Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a pasimat. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a pasimat. Ez ugyanolyan undorító mint amikor egy nőt bántalmaznak?

Figyelt kérdés
kètszer fordult elő hogy annyira felidegesített hogy egy egy pofont adtam neki.ez nagyon gáz? ugye nem vagyok egy szinten a nőket verő pasikkal? vagy ez ugyanaz?
2017. ápr. 6. 23:41
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
kb alkoholista volt ....ès megígèrte hogy abbahagyja, ennek ellenère munkából jött haza rèszegen, ezèrt volt
2017. ápr. 7. 00:08
 12/50 A kérdező kommentje:
jesszus😒
2017. ápr. 7. 00:25
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

Részeget megütni... Ha nagyon részeg akkor védekezésképtelen, ha csak kicsit akkor meg csoda hogy nem vert agyon...


De én ebben az esetben csak komolyan elbeszélgetnék vele- amikor már józan- és ha Mégegyszer berúg akkor szakítás. A verésnek nincs értelme.

2017. ápr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 Estádio de Felchút ***** válasza:
83%

melyik hernyótalpas írkál priviben kétoldalas esszéket az agresszióról?! most hagyja abba, mert mögcsapom a szája szélit!

neked jóccakát, agresszív cicc

2017. ápr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
De,ugyanolyan gáz!A pasi sem foga nagyobbat visszaütni ennyi erővel mint te ütsz és akkor kvittek vagytok nem?De ha erre még idegesebb lennél és megpróbálnál tökön rúgni pl. biztos a falhoz csapnálak cica.
2017. ápr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 BlackSword ***** válasza:

Igen is undorító...

Szépen leállítottalak volna és kultúráltan leordítottam volna a hajad

2017. ápr. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 Költőnő? ***** válasza:
100%
Amúgy igen. Alkoholistát nem ütni kell, hanem vagy következetesen dolgozni a bajon vagy lépni.
2017. ápr. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
ha zavar a piálása, ott kell hagyni. az erőszak nem megoldás- és igen, te is egy szinten vagy a nőket pofozó férfiakkal. nem a fizikai erőn van a hangsúly, hanem az elven- nem ütünk meg másik embert. neked nem feladatod a nevelése, nem az anyja vagy, ha már felnőtt, akkor megbeszéled vele, mi az, ami zavar és amin változtatnia kellene, ha nem történik semmi, akkor dobbantani, mert nem őt kerested. a pasik is mindig kitalálnak valami indokot, hogy miért verik az asszonyt (hisztizett, "pofázott", nem főzött vacsorát, akármi), az, hogy te az alkoholizmusára fogod, még nem lesz mentség. a párod, akit elvileg szeretsz és tisztelsz, nem ütöd meg. függetlenül az erőviszonyoktól. ilyen alapon mondhatnád, hogy amíg a férfi csak gyenge kis legyintésekkel próbálja nevelgetni a hisztiző asszonyt, addig nincs baj? és hol húzod meg a határt az erős, feljelenteni való és a gyenge, még "igazán kibírhatná" pofon között? nem, kérdező, ez nem így működik. bántalmaztad a pasid, és ez nincs rendjén.
2017. ápr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:

hiába az összehasonlítás. az ütéssel távolabb leszel tőle.


én úgy vagyok vele, ha provokálni kezd, akkor egy idő után ott hagyom.

2017. ápr. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pontosan ugyanannyira szemét dolog.

Nyilván nem valószínű, hogy komoly sérülést okozol neki, de elvi szinten nincs különbség.

2017. ápr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!