Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők sosem hajlandóak beismerni, ha hibáztak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok fiatal, és volt már dolgom több nővel, de sem párkapcsolatban, sem kollégális viszonyban soha nem találkoztam olyannal, hogy egy nő beismerte volna, hogy hibázott. Mindegyik azt mondja, hogy ő olyan, ő beismeri, a valóságban meg mégsem. Mindíg a férfira kenik a dolgot, vagy jobb esetben elkenik, elbagatelizálják. A férfiaktól meg elvárják, hogy olyanért is ők kérjenek bocsánatot, amit el sem követtek, vagy, addig feszítik a húrt, amíg a férfi is elkövet valamit, hogy aztán lehessen abba belekapaszkodva áthárítani a felelősséget.

Miért nem képesek a gyakorlatban is kimondani, hogy bocs, de tévedtem? Mert mind ezt állítja, de megtenni egy sem teszi.

Egyáltalán, férfiak, ti találkoztatok már olyan nővel, aki beismerte volna, hogy hibázott?


2017. márc. 24. 07:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ilyenek, oszt' kész, nem kell ezen agyalni, megfejteni úgysem tudod. Döntsd el, hogy el tudod-e viselni a nők ezen tulajdonságát, vagy nem.
2017. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!