, megprobalnam az en szemszogombol hozzasegiteni ahhoz, hogy rajojjon, az allatoknal nincs onzetlenebb eloldny a Vilagon. Amit mas emberek elvesznek, o a szeretetevel potolja. Ezert is leteznek pl. a terapias kutyak. En regebben feljartam az egyik baratnomhoz, akinek lovai voltak. Kisgyerekeket lovagoltatott terapias celzattal. Testi, lelki gondok. Segitettek a kicsik gondozni, tisztitani oket. Neha-neha egy-egy kisgyerek beosont a lovakhoz. Felugyelet nelkul persze nem lehettek volna. Mi mindig keszenalltunk. Be volt kamerazva. Es egy kis helysegbe az istalloba neztuk a kamerat. Azt hittek nem latja oket senki. Beszeltek a lovakhoz. Simogattak oket. Nekik megnyiltak. Hihetetlenul hangzik, de sokkal jobb, mint pszichologushoz jarni. Akar menhelyre menni is jo. "Melyebbrol" nyilnak meg. Ha az emberekkel rossz a tapasztalat, jiaba minden... egy tuske mindig ott marad. Az allatokkal csak jot lehet tapasztalni :) Teged is megnyugtat, ha segitesz egy allaton, jol fogod erezni magad (ha jol sul el) es a legfelemelobb, amikor latod, hogy mindenfele beszed, gyozkodes nelkul egy allat puszta jelenlete es szeretete mekkora oromet okoz es gyogyito egy gyerek szamara... gyonyoru :) Szoval nekem nem kellene ilyen tapasztalatok mellett egy olyan ember, akinek ha megmutatom ezt, azutan is nemet mondana egy allatra.
2017. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
92%
25/N. Nem vagyok "tanyasi lovasember". Sajnos nem tarthatok allatot az albi miatt, de mindig menhelyre megyek segiteni munka es haztartas mellett. Megnyugtat es feltolt :) Mas gyurni megy, en kutyazni :D
2017. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem szereted a kutyákat,ne egy kutyás asival kezdj,vagy mondd meg,hogy bocs,de a kutya nálad kizárt.Nálam a macska utálat ugyanez,csak pasiban.Ha a pasim utálná a macskákat,nyugodj meg,nem,hogy összeköltözni,találkozni sem kellene többet.
2017. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
61%
Csak én tudom elolvasni azt a kommentet, amiben a kérdező leírja, hogy "barátnőm kutyája", tehát értelemszerűen a kérdező a férfi??
2017. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!