Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Drasztikus változás. Bevállaljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drasztikus változás. Bevállaljam?

Figyelt kérdés

mell alá érő hosszú, fekete hullámos hajam van.

Régen sokat piszkáltak a hajam miatt, hogy milyen nagy, milyen száraz. Anno elkezdtem festeni burgundira, és rendbe szedte a hajam(illetve persze vágattam rendszeresen).

Most viszont a fekete, HIÁBA ÁLL JÓL, tönkretette a hajamat. A párom imádja a feketét, de széttört a hajam, és a barna festéket ledobja, így vissza se tudom csinálni.Most pénteken megyek a fodrászhoz.

Évek óta gondolkozom a rövid hajon, de a párom nem pártolja, én viszont nagyon akarom. Felszabadulnék.

Szeretem a páromat, ugyanakkor nem érti meg, mennyi macera van a hajammal, és mellesleg egészségtelen a hajam. ha nem tetszik, visszanő.

Szerinte nekem nem állna jól...de hát így sosem tudom meg.

A neten olvasgattam hasonló dolgokat, ahol azt írták a válaszadók, hogy akkor fogadjam el, ha elhagy, mert elmúlt a szexuális vonzalma felém, hiszen nem így ismert meg. Ettől félek egy kicsit.

De akkor sose próálhatom ki, ha vele akarok maradni? Ki mit mond?

Nem akarom már festeni, de nagyon sok az elhalt rész. MIndenki azt mondja, hogy a fodrász sokat vág és túloz: nem. Nem túloz. Én magam látom a hajamon, hogy vállig érőre kellene vágatni. De akkor meg már rövidebbet csinálnék.

A párom szerint a válligérő sem jó. :D


2017. ápr. 3. 20:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a rövid haj, de amúgy tök másodlagos. Azt csak a nők hiszik, hogy a hajnak nagy jelentősége van...
2017. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
46%

Én oda és vissza vagyok a páromért és láttam szőkén (munka miatt volt az) és nem volt vonzó. Ez nem szeretet kérdése. Tovább megyek én is voltam szőke és visszanézve a képeimet te atyaúristen, nagyon nem állt jól. Szörnyen néztem ki. A haj fontos szerintem. Póthaj? Akkor számolj azzal hogyha beletúr a hajadba akkor érezni fogja. Ti tudjátok, én nem váltanék ha a páromnak ez fontos lenne, vagy kompenzálnám (póthaj).

A feketét meg hagyd, a legsötétebb barnát is ledobja? nem hiszem... a fekete az károsabb mint a szőke!!! tapasztalat.

2017. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

"Azt csak a nők hiszik, hogy a hajnak nagy jelentősége van..."


Szépség rovatban is, itt is elhangzott már, hogy a rövid hajú nő nem nő, volt aki egyenesen férfinak mondta. Többség szerint valami ékesség.

2017. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
45%
Nem is tudom, nekem, majd 8 év házasság ment rá. A párom levágatta, a kapcsolat maradt, de szexre nem állt fel, mert nem láttam benne a nőt. Addig még újra meg nem nőtt.
2017. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Itt a legolcsóbb megoldás, a meghitt pillanatokhoz: :)


[link]


[link]

2017. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
Igen, sajnos ez benne van a pakliban, hogy elhagy ezért. Hiába felszínes meg minden, de ha nem tud vonzódni hozzád (neked pedig hosszútávra marad az új stílus), akkor neki is megvan a "joga" hogy olyat keressen aki tetszik neki. Ettől függetlenül, egy próbát megér, lehet, hogy neked sem teszik, vagy neki megtetszik, szóval többkimenetelű a dolog.
2017. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nekem világéletemben rövid hajam volt, mert nő létemre elég ritka (no nem kopaszodom, csak ezt dobta a genetika...), ráadásul vékony, így hiába próbáltam bármit, egyszerűen elkopott, és ezt később fodrászok is alátámasztották, ha belegebednék sem lehetne hosszú hajam természetesen. Pedig még csak nem is töredezik, egészséges...etc. Régen nagyon utáltam, mindenáron én is hosszú hajat akartam, de a hajhosszabbítás csak károsítaná az amúgy sem erős hajamat, így letettem róla. Idővel hozzászoktam, rengeteg vagány frizurát kipróbáltam, és most már nagyon szeretem, rengetegszer voltam hajmodell emiatt.

Neked kevésbé drasztikus a helyzeted, ha nem tetszik majd a rövid, megnő idővel. A festéssel pedig semmi gond, ha az ember ésszel csinálja, de sokan, ahogy te is, tönkreteszik a hajukat. Ha a jövőben festetni szeretnéd, évente eg, keratinozás rendberakja, megéri rááldozni. Párodat valahol megértem, hiszen így ismert meg, így szeret, a változás pedig mindig ijesztő tud lenni. Én a helyedben elmondanám, hogy mindenképp váltani akarok, ha nem tetszik, makd visszanő. Először szerintem csak vállig vágasd, ennyi kompromisszum belefér, aztán ha tetszik, és ő is megszokja, akkor mehet rövidebbre.

Én mondjuk a rövid hajamat extrém színekkel szoktam feldobni, szerencsére párom imádja, mindig lelkesen válogat velem, milyen legyen a következő szín. Annyi, hogy ő a sötétebb árnyalatokat szereti, így inkább olyanokat választok, mivel nekem ezen a téren édes mindegy. Volt már fehér, meg ezüst színű hajam is, azt is szerettem, de a mostani kéket is szeretem, párom pedig odáig van érte :)

Úgyhogy szerintem vágj bele, de egy minimális kompromisszumra te is legyél hajlandó, hogy ne éles ellenkezést válts ki párodból, hagyj időt neki hozzászokni.

2017. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd próbáld ki. Ha nem tetszik megnöveszted. A párod pedig ha ekkora problémát csinál ebből, sőt ne adj isten elhagy, akkor jobb is.
2017. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vállald be, ha tényleg erre vágysz. Hosszútávon nyer a párod is, ha visszanöveszted és újra szép és egészséges lesz. Nagyon hülyének kell lennie, ha emiatt szakít, vagy elmúlik a vonzalma... de feltételezem, hogy nem az, ha ennyire számít neked a véleménye, hogy inkább vállalnád a töredezett hajat a kedvéért.
2017. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Gondolkodj kérdező! Ez csak haj, 1 év alatt visszanő. Ha emiatt ilyen hisztit lever a pasid, mi lesz, ha neadjisten komolyabb bajod lesz? Szerzel egy heget, vagy szülés után lógni fog a melled, stb. A drágalátos barátod úgy fog elhagyni, h csak úgy porzik utána. Ezen gondolkodj, ne hajadon!
2017. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!