Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csók jelenet miatt féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók jelenet miatt féltékeny a barátom?

Figyelt kérdés

Hello!


2 éve színészkedek. Improvizàciós színhàz. Itt ugye a rögtönzés legfontosabb jellemző, hogy rendkívül gyors reakciót igényelnek a színészektől. A tanulás mellett csinálom ezt, nem is nevezném munkànam, inkàbb csak hobby, de nagyon szeretem és mindig van hova fejlődni. A barátom eljött egy ilyen előadásomra. Nem először. Itt volt csók jelenet is, elég sokszor kellett megérinteni a partneremet. Tudjàtok a kialakult szituációra, színésztársamnak - nekem is, minden megmozdulásaira azonnal reagálnom kell, úgy, hogy az illeszkedjen a helyzethez, a történetet tovább gördítse, és lehetőleg szellemes, a közönség számára érdekes megoldások szülessenek. Sokszor pl Közben a konfliktushelyzeteket jelenítünk meg, ahol akár a téma, a környezet, vagy a szereplők is minden másodpercben változhatnak. Nem tudok előre kidolgozni ötleteket, a helyzet mindig spontán jön. Tehát teljes figyelmet és jelenlétet igényel. És fegyelmet is persze! Tehàt a párom is làtott az előadàson. És az előadàs után eléggé felbőszült àllapotba került, nagyon ingerlékeny lett és azt kérdezgette, hogy " ez meg mi volt?" A csók, az ölelések, vagy foggalmam sincs. Az én szerepem most kevésbé volt komikus és valóban sokszor intim közelségben voltam a férfi színész tàrsammal. De ez csak munka kapcsolat. A csók sem igazi csók. Tulajdonképpen annyiból áll, hogy csak hozzà érintem az ajkamat a szàjàhoz vagy ha hevesebb csók jelenet van akkor nincs nyelves csók, de van amikor nem is a száját hanem az arcàt " csókolód" érinted a szàddal. Ennek ellenére a párom konkrétan tüzet okádó sàrkánnyà változott és kifordult önmagából. Ledermedtem. Még mindig nehezen tudom felfogni, hogy kiabált velem ezért és ezért féltékenykedett. Rendben, próbálom őt megérteni, de nehezen megy, mert nincs igaza sajnos. Azt mondta ez sok volt neki és összeszorult a szíve, nem élvezte az előadàst, mert a partenerem mindig mellettem volt és hozzám ért. Többet nem akar eljönni az előadàsomra. Nagyon haragszik és kivan borulva.


Jogos a féltékenysége? Most mit mondhatnék neki, hogy megnyugtassam. Nagyon jól tudja milyen ez a munka. Mégsem akarja elfogadni. Ami vicc, mert már 3 éve együtt vagyunk és 2 csinàlom ezt. De ilyen jeleneteket tényleg nem làtott még, így ilyen szituàcióban. Szeretem őt, ezért akarom megnyugtatni.


L



2017. márc. 22. 07:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

Ha ez mindig problémát okozott a kapcsolataidban, nem gondolod, hogy esetlegesen benned van a hiba?

Mert én is ismerek olyan nőket, akik csak barátkoznak, de igazából nagyon félreérthető a viselkedésük. Lehet, hogy te is ilyen vagy, csak nem veszed észre.

2017. márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nekem most pont van mintám arra, hogy hogyan lehet az ilyen helyzetet más módon kezelni. Szintén imprós társulat fellépése, sok-sok párkapcsolati szituációval. Az egyik lány már a próbák során említette, hogy a párja eléggé féltékeny típus és biztos, hogy rosszul esne neki, ha egy másik férfival látná intim helyzetben. (Csókról itt szó sem volt! Csak ölelésről, érintésekről!)

A jelenetbeli partnere ezt figyelembe vette, tisztázták a határokat, hogy mi az, ami vállalható és mi az, ami még nem. A lány is előre felkészítette a párját, hogy mire számíthat. Volt puszi, ölelés, simogatás, érintés, de semmi olyan, ami vállalhatatlan lett volna. Az előadásról rengeteg felvétel készült egyébként, amit utána mindannyiunk ismerősei (szülei, kollégái, szomszédai, stb.) is láthattak és minden helyzet vállalható volt nyilvánosan is! Azért ne legyünk már szereptévesztésben, nem hollywoodi sztárok vagyunk... ez amatőr színjátszás, magunkat adjuk a színpadon is, még ha sokszor kicsit másképp, mint az életben tennénk.


Azon pedig érdemes elgondolkodnod, hogy miért fogsz ki mindig féltékeny pasikat...

2017. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Jólvan értem, akkor bennem van a hiba. Elhiszem, igazatok lehet. Csak én pl az elöző kapcsolataimban sokszor azt éreztem korlátozóvá vált a kapcsolat, amikor a másik fél folyamatosan ellenőrizve érzi magát vagy a féltékeny felet folyamatosan az foglalkoztatja, hogy hol és kivel van a másik, az már nekem nagyon nincs rendjén. Nem tudom, hogyan foghatok ki ilyen férfiakat, de nem mindegy?Ha bennem van a hiba ezekszerint. Testvérfi féltékenységet éreztem már, voltam irigy is, de a párkapcsolataimban nem volt rám jellemző a féltékenység. Nem azért, mert én valami felsőbbrendű lény vagyok. Bocsánat, ha ez nektek így jött le.Nyilvàn a baràtomnak is köszönhető ez, mert nem adott okot rá. Sziklaszilárd ez a kapcsolatom vele és bízom benne, ezért nem vagyok féltékeny. De mindegy is, ha ti is a barátommal értetek egyet, akkor oké. De tanácsot senki nem tudna adni?

A kollégàim közül 2-en tudjàk csak, hogy van baràtom. Az egyikük természetesen a partnerem. De most mit mondjak erre? Utálom a kollégàkkal megosztani a magánéletemet. És nem szívesen mondanám el, hogy a párom féltékeny lenne ha...Nem is tartozna rájuk. Nem fontos.

2017. márc. 22. 11:24
 14/21 Bence_ ***** válasza:
53%

Hiba?

Te olyan vagy amilyen.

Az az igényed, hogy a párod hagyjon színészkedni akkor keress olyan embert aki ebben partner.

Féltékenysége akkor fog megszűnni ha kezeli az önbizalom hiányát.

2017. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nekem egy kapcsolatba egész egyszerűen nem fér bele a féltékenykedés, korlátozás, nem jönnék össze ilyen férfival. A családomban volt betegesen féltékeny ember, úgyhogy amióta az eszemet tudom, mindig gondosan kerülöm ezt a típust. SOHA nem volt még olyan párom, aki féltékenykedett, vagy korlátozni próbált, úgyhogy ki merem jelenteni, hogy lehet(ne) találni ilyen társat.

A másik, ami nekem fura, hogy 2 éve jársz egy közösségbe, a párod elmegy az előadásra, de nem tudják, hogy ő a párod???? Nálunk a csoportban mindenki ismeri a tagok párját, felvállaljuk őket a csoporttársaink előtt! Az én páromat is mindenki ismeri (bemutattam őt a többieknek) és én is ismerem a többiekét. (Egyvalakiét nem ismerem személyesen, de hallomásból igen, meg a FB-on szokta lájkolni a képeinket, eseményeinket, így róla is van fogalmam, hogy kicsoda.)

Nem lehet, hogy a párodat az zavarja, hogy nem vállalod fel őt? Mert ez engem is zavarna, pedig alapvetően nem vagyok egy féltékeny típus!

2017. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Bizonyára tudják, hogy együtt vagyunk. De én csak 2 pontosabban 3 embernek mondtam el, hogy van baràtom és tudjàk is, hogy kiről van szó. A többiek gondolom csak feltételezhetik, hiszen az előadàs utàn amint tudok megyek hozzá és vele vagyok már, de van amikor más ismerősöm is eljön és velük beszélgetek inkább aztàn megyünk haza a baràtommal. A pàrom többször is kérte, hogy mutassam be a többieknek, főleg az elején akarta annyira, de én nem akartam soha "mutogatni" a baràtomat. Az ismerőseimnek, családomnak, baràtaimnak bemutattam és felvàllalom, büszke is vagyok rà, szeretem őt, de a kollégáimnak ehhez semmi köze, nem tartozik rájuk, nagyon vagy szinte semmit nem beszélek a magànéletemről. Nem akarom bemutatni nekik és pont. Nem gondolom,hogy ez zavarná!!!:) Ha ez is baj lenne? Akkor tényleg velem lehet a gond.
2017. márc. 22. 12:27
 17/21 A kérdező kommentje:
Ja amúgy senki se féltékeny típus. A barátaim is mindig ezzel indítottak!
2017. márc. 22. 12:40
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is benned lehet a hiba ha eddig mindig ilyeneket fogtál ki.

Megoldás: szólsz a kollégáknak hogy hol legyen a határ. Értem hogy kellemetlen erről beszélned, de a párodnak meg kellemetlen nézni/tudni hogy másokkal csókolózol.

Szólsz, nem csináljatok => megszűnik a féltékenység. Tiszta sor.

De nekem fura hogy neked akkora törés ez.

2017. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem kell rosszra gondolni, nem titkolok semmit ha valaki esetleg erre gondolna. De a magànéletem senkire nem tartozik és nem fogok oda menni mindenkihez és elmondani neki, hogy ezt nem lehet mert a baràtom féltékeny lesz. Eléggé kisajàtítóak az emberek. De oké, belàtom bennem van a hiba. Keressek olyat aki ezt eltudná fogadni? De hàt ezekszerint épp az a bökkenő, senki se értett velem egyet.
2017. márc. 22. 13:08
 20/21 anonim ***** válasza:

1. Bemutatod a barátod a társaidnak.

2. Előadás előtt jelzed, hogy a párod is jön, nem szeretnéd kellemetlen helyzetbe hozni, megkéred a partnered, hogy tartson tiszteletben bizonyos határokat. (Bár ennek belülről kellene fakadni, nem a barátodra hivatkozni, de mindegy...)

2017. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!