Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a pasimat. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a pasimat. Ez ugyanolyan undorító mint amikor egy nőt bántalmaznak?

Figyelt kérdés
kètszer fordult elő hogy annyira felidegesített hogy egy egy pofont adtam neki.ez nagyon gáz? ugye nem vagyok egy szinten a nőket verő pasikkal? vagy ez ugyanaz?
2017. ápr. 6. 23:41
1 2 3 4 5
 31/50 Költőnő? ***** válasza:
Kissé eltűnt a kérdező
2017. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
De, ugyanazon a szinten vagy, mint egy nőverő pasi. Ne hazudj magadnak.
2017. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
nem tűntem el, attól , hogy nem megyek bele felesleges vitákba. nekem van egy vèlemènyem, ès a tieteket is látom.ennyi .pussz.
2017. ápr. 8. 12:47
 34/50 A kérdező kommentje:
egyèbkènt a válaszadók 95%-a pasi( vagy inkább puhap.cs)
2017. ápr. 8. 12:48
 35/50 anonim ***** válasza:
94%

nő vagyok, és már válaszoltam, 19.


nem mondanám puhapocsnek azt, aki nem szeretné, hogy pofon vágják.


a véleményed meg lehet, hogy megvan, de én még nem láttam leírva.


megismételhetem, amit korábban írtam ide: ha olyan súlyos, hogy ütni akarsz, miért nem állsz odébb? mikor nálam elszakad a cérna, akkor földhöz vágok valamit, vagy becsapom magam után az ajtót. szar, szar, de testre nem megyünk, az nálam tabu.

2017. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

okè èrtem.mivel èn vagyok a kèrdező èn kèrdezek nem válaszolok ezèrt nem válaszoltam.

felvázolom mèg1x, ès ezek után ha valaki nem èrti akkor már nem írogatok ide ...ès nem azèrt mert eltűntem.

a pasim alkoholista volt.aztán könyörögtem neki, hogy ne igyon.munkából így jött haza, esett kelt, bunkó volt velem, beszólt, èn meg mindennap már gyomorideggel vártam , hogy nehogy megint rèszegen jöjjön haza. ezèrt 2x előfordult hogy olyan idegesítő volt rèszegen hogy egy pofont adtam neki.

de a helyzetet nem úgy kell elkèpzelni, hogy èn minden nap ütöm verem, ès meg van fèlemlítve.csak pipa lettem rá.ma már kb röhög rajta.másnap nem is emlèkezett szinte az egèszre.

azóta egyèbkènt leszokott, ès teljesen jól megvagyunk.

2017. ápr. 8. 13:12
 37/50 anonim ***** válasza:
94%

Na idefigyelj te pics..ogó,állítsd mostmár a pofalesődet takarékra! Ha alkoholista akkor nem megverni,vagy akár csak egy pofonozni kell hanem elhagyni ha nem változtat.Szépen néznénk ki baxameg pofozni kezdeném a nőm mert mondjuk gyógyszerfüggő!Egyet se!Világos?


És engem te ne puhapö.csözzél,pont elegem van a hisztis fajtádból,a nyomorék exem is pont ilyen selejt volt mint te! De szívesen felpozonálak te nőnek nem nevezhető humanoid,troglodita!

2017. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

😂😂😂😂😂

na akkor van mèg kèrdès, hogy mièrt kap pofont nèmely pasi? a mellèkelt ábra mutatja....

2017. ápr. 9. 00:43
 39/50 anonim ***** válasza:
91%

Igazad van,meggyőztél,sosem ütöttem meg nőt de be kell látnom aki kiprovokálja annak bizony le kell keverni egy jó nagy észheztérítőt.


Sikeres együttélést kívánok az alkoholista főnyereményeddel,kellemes verekedést és sikeres kórházi,rendőrségi és bírósági ügymenetet.Minden jót,csók a családnak baba :)

2017. ápr. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
ez de gyenge volt... 😂
2017. ápr. 9. 11:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!