Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a párom kiakadása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a párom kiakadása, amiért az egyik barátomnál aludtam?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó fiúbarátomról van szó, régebb óta ismerem, mint a páromat, aki tudta is, hogy milyen szoros barátság van köztünk, úgy jöttünk össze, és ő akkor ezt el is fogadta. Egyik délután ezzel a barátommal találkoztam, viszont úgy volt, hogy este pedig a párommal találkozok. Viszont a fiúbarátom nagyon maga alatt volt, sírt, így nem akartam otthagyni, fölhívtam a páromat, hogy később jöjjön, el is mondtam neki miért. Hát nem tetszett neki, morgott egy picit, de mondta, oké. És egy másfél óra múlva megint hívtam, hogy nem lenne gond, ha holnap találkoznánk, mert ez a barátom nagyon rosszul van, és itt maradnék vele éjszakára, hogy vigasztaljam. Nem örült neki, de azt mondta erre most mit mondjon, maradjak. Aztán mondta, hogy kezd elege lenni, mert úgy érzi, ez a barátom fontosabb nekem, mint ő, és olyan, mintha hárman lennénk a kapcsolatban, szóval nem tetszik neki, hogy ennyit vagyunk együtt.

Szerintetek jogos volt, amit mondott? Tényleg túlzás volt ott maradnom éjszakára nála? Nem történt semmi, ölelésen kívül. De régebben is volt már, hogy együtt aludtunk, akkor se történt ölelésnél több, viszont amióta párom van (4 hónapja), azóta nem aludtunk együtt. És ezeket a párom is tudja.

L/24


2017. márc. 16. 22:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
Mi miatt volt annyira maga alatt, hogy egy esti beszélgetésen túl is szükségét érezted a vigasztalásnak?
2017. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
63%

Jogos.


Én megfontolnám adott esetben, hogy lapátra tegyem az illetőt (mondjuk téged). Aztán olyan gondolataim is lennének, hogy vigasztalásképpen pinát is nem-e adtál neki.

2017. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
72%
Hát, én dobnálak a helyében. Szép dolog a barátság, de tényleg tinis ottalvósat kell játszani felnőtt fejjel? A haverod is nagyfiú, egyedül kell megoldani a problémáit, szépen megvígasztalgatod, megveregeted a vállát és mész a barátodhoz. Tudom miről beszélek, nekem túlnyomórészt férfi barátaim vannak, de még soha nem aludtam náluk, úgy meg pláne nem, hogy volt párom. Nem tudod hol a határ. A párod a fontosabb. Ha pedig nem így érzed, akkor nem jó emberrel vagy együtt, szakíts vele, megérdemli, hogy olyan lánnyal legyen akinek fontos. 25/N
2017. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
9-es voltam remélem elég választ kaptál ahhoz, hogy okulj!
2017. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
24%
Mindenkinek mást-mást jelent a párkapcsolat. A te elképzelésed a párkapcsolatról jóval nyitottabb mint a párodé. Vagy mint az itt válaszolóké. Nem az a kérdés, hogy jogos-e, hanem hogy összeilletek-e. Szerintem nem. A párod egy átlagember, te meg egy eggyel magasabb kategóriát képviselsz. Ebből folyamatosan konfliktusaitok lesznek, vagy te hasonulsz meg vagy o.
2017. márc. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
30%
Bocsi, szerintem, neked még komoly párkapcsolat nem való.
2017. márc. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
18%

Én nem morognék, de kivágnálak miatta mint a taknyot. Sajnálom.

30/f

2017. márc. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
70%

Itt nem az a baj, hogy ott aludtál. Nekem is van egy nagyon jó fiú barátom, már 8 éve a legjobb barátom. Nekem van barátom, neki barátnője, szóval semmit sem érzünk egymás iránt, csak barátságot és ezt a párjaink is tudják. Volt, hogy sokáig nála voltam, volt, hogy ott aludtam. (Mondjuk külön ágyban.)

Gondolom ha az lett volna megbeszélve eleve, hogy te a barátodnál alszol, akkor a párod ezt jobban megértette volna.

DE! Te megbeszélted a pároddal, hogy vele lesze este! Majd ezt az egészet hanyagoltad azért, hogy a barátodnál aludj! És szerintem ez nagyon nem szép. Az oké, hogy ott maradtál tovább, ha tényleg szüksége volt rád, akkor ez érthető. De a párodat lecserélted rá ebben az esetben. Ez fordított esetben hogy esett volna?

Hirtelen a barátod fontosabb lett a párodnál, és így teljesen jogos a kiakadása. Ő számított a találkozóra, te pedig egy másik srác miatt nemcsak hogy későbbre tetted, de teljesen lemondtad ezt.

2017. márc. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
69%
Ha a párom egy lánybarátját ölelgetné, aludna vele, én sokkot kapnék. Az ilyen közelség parkapcsolatba való. Nekem nem férne bele, és egyébként eszembe sem jutna, hogy én csináljam ezt egy fiúbarátommal.
2017. márc. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
21%

Tök rendesen viselkedtél, ő meg kétszer is beleegyezett, akkor mit hisztizik?

Nincs annál szánalmasabb, mert ártalmasabb dolog, amikor a párkapcsolat azt jelenti, hogy a világ többi rése le van.. aztán ha végetér, esetleg, meg rinyál mindenki, hogy hol keressen kapcsolatot, mert se társaságuk, se barátaik.

2017. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!