Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha két gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha két gyerek után megtudnátok, hogy a férjetek marihuána-függő?

Figyelt kérdés

Véletlen derült ki számomra, mert külföldön dolgozott 2 évig (ott szokott rá), hétvégente járt csak haza. De már napi szinten szívott, így hétvégén sem tudta abbahagyni, lebukott. Kértem, hogy hagyja abba, én ezt nem tolerálom, ez számomra ugyanolyan drog, mint a többi. És itt a két kisgyerek, nem akarom, hogy ilyen példát lássaanak maguk előtt.

Megígérte, hogy nem fog többet szívni. Hittem neki.

Hazajött dolgozni, egy ideig ügyesen el tudta titkolni, aztán sorra bukott le. Ivott is mellé rendszeresen, hogy azzal "palástolja" az állapotát.

Folyton ígér (hogy leáll, meg kitörli a telefonjából az embereket akiktől beszerzi stb), aztán nem lesz belőle semmi. Nem gondolja komolyan a leállást, inkább alaposabban próbálja titkolni, de nem vagyok h.lye.

Kimaradozgat éjszakákat, kétes emberekkel találkozgat, mondhatnám, hogy emiatt kettős élete is van.

Ha ennyire nem számítok/számítunk, hogy erről lemondjon, akkor nem hiszem, hogy ennek a házasságnak a továbbiakban még van jövője..


Szerintetek?



2017. ápr. 7. 14:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azért hozzátenném, hogy a marihuána maga nem addiktív, ámde az állapot, amit ez okoz, annál inkább. A férjed fejében kell valamit tisztába rakni, hogy ne legyen szüksége arra folyton, hogy a "magasban legyen".

Az viszont, hogy iszik, titkolózik is emiatt, nagyon nagyon rossz. El kéne vinni pszichológushoz, ha engedi, ha meg nem, akkor egy idő után elválnak útjaitok.

2017. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10%

Bocs, de szerintem neked kellene legelőször is "leállnod", ugyanis azzal már megoldódna a probléma nagyobbik fele.


Nem inna, nem titkolózna, nem volnának éjszakai kimaradások, satöbbi. Ugyanis ezeket nem magától (nota bene nem a fűtől) teszi, hanem te kényszeríted rá azzal, hogy cseszegeted.


Vedd észre, hogy a kapcsolatotok első számú ellensége nem a fű, hanem a te hozzáállásod a fűhöz. Azon kell változtatni, ha meg akarod menteni a házasságodat - amiért már csak a két gyerek miatt is felelős vagy.

2017. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

10-es:

Azért iszik, hogy azt mondhassa, hogy az ittasságot látom rajta, nem azt, hogy be van tépve. Pedig tudok különbséget tenni.


12-es:

Nehogy már én fogadjam el a füvezést a béke érdekében.. Még én hunyászkodjak meg?! Ha enedném hogy csinálja, akkor napi szinten többször is tenné, a gyerekeink előtt, és ha "szabad az út", mi tartaná vissza őt a keményebb dolgoktól?

Mellesleg ha ő nem képes értünk letenni, akkor én miért ragaszkodnék egy drogoshoz, akinek nem vagyok elég fontos, hogy változtasson?

Én mindig is megalkuvó voltam a kapcsolatunkban, hagyom, hogy mindig az ő akarata érvényesüljön, kedvében járok. Na nehogy már ezt is nyeljem be..

2017. ápr. 8. 15:06
 14/17 anonim ***** válasza:
Megmondanád, hogy mitől lehet megkülönböztetni a betépett és a részeg embert? Vagy hogy állapítod meg azt hogy nem csak ivott hanem szívott is?
2017. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nos, én másról nem tudom megállapítani, de a férjemről igen. Másként viselkedik. Ha be van tépve, totál vörös mindkét szeme és résnyire összeszűkül. A ruháján érződik a fűszag, és azt lehetetlen összekeverni a pia szaggal. Valamint egyik alkalommal ő maga vallotta be a "taktikáját".
2017. ápr. 8. 15:39
 16/17 anonim ***** válasza:
10%

"Én mindig is megalkuvó voltam a kapcsolatunkban, hagyom, hogy mindig az ő akarata érvényesüljön, kedvében járok."


Egy fenéket vagy te megalkuvó. Ő volt végig a megalkuvó, hogy tűrte a te szívózásodat a fű miatt és inkább ráivott, pedig azzal duplázza a kárt.

Pedig hótt egyszerűen elmondhatta volna, hogy ő füvezik - vagy belefér neked, vagy valaki csomagol.

Vagyis ő a családi béke érdekében tűrt (sőt, még többet áldozott, mint kellett volna). TE NEM.

Akkor szerinted ki a megalkuvóbb?

2017. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Najó inkább dobd ki a férjed kérdező. Aki meg téged hibáztat azzal ne foglalkozz.
2017. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!