Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Drasztikus változás. Bevállaljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drasztikus változás. Bevállaljam?

Figyelt kérdés

mell alá érő hosszú, fekete hullámos hajam van.

Régen sokat piszkáltak a hajam miatt, hogy milyen nagy, milyen száraz. Anno elkezdtem festeni burgundira, és rendbe szedte a hajam(illetve persze vágattam rendszeresen).

Most viszont a fekete, HIÁBA ÁLL JÓL, tönkretette a hajamat. A párom imádja a feketét, de széttört a hajam, és a barna festéket ledobja, így vissza se tudom csinálni.Most pénteken megyek a fodrászhoz.

Évek óta gondolkozom a rövid hajon, de a párom nem pártolja, én viszont nagyon akarom. Felszabadulnék.

Szeretem a páromat, ugyanakkor nem érti meg, mennyi macera van a hajammal, és mellesleg egészségtelen a hajam. ha nem tetszik, visszanő.

Szerinte nekem nem állna jól...de hát így sosem tudom meg.

A neten olvasgattam hasonló dolgokat, ahol azt írták a válaszadók, hogy akkor fogadjam el, ha elhagy, mert elmúlt a szexuális vonzalma felém, hiszen nem így ismert meg. Ettől félek egy kicsit.

De akkor sose próálhatom ki, ha vele akarok maradni? Ki mit mond?

Nem akarom már festeni, de nagyon sok az elhalt rész. MIndenki azt mondja, hogy a fodrász sokat vág és túloz: nem. Nem túloz. Én magam látom a hajamon, hogy vállig érőre kellene vágatni. De akkor meg már rövidebbet csinálnék.

A párom szerint a válligérő sem jó. :D


2017. ápr. 3. 20:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nehogy a pasid mondja már meg milyen legyen a hajad. Nem a rabszolgája vagy hanem a barátnője.Ha ezen problémázik akkor nem is nagy veszteség,ha elhagy. Legyen önbizalmad. S ezt pasiként írom.
2017. ápr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Missi_Key ***** válasza:
40%

Van benne valami, a legtöbb pasi azért szereti a hosszú hajat, mert a sex jut róla eszébe...hogy bele lehet markolni és ràngatni a csajt...ez ösztön nàluk, szal az hogy a rövid haj fiús, nem csak egy divat-mondàs...régen a ffiaknak is hoszú haja volt (sokszor most is) mégis azt mondják a rövidre h fiús...mert nem sexy, és ezt próbàljàk valahogy kifejezni.


De amúgy meg a te tested, azt csinàlsz vele amit akarsz, de lehet hogy sex-ügyileg olyan hatàsa lesz mintha elhíztàl volna

2017. ápr. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ez pont nem az, amiben a tanácsára van szükséged, vagy jóváhagyásra.

Elmész levágatod és pont. Ha nem fogad el rövid, egészséges! hajjal, nem szeret.


Az én párom sem csípi a rövidet, de mikor bogaras lettem, mindenféle belegyezését mellőzve vágattam rövidre.

Nem tetszett neki, de nem érdekelt, az egészségem és hogy megszabaduljak a tetű tetvektől fontosabb volt.

2017. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem is mellig ért a hajam és le kellett vágatnom az államig, mert egészségtelen volt már és semmi formája nem volt. Barátom nem örült neki, úgy küldött el fodrászhoz hogy: csak rövid ne legyen! Mikor megtörtént a vágás a választ megüzentem neki, hogy hát így járt, rövidebb, mint várta de mostmár végre egészséges. Meglátott, kellett idő amíg hozzá szokott a változáshoz de én tetszek neki és engem szeret nem a szőrt, ami konkrétan a fejem búbján nő...Komolyan ha ezért szakít mert a szerelmetek közé álltak a levágott tincsek, akkor egy gyökérzöldség szintjén áll agyilag.
2017. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 FoxtrotLidérc ***** válasza:
14-est miért pontoztátok le? Mert őszinte véleménye van?
2019. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!