Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok lenne nálad az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok lenne nálad az alábbi sms váltás?

Figyelt kérdés

Nő írt a pasinak:

Nő: Te xy vagy?

Férfi: Igen :)

Nő: Oké, mert nincs elmentve ez a szám.

Férfi: Nem vagyok elmentve? :(

Nő: Most már el vagy. :)

Férfi: Helyes. ;) Amúgy hogy vagy, miujs?

Nő: Semmi, veled?

Férfi: Semmi, sokat dolgozom.

A pasi kapcsolatban van évek óta. Ezzel a nővel is régóta ismerik egymást, de nem volt köztük semmi. Úgy láttam mindig is, hogy a nőnek tetszett a pasi.


2017. ápr. 4. 18:25
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nem szóltam neki erről semmit nincs vita vagy ilyesmi csak rosszul esett mert nekem eszem ágába se lenne más pasinak ilyen hangulatú sms-t írni. Lehet én vagyok a sznob, de rosszul esik, na.
2017. ápr. 4. 18:54
 12/30 Szergej55 ***** válasza:
Fist world problems.
2017. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
94%

Akkor te hogy beszégletsz a barátaiddal.

Férfi: szia, mizujs?

Te: semmi közöd hozzá, kapcsolatban vagyok!


Vagy mi?

2017. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Jó látom mindenkinek belefér a flörtölés.
2017. ápr. 4. 18:59
 15/30 anonim ***** válasza:
86%
Ez mióta flörtölés?
2017. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

A pasidnak nem tetszik ez a nő? Kérdezz rá, hogyha tudsz erről a csajról, hogy miújság vele, szóval ártatlanul hozd szóba.

A ti kapcsolatotok rendben van amúgy? Mert ha igen, ennyitől akkor nem aggódnék.

2017. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

13-as!


:D :D :D :D :D :D :D


Miattad teleköptem kávéval a monitort! :(

2017. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem tetszik neki, nem tartja szépnek. Na de ha valaki tényleg nem tetszik, nem beszélek vele így, főleg hogy kapcsolatban vagyok. Én nem tudhatom hogy valójában szépnek tartja-e.
2017. ápr. 4. 19:04
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez a kérdés viszont szakító ok; tudod, kinek lenne kedve egy ennyire féltékeny nővel együtt lenni.
2017. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#11


Hogy jön ez ide Kérdező?


SZNOB = az előkelők szokásait majmoló közrendű ember, úrhatnám polgár; előkelősködő; divatos művészekért és művekért tüntetően rajongó ember.

2017. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!