Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavarna benneteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna benneteket ez a helyzet, Ti szóvá tennétek?

Figyelt kérdés

Hogy reagálnátok, ha a szerelmetek lakótársa egy nõ lenne, aki most költözne abba a lakásba, amit a pasitok is bérel?

Az egyik szoba lenne a csajé, de a többit közösen megosztva használnák.

Én õszintén elmondtam neki, hogy ez nem esne jól nekem, és amennyiben lehetséges, keressen pasi lakótársat.

Láttam az arcán, hogy totál meglepõdött rajtam, hogy én nem bízok meg benne kb. Nyilván nem errõl van szó, csak nem szeretném, ha egy nõvel élne együtt napi szinten, ennyi.

Szerintem elfogadható az álláspontom.


2017. márc. 18. 09:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk abból a szempontból érthető, hogy nem akar a kislány mellé egy idegen férfit. Viszont hasonló okokból gyerekes szülőként én _egyáltalán_ nem fogadnék idegen lakótársat, csak ismerőst. A nők se mindig szentek.

Viszont ha meg szó volt róla, hogy összeköltöztök, akkor valami gond van fixen. Ha egy férfi együtt akar élni veled, akkor nincs olyan, hogy eszébe se jut rákérdezni.

2017. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mikor kérdeztem tõle, hogy mit szólna hozzá, ha én ugyanezt tenném, vagyis srác költözne hozzám, csak annyit mondott: én nõ vagyok.

Azért ez a válasz elég érdekes.

2017. márc. 18. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!