Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha utálom a jegygyűrűmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha utálom a jegygyűrűmet akkor a páromat sem szeretem?

Figyelt kérdés
Másfél éve megkérte a kezem a párom egy kis szolid, egy köves, vékony aranygyűrűvel, ami aztán a gyűrűsujjamra nagy lett, a középsőre jó, de ott meg nem hiszem, hogy való hordani. Ráadásul soha semmilyen gyűrűt nem hordtam akkor sem, ha tetszett volna, mert nem szeretem a gyűrűt magamon. Nem akartam anno a páromat megbántani mikor odaadta a gyűrűt, hogy leszámítva, hogy nem is jó a méret, abszolút nem is tetszik a fazonja. Vékony kis gyűrű, egy kiálló kővel. Soha nem is hordtam a gyűrűt és egyszer nagyon megszorultunk és beadtuk a zálogházba, negyed annyit adtak érte mint amennyi volt az ára,de ez most mindegy is. Szóval pont a lejárat napján lett volna pénzünk kiváltani, de a párom dolgozott, én meg olyan xarul voltam, hogy az ágyból is alig bírtam kikelni (alacsony vérnyomás, egyszer el is ájultam aznap), úgyhogy nem mentem el a zaciba a gyűrűért és őszintén szólva nem is nagyon hatott meg másnap sem, hogy elúszik a gyűrű. Tudom, hogy ahogy előtte se, azután se hordtam volna soha. Egyszerűen nem érdekel a gyűrű. Sem az, sem egy másik, semmilyen gyűrűt nem hordanék. Egyébként valamennyi késedelmi kamattal ki lehet hozni egy dátumig, szóval tragédia nem történt. De a párom vérig sértődött, neki ez egyenlő azzal, hogy lexarom az egészet, pedig nem. Egyszerűen csak örültem, hogy túléltem azt a napot, és nekem az csak egy drága felesleges tárgy, neki fontos inkább, nekem nem. Hozzám se szól emiatt, látszik, hogyfáj neki, meg úgy érzi nem szeretem őt. Az, hogy elájultam aznap, az nem annyira hatotta meg. Tényleg ekkora gáz ez? nem úszott el a hülye gyűrűje véglegesen, csak többet kell rá fizetni kicsivel.
2017. márc. 10. 14:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

Én belehaltam volna....lehet én vagyok ennyire érzékeny, de sose adnám be a szerelmemtől kapott gyűrűmet, inkább éhen halnák.



Szóval kérdező szerintem nem szereted a párod. Hanyag vagy és érzéketlen ezzel kapcsolatban.

2017. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hazassag semmikepp nem lesz, mert nem akarok ferjhez menni, ezt megbeszeltuk mar. Eleg, hogy van egy gyuru jelkepesen es kesz."


Nem elég, hogy egy érzéketlen, bunkó pcsa, még ostoba is mellé :D Ha nem terveztek házasságot akkor tök feleslegesen aggattok magatokra egy olyan jelképet, amihez közötök sincs. Ráadásul ezt úgy beszéltétek meg, hogy rühelled a gyűrűket, de azért kiborulsz, ha kapsz egyet :D A logika csúcsa. Jó is lehet ennyire retardáltnak lenni :D

2017. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Használjatok kulcskarikát.
2017. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Amikor megkérte a kezem, igent mondtam, mégis mit mondtam volna? Elotte soha nem esett szo ilyenekrol, hogy lanykeres, meg eskuvo, teljesen meglepett a dolog. Utana lett megbeszelve, hogy itt megallunk, mert en abszolut nem akarok eskuvot. O akart volna, vagy akarna, de ezt mondjuk lehet nem artott volna elore megbeszelni, hogy ki mit akar, mielott gyurut vesz. Igazabol megbantam a kerdesem kiirasat. Itt mindenki csak szapulni tud, holott vegulis fogalmatok sincs semmirol, csak morzsakat kaptatok rolunk amit itt leirtam.... nem is kellett volna kerdest irnom. Gondolhattam volna, hogy mint mas kerdeseknel, itt is csak tahoskodas fog menni...
2017. márc. 12. 03:07
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező!

1-es válaszoló vagyok és kikérem magamnak ezt az utóbbi megjegyzésedet.

Amúgy azt csinálsz amit akarsz, tényleg kár volt kiírnod a kérdést!

2017. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!