Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pioca, aki nem erti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pioca, aki nem erti meg, hogy NEM. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 eve van egy parom, akivel sok hullamvolgyet atveszelve dolgozunk a kapcsolatunkon. Imadjuk egymast, most vettunk egy hazat amit most raktunk rendbe es par het mulva koltozunk be, ideiglenesen mashol lakunk jelenleg. A regi alberletbe a parom haverja koltozott be, aki meselte, hogy egy leanyzo nagyon kereste a paromat nala. Ez a leanyzo mar 1,5 eve probalkozik, minimum minden 2. honapban beprobalkozik valahogy. 4-5 eve flortoltek, szexeltek 2x es talalkozgattak de kapcsolat nem lett belole.

Telefonal, irogat, MMS-t kuld. Most szemelyesen is eljott, banom, hogy nem voltam ott. Tavaly majusban a parom reszegen vevo volt az irogatasra, flortoltek es tarsai de az egesz meg az nap este kiderult, azota levan tiltva mindenhonnan, hivni se tud, de ez neki nem problema, hiv masik telefonrol. Elkovettem azt a hibat, hogy en irtam a csajszinak anno egy eleg durva sms-t a baratom telefonjarol, teljesen kifordultam magambol akkor.

Amikor ez kiderult akkor hetekig ingatag labakon allt a kapcsolat, nem tudtam mi a helyes. A paromon lattam a megbanast, konyorgott, elutaztunk 3 hetre es akkor rendbe jott minden.

A baratomon latom, hogy nem erdekli a szitu es abszolut nem foglalkozik vele, en kapom fel a vizet akarhanyszor szoba kerul a tema. Neki ez csak egy stressz forras, probalja kerulni ahogy tudja de bennem egy nagyon nagy tuske van. Sokat gondolok ra, figyelem a lany kozossegi oldalat es mindig ellenorizgetem, hogy levan-e tiltva a szama.. Beteges. Felek, hogy ujra felbukkan es a parom maskepp reagal mint szeretnem.

Tudja a lany, hogy osszekoltoztunk mar egy eve, most mar azt is tudja, hogy kozosen vettunk egy hazat es megis ujra es ujra megprobalja. MIERT? Miert nem lehet erteni a nembol? Mi a francot csinaljak?


2017. márc. 14. 08:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Felfogod amit írok? Nem tiltani kell a csajt, majd terem más helyette. A barátod nem szeret többször megcsalt, lehet itt kifogást gyártani, ennyi
2017. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a nővel van a gond, hanem a pasival, hogy megvan benne a hajlandóság arra, hogy mással kavarjon. Rengeteg energiát fecsérelsz arra, hogy konkrétan ezt a nőt távolítsd el, miközben lehet, hogy van három másik is, akikről nem tudsz.
2017. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ja, igy mar ertem mire gondoltok.
2017. márc. 14. 09:32
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit látok a kérdésből, hogy ez egy nagyon rossz kapcsolat.

A pasid részegen egyből flörtölget vele, ami miatt te meg abszolút nem bízol benne. Ne legyen igazam, de nem sok jövőt tudok ezek alapján nektek jósolni. Vagy te leszel torkig ezzel, rámennek az idegeid, vagy a pasid unja meg, hogy ellenőrizgeted.

2017. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Most olyan avgy mint egy kutya aki védi a csontját. A párod nem egy húsdarab. Ha valóban nem akar semmit a nőtől és veled akar maradni, intézze el ő, hogy ne keresse többé a csajt. HA attól, hogy feloldod a tiltást meg elkezdenek flörtölni, akkor én inkább azon gondolkodnék el, hogy valóban ezzela férfival maradjak... nem élheted az életedet rettegve...
2017. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is szórakozik a pasid más csajokkal. Te jó ég, és házat vettél vele?! Szerintem inkább az eladáson gondolkozz..

Amúgy egyszer én is összejöttem egy exhapimmal, aki nagyon csajozós. Csak "arra" kellett nekem, de sejtettem, h még tuti vannak mások is a képben (mivel már ismertem). Mikor felmentünk hozzá szexelni, a ruhákból, tárgyakból láttam, h a "lakótársa" egy csaj... aztán egy netes oldalon megint egy másik csajjal nyomult, a face-n meg csak úgy irogattak rá az excsajai, meg egyéb barátnői.. Ja és az egyik csaja ugyanúgy nem vette a lapot, mint Te Kérdező. Mindig csak próbálta levakarni azokat, akik aktuálisan próbálkoztak a pasinál, miközben tényleg egy csomó másikról fogalma sem volt (pl. akivel együtt élt, meg kiderült, hogy egy másiknak gyereket is csinált...)

Nem is értem sok nő, hogy nem veszi észre ezt? Ezek a hapik csak arra jók legfeljebb...

2017. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Akit ovni tultani kell mindenkitől, mint valami öntudattal nem rendelkező kíváncsi kisbabát, az nem tartozik hozzád. Én átgondolnám a helyedbe ezt a kapcsolatot, mert nem lesz se boldog se hoszúéletű így. A hátad mögött meg majd egy gyerekkel, elváltan nem leszel már olyan vonzó...
2017. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
39%
Azért igazságtalan az élet, hogy egyes pasiknak 100 nő jut egyszerre, mások meg évekig vannak egyedül, és rájuk se hederít a kutya se...
2017. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

No, álljon meg a gyászmenet egy pillanatra!


Azmiaz, hogy TE állítgatod az Ő whatsappját/face-ét/fenetuggyáját? Hát hogy jössz te ehhez?

Nem vagy te egy kicsit nagyon féltékeny/kontrollmániás?


Szerintem fordulj sürgősen szakemberhez, baszics, mert itten a hiba nem igazán a csaj készülékében van, hanem a tiedében. És ha ezt a tempót folytatod, a pasasod - amint kerít magának egy kis észt - úgy le fog lépni tőled, hogy csak na!

2017. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
te azthiszed mert levan tiltva a warsappon meg itt ott,az megoldas??csak ne legyel naiv!!!ahogy elhuz munkaba feloldja beszelgetnek szexcsetelnek stb...mielött hazaer visszatiltja!!eszre sem veszed minfolyhat a hatad mögött!sajna sok ferfi es nö ezt csinalja,ha nincs lebukas veszely minden szupi,aztan hazaerve az autoban titjak a szeretö szamat igy nyugodtan tudnak aludni...mert nem lesz meglepi sms v hivas!!hat en reg otthagytam volna a parod,vagy hamar elvezi az eletet en is azt tennem.
2017. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!