Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a párom kutyáját?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve leszünk együtt és egyre többször jön szóba az összeköltözés. Semmi baj nem is lenne a dologgal, szeretem és komolyan is gondolom a kapcsolatunkat, de hozni akarja a dögjét. Ők dolgoznak és ez komoly és a többi....

Hogyan beszélhétném rá, hogy ne hozza? Akivelem történt ilyen, hogyan oldotta meg?



2017. márc. 9. 13:46
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is ha most szakítotok, hisz egyáltalán nem illetek össze. Én sem szeretnék állatot a lakásba de nem is jönnék össze olyannal aki kutyás és bent lakik a kutyus. Szeretem az állatokat de inkább nem. Ha mégis olyan nagy a szerelem akkor pedig egyszerűen elfogadnám és kész. Nem tudom milyen választ vársz, a "normális" kutyások családtagként tekintenek a kutyusra szóval biztos lehetsz benne hogy ha választás elé állítod akkor nem téged fog választani.
2017. márc. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
De attól még továbbra sem lesz logikus, hogy összejött vele, mikor nem akar kutyát. Ezzel én is így vagyok, nem akarok kutyát, én cicás vagyok. De logikusan így ismerkedtem... Páromnak mindegy, őt a macska se érdekli, meg a kutya sem, de nincs ellenére. Szóval nem igazán értem, miért most jut el a tudatáig, hogy hoppá, kutyája van.
2017. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
11%

"Csak én tudom elolvasni azt a kommentet, amiben a kérdező leírja, hogy "barátnőm kutyája", tehát értelemszerűen a kérdező a férfi??"


Úgy is lehet értelmezni, hogy a kérdező lány, és van egy barátnője, akinek kutyája van. Nem?

2017. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
37%

32-es!


Egyáltalán nem egyértelmű! ... bár még az is lehet, hogy igazad van.


"... de hozni akarja a dögjét. Ők dolgoznak és ez komoly és a többi...."


Leginkább férfiakra jellemző, hogy kutyával dolgoznak, persze lehetnek kivételek.


"Az összes kutyát utálom. Nem szeretem, hogy ugral/liheg/ugat/ás/fekszik a kanapén.

Barátnőm kutyáját még elviselem, ha ágyút vagyunk, de sosem laknék együtt vele."


Nőként beszélhet egy barátnője kutyájáról ...


Persze röhej, hogy itt tippelgetünk és a kérdező nem írja legalább a nemét.

Ha férfi az illető, akkor különösen érdekes a sztori, mert ilyen kutyahisztit nők szoktak levágni, ezért is gondolt mindenki nőre.

2017. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
89%

# 35


Mennyire életszerű, hogy egy nő "páromnak" hívja a barátnőjét, és 3 év után összeköltözést fontolgat?

2017. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
82%
A dögig olvastam. Tőlem repülnél de azonnal. Nem válok meg családtagtól egy hisztérika miatt. Remélem a párod hamar rájön mennyire beletrafált. Te dög.
2017. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
87%
38as, számból vetted ki a szót.
2017. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
29%
Föl kéne már fogni, hogy NEM mindenki szereti a kutyákat! És ha a kérdező párja a pókokért rajongana, akkor is így leugatnátok? Nekem is van kedvenc állatom, imádom őket, de az életem párját összehasonlíthatatlanul jobban, és egy büdös bunkó, aki rákényszerítené, hogy éljen olyan állattakl, amit utál. Itt most nem a mindenki által istenített kutya a lényeg.
2017. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
83%

40. #

Ha szeretek valakit; akkor elfogadom őt az összes rigolyáival és családjával együtt, a pók is lehet családtag, igen. Ha szereti azt az állatkát, akkor fontos neki. Nekem meg az, h. boldog legyen. És h. lehet boldog a szeretett állata nélkül? Lehet kutya; macsek, hötcsög v. bármi más.

2017. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
87%
Leginkább szegény kutyus miatt ne gyertek össze.
2017. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!