Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csók jelenet miatt féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók jelenet miatt féltékeny a barátom?

Figyelt kérdés

Hello!


2 éve színészkedek. Improvizàciós színhàz. Itt ugye a rögtönzés legfontosabb jellemző, hogy rendkívül gyors reakciót igényelnek a színészektől. A tanulás mellett csinálom ezt, nem is nevezném munkànam, inkàbb csak hobby, de nagyon szeretem és mindig van hova fejlődni. A barátom eljött egy ilyen előadásomra. Nem először. Itt volt csók jelenet is, elég sokszor kellett megérinteni a partneremet. Tudjàtok a kialakult szituációra, színésztársamnak - nekem is, minden megmozdulásaira azonnal reagálnom kell, úgy, hogy az illeszkedjen a helyzethez, a történetet tovább gördítse, és lehetőleg szellemes, a közönség számára érdekes megoldások szülessenek. Sokszor pl Közben a konfliktushelyzeteket jelenítünk meg, ahol akár a téma, a környezet, vagy a szereplők is minden másodpercben változhatnak. Nem tudok előre kidolgozni ötleteket, a helyzet mindig spontán jön. Tehát teljes figyelmet és jelenlétet igényel. És fegyelmet is persze! Tehàt a párom is làtott az előadàson. És az előadàs után eléggé felbőszült àllapotba került, nagyon ingerlékeny lett és azt kérdezgette, hogy " ez meg mi volt?" A csók, az ölelések, vagy foggalmam sincs. Az én szerepem most kevésbé volt komikus és valóban sokszor intim közelségben voltam a férfi színész tàrsammal. De ez csak munka kapcsolat. A csók sem igazi csók. Tulajdonképpen annyiból áll, hogy csak hozzà érintem az ajkamat a szàjàhoz vagy ha hevesebb csók jelenet van akkor nincs nyelves csók, de van amikor nem is a száját hanem az arcàt " csókolód" érinted a szàddal. Ennek ellenére a párom konkrétan tüzet okádó sàrkánnyà változott és kifordult önmagából. Ledermedtem. Még mindig nehezen tudom felfogni, hogy kiabált velem ezért és ezért féltékenykedett. Rendben, próbálom őt megérteni, de nehezen megy, mert nincs igaza sajnos. Azt mondta ez sok volt neki és összeszorult a szíve, nem élvezte az előadàst, mert a partenerem mindig mellettem volt és hozzám ért. Többet nem akar eljönni az előadàsomra. Nagyon haragszik és kivan borulva.


Jogos a féltékenysége? Most mit mondhatnék neki, hogy megnyugtassam. Nagyon jól tudja milyen ez a munka. Mégsem akarja elfogadni. Ami vicc, mert már 3 éve együtt vagyunk és 2 csinàlom ezt. De ilyen jeleneteket tényleg nem làtott még, így ilyen szituàcióban. Szeretem őt, ezért akarom megnyugtatni.


L



2017. márc. 22. 07:40
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
A munkahelyemen nem fogom bemutatni senkinek se. És nagyon kellemetlenül érezném magam, ha jeleznem kéne mindenkinek, hogy a pàromat mi zavarja. Mint màr említettem azt, az is zavarta, ha a partnerem megölelt, vagy sűrűn megérintett. Életemben nem gondoltam volna, hogy ez ekkora baj lesz. A csók nem csók - imitàljuk, az érintesek mögött nincs érzelmi töltet, semmi jelentősége nincs. Tényleg szeretem a baràtomat. Majd még beszélek vele erről. Ha nagyon muszáj vilàggá kürtölöm, hogy mindenki tudjon mindent rólunk, de pofám nem lenne utàna megjelenni a csoportban.
2017. márc. 22. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!