Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a pasim ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a pasim ezen agyament ötletéről?

Figyelt kérdés

A barátom külföldön él és dolgozik, én egyelőre itthon vagyok. Kivett az ottani viszonyokhoz képest egy elég nagy lakást, amiben 2 szoba is van, plussz a tágas nappali. Kitalálta, hogy kiadja az egyik szobát egy lengyel párnak, mindezt úgy, hogy õk csak a nappalin keresztül tudják majd megközelíteni a szobájukat, ahol amúgy õ is alszik, létezik.(!)

Emellett közösen használnák a fürdõt, konyhát is. Arra nem is gondolt, hogy fogunk így normálisan együtt lenni, ha kimegyek hozzá. Állítása szerint kell a pénz, amit megértek, én viszont 30 évesen már nem szeretnék ilyen koleszfílinges életet élni. Õ amúgy 40 éves. Csak nemrég jöttünk össze, azután, hogy kivette volna ezt a lakást, de még akkor is meredek az elgondolás, ha megkérdezte a véleményemet ezzel kapcsolatban.

Mit tennétek a helyemben?


2017. márc. 16. 19:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Miért nem vett ki egy garzont?Az valamivel olcsóbb lenne.

Mondjuk az,hogy polákokkal élne együtt,már jó ok lenne,hogy ha látogatóba,ne az ő lakásában, hanem egy motelszobában aludjak.Annál nekem csúnyább nyelv a földön nincs.

Egyik kuzinom egyetemista korában lakott együtt párral,de soha többé nem akarná.

2017. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#12:

:-)))

Én is éltem velük anno, nagyon durva népség. Mondjuk most egy párról lenne szó, de akkor is.

2017. márc. 16. 21:06
 13/19 A kérdező kommentje:
Mindent én fizettem, Erasmus mellett dolgoztam részmunkaidõben Okoska.;)
2017. márc. 16. 21:32
 14/19 anonim ***** válasza:

Nagyon nem normális szerintem így együtt élni másokkal.

Én nem tudnék!

Én is kint élek van is egy ismerős párocska akik szintén másokkal laknak, mindenkinek van saját szoba na de akkor is! Olyan intim szférába engednek be másokat, ami engem már zavarna....

Jó most én sem egyedül lakok de itt is saját szoba van . Viszont ha úgy alakulna hogy találnék párt kis idő után mindenképp elköltöznék innen egy közös albérletbe ahol csak mi ketten vagyunk.

F34

2017. márc. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
10%
Ne menj! Nehogy már idegenek zavarjanak, ha te pár napra kimész dugni! Ő meg tartsa fent a lakást egész évben egyedül, mert a s eggfej nője hisztizik ilyen hülyeségen!
2017. márc. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
23%

Hmmm, saját lakás, jóllét... nos, külföldön egy lyukat nem tudnál bérelni az otthoni fizudból (a városban 900 frank egy 25 m2-es kis garzonka), úgyhogy megértem a barátodat. Ha a főbérlő ebbe belement, akkor tök jól csinálja.


Mondjuk, ha te is kinn dolgoznál, könnyebb lenne, de neki mindenesetre sokkal jobb, ha kiadja. Azt a pár napot míg kinn vagy, meg megoldjátok.

2017. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
34%

18-as vagyok, részmunkaidős bérből te aztán nem veszel lakást még otthon sem.

Ha Pest, egy másfélszobás is 10 millánál indul.

2017. márc. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 omba ***** válasza:
Egy 40-estől, ha nem valami kényszerhelyzet elég idétlen megoldás.
2017. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Tisztában van vele, hogy szeretnék kimenni én is. Már megbeszéltük. De nekem még kell pár hónap ehhez.

Rátelepedni nem szeretnék egybõl, de szerintem mindkettõnknek könnyebb lenne együtt.

Ha viszont kiadja, bonyolítja a dolgokat.

2017. márc. 17. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!