Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a pasimat. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a pasimat. Ez ugyanolyan undorító mint amikor egy nőt bántalmaznak?

Figyelt kérdés
kètszer fordult elő hogy annyira felidegesített hogy egy egy pofont adtam neki.ez nagyon gáz? ugye nem vagyok egy szinten a nőket verő pasikkal? vagy ez ugyanaz?
2017. ápr. 6. 23:41
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
3%
Micsoda álszent válaszok születtek itt! Egy ártalmatlan pofonért "megköveznék" a kérdezőt, ugyanakkor azt tanácsolják, hogy miért nem hagyta el a párját inkább. Mi lett volna, ha elhagyja? Valószínűleg lecsúszott volna, mint ahogy ez az alkoholistákkal gyakran előfordul. Azzal, hogy kitartott mellette, sikerült - remélhetőleg hosszabb időre - leszoktatni az ivászatról és normális életet élni. Ehhez hogy viszonyul két női pofon, amit az "áldozat" valószínűleg meg sem érzett?
2017. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó....ugyanezt próbáltam megèrtetni
2017. ápr. 10. 11:53
 43/50 anonim ***** válasza:
0%

És tudod mi fordul még elő gyakran @42? pl. az ,hogy miután az alkeszt megcsapták esetleg félholtra veri a nőt.


Láthatóan a lehetséges opciók számbavétele meghaladja a képességeidet.

Általánosan melyik tanács a megfelelő egy alkesz nőjének?Gondold át szerintem.

2017. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
alkoholista ès alkoholista között különbsèg van.nem volt velem agresszív a párom, csak nem bírtam elnèzni, hogy napi szinten iszik....de nem úgy kell elkèpzelni hogy összetört mindent a lakásban ès ordított. aztán mondtam neki, hogy elhagyom ha nem változtat, ès akkor leszokott.ma már csak alkalmakkor iszik ès akkor is mèrtèkkel.de sosem volt agresszív, se rèszege se józanul.
2017. ápr. 10. 14:43
 45/50 A kérdező kommentje:
rèszeg*
2017. ápr. 10. 14:43
 46/50 A kérdező kommentje:
nem minden alkoholista olyan ám rèszegen hogy tör zúz.valakinek csak jókedve lesz, valaki pont hogy szomorkodik, valaki bealszik, stb...
2017. ápr. 10. 14:44
 47/50 anonim ***** válasza:
73%
Sálállálálá...
2017. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

hát erre már csak ennyit tudsz....elfogyott a kontra...

pusz pusz😚

ennyit èrsz mint a komid👎

2017. ápr. 11. 20:47
 49/50 anonim ***** válasza:
Ezeknek beszélhetsz...
2017. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Okés,köszcsi,puszcsi,szióka :)
2017. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!