Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Egy éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Egy éves párkapcsolat.

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok a párommal, nem lakunk együtt. Elvesztettem a bizalmam, ugyanis kiderült van egy barát barátnője. Titkolta előlem, a telefonját is "dugdosta" mikor együtt voltunk, most már értem miért. Ezelőtt hiába kérdeztem, hogy miért, nem adott érdemleges választ. Viszont tegnap kiderült a titka, láttam őket a városban, így kénytelen volt elmondani. Nincs köztük semmi állítólag, csak segít neki, meg felmegy a nőhöz beszélgetni. Ti jártatok már így? Sikerült megbeszélni?
2017. márc. 13. 11:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Te kis naiv :D
2017. márc. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van barát barátnőm, de én nem titkolom

miért kéne titkolni, ha nincs semmi olyan?

gyanús..........


24F

2017. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ez az, miért titkolta....

Én a megismerkedésünkkor elmondtam neki, hogy a legjobb barátom fiú. Sőt be is mutattam őket egymásnak.

2017. márc. 13. 11:25
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Barát mi? aha... dugja a csajt, magyarul megcsal. Mit kell ezen megbeszélni? Ha el tudod viselni, akkor annyi. Ha nem, akkor lapát. Mi a kérdés?

Hogy elhiszed-e hogy "csak barátok"? Ne nevettess... :D

Bár van az a mondás, hogy egy barát akkor is barát ha beteszi. :D

Ne legyél naiv...

2017. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Sajnos vagy nem, elég naiv vagyok. Nem feltételezek másokról rosszat, főleg nem a páromról. De ez most lecsapott rendesen.
2017. márc. 13. 11:43
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
Egy férfi és nő között nincs barátság. Jó lenne ha megtanulnák már az emberek.
2017. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, hogy kinevettelek. De ez annyira nyilvánvaló... és szerintem nem csak nekem, hanem mindenkinek...
2017. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Igen, egy szupertitkos havercsaj, akihez feljár "beszélgetni"...nagyon logikus és hihető! :D
2017. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért sem jó naivnak lenni. Átver a barátod, erre mérget vehetsz.. Ha tényleg nem lenne köztük semmi, akkor már mesélt volna róla, bemutatott volna titeket egymásnak és nem dugdosná a telefonját sem.

Az, hogy egyáltalán nincs férfi és nő között barátság, az nettó baromság, de az én férfibarátaim például mind ismeri a férjem, mint ahogy én is az ő női barátait, ismerőseit. Már a megismerkedésunkkor is mesélt róluk, hamar be is mutatott mindegyiküknek (mint ahogy a férfibarátainak is). Néhányukkal még jobb viszonyban is vagyok mostanra, mint ő :) Emellett soha nem viselkedett gyanúsan, nem dugdosta a telefonját, nem pánikol, ha használom a laptopját, stb. (fordítva dettó). Igaz eszembe se jutna belenézni, de szvsz ha az emebr úgy viselkedik, mint aki titkol valamit, az bizony titkol valamit.

Nincs itt mit megbeszélnetek, vagy kihúzod a fejed a hátsódból és szembenézel a ténnyel, hogy megcsal, vagy homokba dugod a fejed, ez csak rajtad múlik.

2017. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Valahol én is tudom, hogy nem igaz az egész. Csak nehéz megemészteni.
2017. márc. 13. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!