Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Egy éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Egy éves párkapcsolat.

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok a párommal, nem lakunk együtt. Elvesztettem a bizalmam, ugyanis kiderült van egy barát barátnője. Titkolta előlem, a telefonját is "dugdosta" mikor együtt voltunk, most már értem miért. Ezelőtt hiába kérdeztem, hogy miért, nem adott érdemleges választ. Viszont tegnap kiderült a titka, láttam őket a városban, így kénytelen volt elmondani. Nincs köztük semmi állítólag, csak segít neki, meg felmegy a nőhöz beszélgetni. Ti jártatok már így? Sikerült megbeszélni?
2017. márc. 13. 11:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ahahah felmegy a nőhöz beszélgetni , te ezt bevetted?

Kis butus.

2017. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%

"Az, hogy egyáltalán nincs férfi és nő között barátság, az nettó baromság, de az én férfibarátaim például mind ismeri a férjem, mint ahogy én is az ő női barátait, ismerőseit. "


Egyáltalán nem baromság. Férfi és nő között nincs barátság. És ne keverd ide az ismerőst. Mert az, hogy van egy női/férfi ismerősöd akivel néha dumálgatsz, teljesen más, mint ha a legjobb barátod egy nő/férfi. Én arról a barátságról beszélek, amikor tényleg igaz barátok, eljárnak együtt moziba, ide-oda, mindent megbeszélnek, találkoznak, sok időt töltenek együtt. Ilyen igaz barátság férfi és nő között nincs, mert az egyik mindig többet akar.

2017. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

És arra milyen mesét kreált, hogy hova megy délután amikor a "baráti barátnőjével" andalgott?

Egy éve vagytok együtt és megcsal?

Megbocsájthatod, de rendszeresen meg fogja tenni, ... mert megteheti!

2017. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Én arról a barátságról beszélek, amikor tényleg igaz barátok, eljárnak együtt moziba, ide-oda, mindent megbeszélnek, találkoznak, sok időt töltenek együtt."


Igen, én is erről a barátságról beszélek, 2 ilyen férfibarátom van. Beszélgetünk, csinálunk közös programokat, beavatjuk egymást egymás életébe - igaz az elúlt években maximum évente 2x tudunk találkozni, mert messze élünk egymástól, de ettől még bármikor, bármiben számíthatunk egymásra. Ha meg az elmúlt 10/15 évben egyikünk sem akart a másiktól semmit (és nem, itt nem áll fenn az, hogy nem tudok róla, egyáltalán nincs köztünk vonzalom), erősen kétlem, hogy majd ezután bármi kialakulna. Ha az ember megfelelően szocializálódott, akkor nem tekint minden ellenkező neműre potenciális partnerként.. az, hogy te erre nem vagy képes, már egyéni probléma, de ettől még létezik barátság ellenkező neműek között.

2017. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Tedd lapàtra és kész !Biztos csak beszêlgetnek persze ez jó vicc!Azt még megérteném ha vmi szivességet tesz neki pl besegit néha anyagilag mert koràbban a csaj is segitett neki és nem titkolja el meg nem megy fel hozzà hanem megmondja neked ês téged is elvisz !Ha ennyire gerinctelen hogy megondja neked akkor hagyd a fenébe én nem beszélnék vele!
2017. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%

"Ha az ember megfelelően szocializálódott, akkor nem tekint minden ellenkező neműre potenciális partnerként.. az, hogy te erre nem vagy képes, már egyéni probléma, de ettől még létezik barátság ellenkező neműek között."


Képzeld, mivel megfelelően szocializálódtam, ezért vagyok tisztában a dolgokkal. Férfi és nő között nincs barátság és soha nem is lesz. Ha te nem is, de a pasi többet is akar tőled, de nem fogja elmondani. Kis naív vagy. Az meg, hogy alig találkoztok, igazolja, hogy miért nem akar többet a pasi. Ha egy városban laknátok és hetente találkoznátok, hidd el, mást is akarna, nem csak a barátságodat.

2017. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#3, az ennek a dolognak a normális kezelése, ahogy te csináltad.

Nem a lány a baj, hanem a titkolózás, a hazugság.

2017. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Ha egy városban laknátok és hetente találkoznátok, hidd el, mást is akarna, nem csak a barátságodat."


Legalább 9 évig ez volt a helyzet, nem akart akkor sem tőlem semmit egyikük sem. Egyikük egyébként meleg, a másikuknak pedig merőben más a típusa, mint én (ismerem a menyasszonyát és a korábbi párjait is, ég és föld vagyunk). Naivnak pedig még a legnagyobb rosszindulattal sem tudna senki sem nevezni, aki legalább kicsit is ismer, de azért kedves vagy :)

2017. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%

"Legalább 9 évig ez volt a helyzet, nem akart akkor sem tőlem semmit egyikük sem. Egyikük egyébként meleg"


Na jólvan ám. Szép lassan kiderül, hogy miért nem akart tőled semmit sem: MELEG. Azt hiszem itt abba is hagyhatjuk a vitatkozást, mert nincs értelme. Bizonyítani akarod, hogy igenis van fiú-lány barátság, közben meg kiderül, hogy az egyik ilyen példádban a srác meleg :D El sem kellett volna kezdened, felesleges volt így belemenni :D

2017. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Mondom az egyikük, ettől még férfi egyébként is. A másik nagyon is hetero, de ez már szúrja a szemed, mert nem a te igazadat bizonyítja :)

Ráadásul ez csak saját példa volt, de a környezetemben van még rengeteg, ahol igenis működőképes a dolog. Tetszik, nem tetszik, ez van, hacsak nem vagy gondolatolvasó vagy nincs valami varázsgömböd, elég arrogáns dolog azt hinned, hogy belelátsz 7 milliárd ember fejébe. Mindegy is, nem akarok semmit sem bizonyítani neked, korlátolt, csőlátású emberekkel valóban nem érdemes vitázni, szóval további kellemes napot. :)

2017. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!