Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom az állatokat, ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom az állatokat, ezt a párom miért nem tudja elfogadni?

Figyelt kérdés
Most már macskát is akar, holott megbeszéltük, hogy ha beleegyezem, hogy költözéskor a hörcsögét magával hozza, akkor más dögöt nem tartunk. De az is piszmog éjszaka. Sír a szája, hogy én ha az állatokat nem bírom az embereket se szerethetem igazán, ami egy épületes baromság. Azt szeretem, aki kiérdemli, ebbe kevesen tartoznak, de ne legyen már ez is az én hibám. 28/F
2017. ápr. 9. 21:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20as konkurencia egy macska??? Feleség gyerek önmaga szülők nagyszülők segìtése....utàna esetleg a macska ...a sorrend
2017. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Juj de nem vagy szimpatikus.
2017. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#21

Egy féltékeny/nárcisztikus embernek MINDEN konkurrencia, amit a másik szeret(het).


"Feleség gyerek önmaga szülők nagyszülők segìtése....utàna esetleg a macska ...a sorrend"


Nálad.

Nálam például alapvetően fordított függőségi/tehetetlenségi sorrend van (első aki legjobban rászorul). De családtagok közt "nem ismerek" semmiféle kizárólagos megoldást, csak kompromisszumosat.


Aki ultimátumozgat (különösen kész helyzet elé állítva, lásd: "egyik kezében a terhességi teszttel, másikban a telefonnal..."), az meg kábé mehet a fenébe, mert alapból megszívta.

2017. máj. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, de hülyék az emberek komolyan... Nincs az az ember, aki felérne egy állattal, utálom az embereket. Nálam merne valaki ultimátumot adni, én magam rúgnám ki a francba... Azt hiszik a nyomik, számomra ér annyit egy ember? Haha, negyedannyit se, szívfájdalom nélkül dobom ki, akkor is, ha közös gyerekünk van. xd
2017. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de megőrülök, ha állat van a házban... Csak kárt tesz mindenben, legyen az akármi... Nincs nekem pénzem mindig mindenből újat venni, mert ezek a dögök szétkrnak mindent...
2023. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25 Te csóró vagy oké. Nekem van rá pénzem. Mellesleg tudod egy állatot nevelni kell!
2023. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Na pont az ilyen beszólogatók miatt nem fogok írni ide többet. Nem tudhatod miért vagyok csóró... És most örülj.


Nem is csodálkozom, hogy ennyire gyűlölöm az embereket...

2023. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!