Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak a párommal?

Figyelt kérdés

6éve vagyunk együtt, én 23 éves vagyok ő meg 24.

Van egy 18 hós kislányunk, aki tervezett baba volt.


Egyre rosszabb a kapcsolatunk,havonta talán 1x szexelünk mert fáj a feje vagy épp álmos vagy sokat evett.

Majdnem külön mentünk mert a haverok kerültek előtérbe.

Azt is mondtam neki, hogy nem bánom, hogy ha hetente 1-2x bemegy a barátjához mert neki is kell lazítani de ennek az lett a vége, hogy minden este kimaradt és velünk nem törödőtt, szórta a pénzt.

Túl léptünk rajta, erre úgy látszik kezdődik elölröl.

Tegnap tartottuk anyukám és sógórnöm kislányának a szülinapját sógornőméknél.

Arra nem volt képes,hogy eljöjjön pedig a keresztlánya nagyon várta,de nem jött.

Ma nem jött haza időben, és hivtam h merre van ,a haverjánál volt.

Nagyon rosszul esett ,mert a családi rendezvényen meg nem.óhajtott részt venni. :(

Mit kezdjek vele?? Sose érti mi a bajom.



2017. márc. 27. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Babfőzeléket.
2017. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ezek szerint nem a szíve csücske a rokonok...
2017. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez a furcsa, hogy nincsenek rosszban.

Nagyon szeretik egymást a nővérével, sőt ők amúgy nagyon össze tartó család.

Kb 1 éve vannak ilyen jellegü próblémák,azóta mióta új baráti társasága van.

Eltaszitja magától a családját :/

2017. márc. 27. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem élte ki magát ezek szerint...Sokat kellene beszélgetnetek,mi hiányzik neki? De csak nyugodtan.
2017. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kulcskérdés hogy szereti-e a gyereketeket. Törődik-e vele bármilyen szinten?
2017. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

24 éves korban havonta 1 szex?

Hmmm, érdekes!

Vagy nem minden este a haverjaival van, vagy annyira un téged, hogy inkább maszturbál.

Vastagon tojik mindenre, rád, a rokonokra és legyünk nagyon őszinték, a gyerekre is, mert ha nem így lenne, akkor nem lenne tőle állandóan távol.

Beszélj vele, ezt azért mondom, mert ez kulturált menete a dolgoknak, de nagy jövőt nem jósolok nektek.

A vágyat szövegeléssel nem lehet feltámasztani és ebben a korban az nagyon fontos egy jó kapcsolatban.

Sajnállak, de annyira fiatal vagy még, hogy kár nyomorognod egy ilyen kapcsolatban!

2017. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag gyerekek voltatok, mikor összejöttetek, nulla (élet)tapasztalalttal. Nem élte ki magát, hiányoznak neki a bulik, stb., plusz ott a gyerek is. Szerintem beszéljetek, párterápia, de nem josolok tul nagy jovot nektek.
2017. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat ,igazából én is tudom, hogy ez igy nem hosszu távú.

Elég ciki,de azt se tudom h kell nélküle élni.

2017. márc. 30. 22:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Lépj mielőbb, amíg fiatal vagy. Biztos ijesztő a gondolat, hogy saját lábra állj, de adj magadnak esélyt a boldogságra. A gyereknek sem mindegy, mit lát példának...
2017. ápr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!