Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől nőies, puha a keze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annamaria018 kérdése:

Mitől nőies, puha a keze egy pasinak? És mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Volt eddig még pasim, de azoknak olyan igazi férfias kezük volt, kemeny, vad. De a mostani páromnak pont az elenkezője s nagyon idegesit. Valamit lehete ez ellen tenni? :) sport vagy valami esetleg?
2017. ápr. 2. 22:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Az, hogy kinek mekkora az adottság. Ha huzamosan gatyarohasztó munkát végez olyan dolgokkal aminek nyele van, akkor lesz kemény/kérges. Mire egy darab acélt kardig kikalapál addigra jó kemény lesz vagy sok favágás, lapátolás, csákányolás vagy szakítasz vagy elmész pszichológushoz. :D

30/f

2017. ápr. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
17%

Gondolom szellemi munkát végez, és még hobbi szinten sem űzött soha életében semmi olyan tevékenységet, amitől megférfiasodott volna a keze.

Természetesen tehetne ellene, de kétlem, hogy akar tenni.

Amúgy megértem, hogy idegesít, elég taszító lehet egy férfi női kezekkel.

2017. ápr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ásás,lapátolás, kalapálás,ilyesmik,aztán egy idő után megkérgesdik, bőrkeményedéses lesz a tenyere. Esetleg húzzon csavarokat nyomatékra nyomatékkulccsal, naponta olyan 250-300-szor :)
2017. ápr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nemtudom miért kell negatív kommenteket irni. Érdekel, mert nem tud beinditani se ilyen kezekkel s zavaró. Akinek nemvolt ilyenben része az csak ezt tudja mást lehordani egy kérdés miatt...
2017. ápr. 3. 11:05
 15/24 anonim ***** válasza:
Pedig a keze csak akkor fog megkeményedni, ha valami fizikai munkát végez. Máshogy sehogy. De arra megkérni a párod, hogy figyi szivi menj már légyszi dokkmunkásnak, hogy kemény legyen a kezed, mert így nem nagyon jössz be. Az kicsit morbid, nem? Vagy amiatt szakítani valakivel, mert puha a keze.
2017. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Engem férfiként is taszít, amikor kezelek egy fickóval, és ilyen kis puha, gyenge, vékony keze van, valahogy ösztönösen az első benyomásom az, hogy egy ilyen kis lányos, b*zeráns nyomingernek gondolom, nem egy velem egyenrangú férfinak.

Szóval el tudom képzelni, hogy egy nő számára mennyire férfiatlan benyomást kelthetnek az ilyen kezek.

2017. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Na de a genetika az genetika, nem lehet azt felülírni. Vannak emberek, akiknek akkor sem lesz kocka hasunk ha reggeltől estig gyúrnak, mert nem olyanok a génjeik, ez tény.


Mint ahogy van olyan is, aki ha pacalkúrán van egész életében, akkor sem fog elhízni, mert nem olyanok a génjei.


Ha valakinek olyan a génje, hogy alapból puha a keze, akkor azon nem fog változtatni egyhamar, sőt, nem is biztos, hogy fog.


Én is járok edzeni, emelek nehéz súlyokat, tehát a kezem dolgozik keményen. Munkám pedig autóvezetés, nem végzek kemény fizikai munkát, de fogok mindenféle dolgot egész nap, és egyiktől sem lett a kezem egy 100-as csiszolópapír. Ez van.

2017. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
41%

Nem is kell, hogy százas csiszolópapír legyen a kezed, de ne legyen már olyan, mint egy kislánynak.

Ha rendszeresen súlyzózol, akkor az már megerősíti annyira a kézfejet meg az ujjakat, hogy normális férfikezed lesz, nem kell, hogy fél centi vastag bőrkeményedéssel legyen borítva az egész tenyered.

Régen bányászként dolgoztam, akkor nekem az egész tenyerem meg minden ujjam egy merő bőrkeményedés volt, akkor már arra panaszkodtak a csajok ujjazáskor, hogy dörzsöl, úgyhogy az se jó :D

2017. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ez nekemis a benyomásom. Ha hozzám èr a kezivel nem hoz lázba... megsimogathat s bármi.. olyan pasim volt nem kelett semmi egyebet csinàljon nekem, hezza ért a karomhoz s már mindenem bizsergett. De a mostanitól ilyen nincs.. azért is kérdeztem mitől lehet férfiassá tenni egy kezet, mert nemtudom és érdekelt. :)
2017. ápr. 3. 12:25
 20/24 anonim ***** válasza:
Akkor már csak egy kérdés maradt, miért vagy vele együtt, ha nem hoz lázba?
2017. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!