Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok lenne nálad az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok lenne nálad az alábbi sms váltás?

Figyelt kérdés

Nő írt a pasinak:

Nő: Te xy vagy?

Férfi: Igen :)

Nő: Oké, mert nincs elmentve ez a szám.

Férfi: Nem vagyok elmentve? :(

Nő: Most már el vagy. :)

Férfi: Helyes. ;) Amúgy hogy vagy, miujs?

Nő: Semmi, veled?

Férfi: Semmi, sokat dolgozom.

A pasi kapcsolatban van évek óta. Ezzel a nővel is régóta ismerik egymást, de nem volt köztük semmi. Úgy láttam mindig is, hogy a nőnek tetszett a pasi.


2017. ápr. 4. 18:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
83%

- Elnézést, meg tudná mondani merről megy a bu...

- Takaroggyá' odébb a flörtöléseddel!

Életkép a kérdező mindennapjaiból.


Amúgy szakíts vele, kíméld meg önmagadtól mindenképp.

2017. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez még a barátkozós kategóriába elfér, nem biztos, hogy flörtből írta neki.


Te ismered, mennyire szokott szmájlikat használni, mert ő pl mindenhova tesz mosolygós meg szomorú szmájlikat, ahogy most is, pláne nem kell ezen kattogni, mert nem kacérkodásból tette úgymond.


De most látom az utolsó sorokat,

te magad írtad, hogy RÉGÓTA ismerik egymást a nővel, gondolom eleve barátibb a viszonyuk... Szóval ha új kolléganő lenne, megérteném az aggályaid, de az, hogy ezt egy régi kolléganővel engedi meg, akivel jó viszonyban van mondjuk, szerintem nem érdemel többet. :)

2017. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, először nekem is fura volt, de manapság a felnőttek is vigyorognak meg kacsintgatnak, ezek szerint ez a norma. Takard ki a smiley-kat, máris nincs flört jellege.


De manapság felnőtt férfiak védjegye lett a ;P.


[link]

2017. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
LOL, aki ennyiért szakítana, az meg is érdemli, ha nem lesz senkije.. Vihar a biliben, mondom nőként.
2017. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Uristen XDDD En is tudok hulyesegek miatt fujni a paromra (ne hivja a beceneven a kolleganot es stb), de ez kb szanalom, ebben semmi flort nincs, amilyen parbeszedeim vannak nekem sracokkal neha, az ez alapjan egy kesz evek ota tarto megcsalassal erne fel :DDD
2017. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem, nem lenne az. Viszont a párommal lehet, hogy szakítanék, ha kiderül, hogy a telefonomat csekkolgatja. Legalább is felhívnám rá a figyelmet, hogy ezt max még egyszer teheti meg, de akkor az lesz az utolsó, hogy látott.
2017. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Minek sms-ezni, ha lehet telefonálni? De ha már szövegesen akartok, akkor meg miért nem facebook?? Nem értem mire jó hatalmas pénzekért írogatni egymásnak :(
2017. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ha amúgy használ szmájlikat, teljesen oké. Ha nem, akkor enyhe flört, nálam belefér a kapcsolatba. A közepes flört is egyébként, érintés és konkrét dolgok nélkül. Minden más válóok.
2017. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#11. te nem sznob vagy, bár annak is van köze az ostobasághoz.
2017. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. Egy szó meg egy smiley miatt?


- Hol voltál?

- Fürödtem, hogy tiszta legyek.

- Helyes ;)


ez egy kb így történt chatelés köztem és egy fiúhaverom között. Nem, nem akarunk egymástól semmit és nyilván csak hülyülésből írta ezt. Ha a páromnak megmutatnám, hogy erre féltékeny-e, szerintem röhögőgörcsöt kapna.


De nehogy szakíts vele, nem lesz még egy ilyen türelmes ember mint a párod...

2017. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!