Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a párom kiakadása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a párom kiakadása, amiért az egyik barátomnál aludtam?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó fiúbarátomról van szó, régebb óta ismerem, mint a páromat, aki tudta is, hogy milyen szoros barátság van köztünk, úgy jöttünk össze, és ő akkor ezt el is fogadta. Egyik délután ezzel a barátommal találkoztam, viszont úgy volt, hogy este pedig a párommal találkozok. Viszont a fiúbarátom nagyon maga alatt volt, sírt, így nem akartam otthagyni, fölhívtam a páromat, hogy később jöjjön, el is mondtam neki miért. Hát nem tetszett neki, morgott egy picit, de mondta, oké. És egy másfél óra múlva megint hívtam, hogy nem lenne gond, ha holnap találkoznánk, mert ez a barátom nagyon rosszul van, és itt maradnék vele éjszakára, hogy vigasztaljam. Nem örült neki, de azt mondta erre most mit mondjon, maradjak. Aztán mondta, hogy kezd elege lenni, mert úgy érzi, ez a barátom fontosabb nekem, mint ő, és olyan, mintha hárman lennénk a kapcsolatban, szóval nem tetszik neki, hogy ennyit vagyunk együtt.

Szerintetek jogos volt, amit mondott? Tényleg túlzás volt ott maradnom éjszakára nála? Nem történt semmi, ölelésen kívül. De régebben is volt már, hogy együtt aludtunk, akkor se történt ölelésnél több, viszont amióta párom van (4 hónapja), azóta nem aludtunk együtt. És ezeket a párom is tudja.

L/24


2017. márc. 16. 22:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
6%
20-as kezet foghatsz a kérdezővel! Meglelte zsák a foltját!
2017. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
38%

Az a része görénység, hogy meg lett beszélve és szép lassan folytonosan lemondtad. Én is baromira haragudnék.

Az már, hogy így aludtatok, megint más kérdés. Nektek megszokott, ő meg lehet, hogy az ölelésre is harap. Én is aludtam már együtt férfibarátommal, párom tudta, hogy esélytelen, bármi is legyen köztünk, az, hogy áll a farka, férfi dolog, nem dörgölőzök oda hozzá... Ha ő aludna nagyon közeli csajbarátjával, az is rendben lenne, feltéve, ha ő se dörgölőzne. Ennyire egyszerű. Alvás közben mi történhet? Komolyan emberek, senki se alvaszexelő.

2017. márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 omba ***** válasza:
67%

Nem tudjuk, hogy a srác mitől volt kiborulva, lehet, egyszerűen csak meghalt az édesanyja, vagy kiderült, hogy ő maga rákos....


Kíváncsi volnék a sok fikázó közül ki fog olyankor a dugásra gondolni?

Megírjátok, remélem! :D

2017. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
26%
Ez most lehet szivtelen válasz de mások is elmondták korábban, es en is megteszem hogy felnőtt rendezze le magában a baját de ne ugy hogy mas nőjével "alszik"! Egyebkent meg látszódik a válasz arányokon hogy ki kivel ért egyet! Nem volt ott senki sem hogy mi történt de a kérdező elég okot adott bizalmatlanságra! Nekem is vannak nőnemű barátaim ismerőseim mar csak a munkámból kifolyólag de tiszteletben tartom hogy kapcsolatuk van ettől függetlenül hétköznapi témákról elbeszélgetünk meghallgatjuk a másikat de az egymásnál alvás nem működik semmilyen szinten sem ilyen formában!!!
2017. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
43%
Azért, ezen az oldalon, olyan csodaemberek vannak. Nálam, ha ott aludt egy lány, akkor mindig volt szex. Nem azért szoktak jönni, hogy együtt sírjunk.
2017. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
23 Megtudnám, hogy rákos vagyok, miért ne, még lehet? Anyu, meghat 15 órakor, attól még én éltem és este szex volt. Temetés után 2 óra múlva is, mert a szex nyugtató.
2017. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
így van ez a nyulaknál is.. :D
2017. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
96%

Minden azon mulik, hogy milyen viszonyban vagy a paroddal. Nekem pont a heten volt ilyen, a legjobb baratom(fiu) egy nem tul komoly de ijeszto ongyilkossagi kiserleten volt tul, atmentem hozza beszelgettunk. Nekem konkretan a baratom kerdezte meg, h nem akarok e maradni a sracnal ejszakara, biztos nem lesz-e baja. Vegul nem maradtam, de elotte mar rengetegszer aludtam ott, a kapcsolatunk alatt is. Mondjuk nem olelkezve. A parom nem csinal belole ugyet, ismerik egymast, es nalunk eleg szabadelvuek a kapcsolati hatarok. De pl az elotte levo baratom kivagott volna ha ott alszom barkinel akar kulon agyban. Szoval emberfuggo. A legfontosabb alapelv, hogy ne varj el akkora szabadsagot a masiktol, amit te sem adnal meg neki.

23/L

2017. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!