Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a hülye pasimmal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a hülye pasimmal?

Figyelt kérdés

Szóval, egyszerűen már nem igazodok ki rajta. :D tapasztalt már valaki ilyen személyiséget? kezelni hogy lehet? leírok példákat.

Múltkor megkértem, szüleimtől hozzunk el két összecsukható széket, elhoztuk, de visszafelé valamint összekaptunk, tök máson, és elkezdett nekem olyan dolgokat mondani, hogy neki elege van, mindig az van amit én akarok, hogy ő szívesebben lett volna otthon, minthogy eljött velem,én meg sem kérdeztem őt, hogy mit szeretne, kell-e a fotel, neki nem tetszenek a fotelek, ezek szarok.

Ezek eléggé rosszul estek nekem, ezért pár napig morcos voltam. Mondta akkor azt is hogy anyámék akartak adni egy kanapét, szerinte én meg sem kérdeztem róla (szerintem ez nem így van), és hogy az is milyen szar. Pár napja kérdezi anyám, hogy kell-e akkor a kanapé, mondom nem, mert a barátomnak nem tetszik. De azért később megkérdeztem mégegyszer, erre mondja, hogy oké, jó lesz valahova :D tehát full ellentétes dolgokat állít. és ha felhozom, hogy de akkor a múltkor miért mondtad ezt? akkor megint ideges lesz :D hogy ő csak ideges volt és azért mondta. De ezek bennem nyomot hagynak. Én legtöbbször egyedül megyek a szüleimhez, de szeretném ha eljönne velem, de már meg sem merem kérdezni, mert attól félek, hogy legközelebb meg felhozza, hogy ő ezt csak miattam tette meg, mennyire nem volt kedve. Most megint ez áll fenn, és félve kérdeztem meg tőle, és biztosított hogy ő is ezt szeretné, holnap eljönni velem hozzájuk.

De most vajon tényleg ezt szeretné, vagy csak miattam mondja, hogy ne essen rosszul? :D én már nem értem komolyan...valaki érti?


2017. márc. 14. 10:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon határozott céltudatos férfi egyed lehet... Ő sem tudja mit akar és ennek tetejében még téged is elbizonytalanít. Ezek annyira apróságok szerintem, hogy nem is értem az ilyen dolgok miként lehetnek problémák... Érdekes eset, de segíteni nem tudok, nektek kell leülni megbeszélni, kit érdekel ha ideges lesz, mire számíthatsz akkor később?
2017. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nem lehet vele beszélni, mert ha beszélni akarok vele, akkor is ideges lesz egy idő után, mert szerinte vitatkozom vele (ha nem ugyanaz a véleményem mint neki). Sőt, annyira felidegesíti magát, néha, hogy szinte toporzékol :D csapkod és kirohan. Én meg ottmaradok és röhögök rajta... hát mit lehet ezzel csinálni?
2017. márc. 14. 11:15
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak élvezi hogy gyötör lelkileg. Akármit fogsz neki mondani, sosem lesz az jó.
2017. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
volt már hogy ilyen megbeszélésekkor széttörte a távirányítót, belevert a falba, ráütött a laptopjára ököllel :D én meg mindig azt mondom, hogy mi van legközelebb a fejemet vered szét vagy mi?
2017. márc. 14. 11:16
 5/23 A kérdező kommentje:
ja de meg ha megbánt, és két nap múlva rájön hogy ő volt a hülye, akkor meg olyan bűnbánó fejet tud vágni, meg csokit hoz, meg kérdezgeti mit szeretnék, jóvá teszi...
2017. márc. 14. 11:17
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Az olvasottak után egyértelmű lett, hogy bár a párkapcsolatotok tartozhat a "felnőtt" kategóriába, de a kedves párod szintjét figyelembe véve ő még nagyon tini... Nem tartom méltónak viselkedését egy felnőtthöz, remélem nem is nevezni annak magát.
2017. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
hm, hát 38 éves... :D nemtudom mit kezdjek vele... szeretjük egymást, meg amúgy minden jó, emiatt nem fogom elhagyni, mert havonta egyszer összeveszünk valamin... csak már nem tudom meg merjem-e kérdezni, hogy jön-e velem, meg ilyenek.
2017. márc. 14. 11:22
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék olyan összecsukható székeket, amik fotelekké változnak, mire hazaérünk velük. xD
2017. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
jó, egy kicsit hülyén írtam le :D ez ilyen ikeás "fotel" vagy szék, nem tudom :D szét lehet szedni őket... :D
2017. márc. 14. 11:35
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

A párod felnőtt testben kisgyerek, legfeljebb kiskamasz.


Én a helyedben feltenném neki a kérdést: "Dani, holnap du 5-kor anyámékhoz megyek, felajánlották nekünk a régi csillárjukat, ők újat vesznek. Meg akarod nézni, hogy tetszik-e és elhozzuk vagy döntsem el én?" Ezután tartanám magam, ahhoz amit válaszolt. Ha jönni akar, elmegyünk együtt. Ha nem, akkor megyek magam. Ha utólag hisztizik, emlékeztetem a döntésére.


Azonban, ha ennyire kezelhetetlen, azon elgondolkodnék, meddig bírom vele. Mi lesz, ha gyereketek lesz? És ezt a magatartást látja majd tőle a gyereketek? Ha szerencséd van csak nagyon-nagyon későn érő, és idővel felnő és férfivá válik egy nap.

2017. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!