Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámozdult egy vadidegen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámozdult egy vadidegen lány a páromra egy programon. Ott voltam én is. Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Elmentünk a párommal és két haverjával egy társas programra.

Volt két vadidegen csaj még arra az időpontra, akiket betettek velünk egy csoportba. Aranyosnak, kedvesnek tűntek, egészen addig, amíg az egyikük elkezdett a páromon lógni. Mindig mellé állt. Egy idő után már zavart. Libasorban kellett állni ,amikoris engem FÉLRE LÖKÖTT a lány, és megfogta a párom kezét. A párom csak ment előre, nem nézett hátra, azt hitte én vagyok, mire hangosan kiakadtam és közöltem, hogy HÉÉÉÉ. Erre a párom megfordult, meghökkent, és oda jött hozzám.

Közölte, hogy túlreagálom, a csaj nem akart tőle semmit, majd később belátta, hogy de igazam volt. Ugyanakkor nem szólt semmit. Oké, kapcsolt, oda jött hozzám, de szerintem férfi létére illett volna annyit mondania a lánynak, hogy BOCSI DE OTT A BARÁTNŐM.

Hogy lehet valaki enynire pofátlan?

Iszonyatosan dühös vagyok. SZerintetek jogosan? A párom nem tudja, hogy ennyire bánt a dolog. Azért is írtam ki a kérdést, mert nem tudom, hogy a dühtől borult-e el így az agyam, vagy sem.

HOgy nem lehet megérteni, hogy valakinek párja van?

Azért nem csaptam cirkuszt, mert ez egy "hivatalos" program volt. Ha valami buli lett volna, biztos nem hagytam volna szó nélkül.

Ugyanakkor meg nem érzem, hogy a párom kiállt volna értem. Ráadásul a lány utána még rám nézett egy csomószor olyan ártatlanul. Húúú...Püfölöm a betűk írása során a billenytűzetet. :D


2017. márc. 22. 19:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont hogy ennyit kellett csinálnia a párodnak, se többet se kevesebbet. Észrevette, kapcsolt és odament hozzád, tudatva, hogy veled van. Most mit vártál el tőle, hogy majd üvöltse le a lány fejét? Gondolom, nem tudta a lány hogy te vagy neki és próbálkozott. De most már tudja. Igazából én nem reagáltam volna erre másként, mint ahogy a te pasid.
2017. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Beviz Elek ***** válasza:
79%

Így gondoltad: "BOCSI DE OTT A BARÁTNŐM, a számodat csúsztasd a farzsebembe"

Vagy: "BOCSI DE OTT A BARÁTNŐM, de ha nem lenne itt.."


Ne stresszelj ezen. Ha a párod akarja úgyis belógatja máshová, ha nem akarja nem fogja.

2017. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem gáz, hogy nem akadt ki a srác és hordta le a csajt. Normálisan viselkedett és nem vett róla tudomást.


Azért nyilván hízelgett neki.


Te minden pasira ráripakodsz, hogy mitképzel, neked barátod van?


Ha valami random alak hozzámér vagy hozzámszól én észre sem veszem és oddébbállok. Jól is néznénk ki, ha minden füttyre vagy beszólásra/próbálkozásra reagálnék.

2017. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%

Szerencséje van a csajnak, hogy te nem én vagyok. :D

A helyedben nem lettem volna ilyen elnéző.

2017. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Szergej55 ***** válasza:
88%
Mégis mit kellett volna csinálnia, újkori párbajra kihívni a másik numerát?
2017. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a válaszokat olvasva a 12-es Bevizeleknek igaza van, de attól még magam is pipa lennék a barátomra, és én is dumálnék vele, hogy mi legyen a kövi ilyen alkalommal.
2017. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Mert szerinted a csaj nem vette észre, hogy ti együtt vagytok, és a barátodnak külön kellett volna közölnie, hogy az a lány, aki a barátnőjeként viselkedik tényleg az?

Hogy aztán a másik lány mondhassa, hogy ő nem hajtott rá, és a pasid képzel magáról túl sokat.

2017. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
16%

Hát ez katasztrófa! Reméljük azért túléled... :)


Legközelebb az aktuális lelki bajaidat egy arra megfelelőbb fórumon tárgyald ki, kérlek! :D

2017. márc. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Vannak pofatlan , kacer nok,es nemcsak a fiatalabbak kozott.Engem is bosszantott volna.
2017. márc. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

4-es válaszoló vagyok.

A saját sztorimban a lány tudta, hogy a párom, de letapizta, kivette a telefont a kezéből, hogy jajj, mit csinál (játszott épp a mobilján), beült közénk, ránk akart akaszkodni, tőlem faggatózott, hogy milyen ember párom. Ráadásul mi ottalvós baráti programon voltunk, és a csajnak is ott volt a pasija.

Párom szerencsétlen csak pislogott, és jött utánam, ölelgetett, megcsókolt, már nekem volt gáz, hogy a csaj nem kapcsol. A társaságból egy másik lány próbálta némileg enyhíteni a dolgot, de a telefonos résznél picit kifakadtam, hogy már ne is haragudjon, de mit gondol magáról, hogy más privátszférájába mászik. Akkor picit meghökkent. Mikor ránk akart akaszkodni kétszer kellett elmondanom, hogy kettesben akarunk lenni, hagyjon minket békén. Nem voltam agresszív, még csak nem is üvöltöztem, de a csaj utána úgy megszeppent, hogy mikor legközelebb odamentem hozzá, hátrált 2 lépést :D

Párom elmondása alapján, mikor ők találkoztak legközelebb, megkérdezte, hogy együtt van-e még velem, és mivel igen, már ment is a másik irányba egy gyors "szia" után.

Nem kell megijedni meg bosszankodni az ilyeneken, normálisan mondd el, ha nagyon nyomul, hogy hagyjon titeket, és kész. Páromra pedig nem haragudtam, lefagyott szegény, mert sose volt vele ilyen, illetve jelenetet sem akart a baráti társaságban rendezni, (amúgy is mindenki tudta, hogy a csaj ribi, mivel nem egy ember döntötte meg a társaságból...szegény párja,) de azonnal jelezte a maga módján, hogy tipli van. Utána elmondtam, hogy legyen ilyen esetekben határozottabb, mert elég kellemetlen lenne, ha "véletlenül" ráerőszakolná magát egy ilyen nő a farkára, ha nem vagyok ott. Persze, jót nevetett rajta, megnyugtatott, és azóta sincs ilyesmivel gond :) Ha stabil a kapcsolatotok, csak nevetni lehet ezeken a helyzeteken, esetleg határozottan lesmárolni a másikat, aztán nézni, ahogy a próbálkozó szépen leépül.

2017. márc. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!