Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék kövérként párt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék kövérként párt?

Figyelt kérdés
Kis korom óta kövér vagyok.Probáltam már tenni ellene,sportoltam de semmit nem értem el vele.Elég sokáig csináltam.Nagyon nem tudok beletörödni igy nem kellek senkinek. Mit lehet nék?
2017. ápr. 2. 18:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%

Nő vagyok, én sem kellek senkinek, de fogyni fogyok. Igaz, akkor meg a rusnya lógós bőr miatt nem kellek majd senkinek, de evvan.


Azt nem hiszem el, hogy nem tudsz fogyni, vagy hogy ha valóban betartottál mindent, miért nem mentél el orvoshoz, hogy nem sikerül.

2017. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%

Csúnya dolog, de egyszer még gyerekkoromban hallottam valahol, hogy "Auschwitzban hány kövér embert láttál?"


Ezen azért el lehet gondolkodni. A fogyás és hízás szimplán fizika, ha több a bevitt energia, mint az elégetett, akkor hízol. Manapság divatos betegségre hivatkozni hízás terén és nem cáfolom, biztosan az is befolyásol sok mindent, de legyünk őszinték, ha valaki tényleg többet lemozog, mint amennyit bevisz táplálékként, fogyni fog.


Csak azért vagyok ilyen kíméletlenül őszinte, mert én is ezzel a problémával küzdök, bár kövér nem vagyok, de van rajtam felesleg rendesen. Szerencsére így sincs okom a panaszra, sok férfi keresi a társaságom, de nyilván sokkal jobban érezném magam a bőrömben, ha ismét olyan jól néznék ki, mint akkor, amikor tettem a külsőmért.


36/N

2017. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Szia, én ezen az oldalon találtam párt duciként :)
2017. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is kövér vagyok, és rettentő sokáig nem adtam fel. Mivel egyedül nem ment a diéta ellenére sem a fogyás, elmentem a János kórházba, ahova befektettek, és speciális táplálás mellett tornáztattak. Én mondtam a dokinak, hogy ez túl sok kaja, én ennél kevesebbtől is hízom, de nem hitte el... Az eredmény: pár kg plusz... A dokik elintézték a szokásos emberi reakcióval: azt mondták, valószínűleg csaltam, és titokban zabáltam valamit... Ez jobban megviselt, mint maga a fogyás kudarca. Aztán bekeményítettem, és tényleg csak 1db paradicsomot ettem egy nap, mellette rengeteget mozogtam, így hosszú kemény munkával sikerült lefogynom 40kg-ot. Nagyon boldog voltam, és büszke, csak épp a testem tönkrement. A gyomrom úgy megviselte a koplalás, hogy azóta gyógyszert kell szednem, sose fogok meggyógyulni - több gyomorfekélyem is lett, és a sav felmarta a nyelőcsövemet is, rákmegelőző állapotban kerültem vissza a kórházba. Azóta nem szabad koplalnom sem, és bár továbbra is emberi mértékkel nagyon keveset eszem, és csak zöldségeket, vékony szárnyas húsokat, diétás ételeket (mást nem is bírnék a gyomrom miatt), mégis visszajött rám a 40kg. És iszonyú dühös tudok én is lenni, amikor normál súlyú, zabáló emberek osztják az észt a kitartásról, életmódváltásról, miközben még ott a pörköltszaft a szájuk csücskében...

Minden jót kívánok Neked, és hogy találd meg Te is a párod, aki elfogad így. :)

2017. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondoltam mint te és ti itt sokan az oldalon, hogy kevesebbet eszem, mint ami indokolná a súlygyarapodásomat.

Ráadásul mozgáskorlátozottként azt a fajta mozgást, ami súlyvesztéssel járna, nem tudom gyakorolni.

Közben a túlsúlytól cukorbeteg is lettem és ehhez a diétához kerestem a valami segítséget.

Ekkor találtam erre az oldalra, aminek a segítségével egy év alatt 20 kg-t fogytam.

Ha nem lennék cukros, ahol kötelező szénhidrát bevitele van előírva az inzulin mellé, akkor nem 20-at fogytam volna, hanem lehet, hogy 40-et.

Próbáld meg te is, semmit nem veszítesz, legfeljebb a kilóidat! :)


[link]

2017. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinológushoz,aki kivizsgál,ha sportolsz,nem is zabálsz két pofára,mégse fogsz.
2017. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


NE kövéren akarj párt találni, NE add fel! Én is kövér voltam egész gyerekkoromban. 26 évesen mélyponton voltam és elkezdtem a norbi diétát napi 40 perc duci tornával egybekötve. Kicsivel több, mint fél év alatt 35 kg-mal lettem kevesebb. Most sem vagyok adonis és műtét nélkül nem is leszek soha, de sokkal jobban érzem magam a bőrömben és azóta a lányoknál is nagyságrendekkel nagyobb a sikerem.


Minden túlsúlyos embernek csak azt tudom mondani, hogy bármire képesek vagytok, de TI vagytok azok akik változtatni tudtok a sorsotokon! Ne holnap kezdjétek el, hanem már ma! Youtube-on rengeteg videót találtok napi 30-60 perces tornákra. Estére ne egyetek, csak zöldséget, vagy színhúst. Napi 5-6-szor egyetek, de keveset (almát, müzli szeletet). Keressétek a megoldást és találni fogtok.


28F

2017. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló nagyon aranyos :-)


Nálam beindult a fogyás, de sajnos egy szakítás miatt, viszont ezt megpróbálom az előnyömmé formálni és elkezdtem odafigyelni magamra, edzeni. Ahova csak lehet, kerékpárral megyek. Az étkezésre is odafigyelek. Lassan, de biztosan mennek lefelé a kilók.


Ugyan kövér nem voltam, inkább teltnek nevezném magam, de mindig akadt olyan férfi, aki pont az idomaimért volt oda. Viszont azt is tudom, hogy normál alkattal sokkal több esélyem van a férfiaknál, ráadásul az egészségi állapotomnak is jobban kedvez a vékonyabb alkat.

2017. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!