Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom az állatokat, ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom az állatokat, ezt a párom miért nem tudja elfogadni?

Figyelt kérdés
Most már macskát is akar, holott megbeszéltük, hogy ha beleegyezem, hogy költözéskor a hörcsögét magával hozza, akkor más dögöt nem tartunk. De az is piszmog éjszaka. Sír a szája, hogy én ha az állatokat nem bírom az embereket se szerethetem igazán, ami egy épületes baromság. Azt szeretem, aki kiérdemli, ebbe kevesen tartoznak, de ne legyen már ez is az én hibám. 28/F
2017. ápr. 9. 21:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
39%

Nézd, ebben az esetben igazság szerint "neked áll a zászló", elvégre te belementél egy kompromisszumba, amikor jöhetett a hörcsög. Ezt a kompromisszumos megoldást akarja most fölrúgni a plusz macsekkal.


Szóval az a helyzet, hogy új megegyezésre van szükség.

Vagy kiteszed hörcsögöstől, vagy nagylelkű leszel. Ennyi.

2017. ápr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
18%

Kutyat tarsatok. Egy staffival minden hajnalban futhattok vidaman 10-20 km-t a szabadban! Ejjel meg szepen alszik,ertelmetlenul nem piszmog. A kutya egy ertelmes tars. Imadom!

Sajnos egy horcsog v tengeri malac nem olyan jo haziallat .A macska is egy undorito kis pioca.

N

2017. ápr. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
69%

Ha megegyeztetek az elején, akkor nem igazán van helye a reklamálásának. Az állattartás jelentős változtatásokat és erőfeszítéseket igényel (nyilván nem hörcsög, hanem kutya-macska esetében).

Ha macska van a háznál:

- MINDENT elborít a macskaszőr. Ha sokat takarítasz, akkor is ott lesz pár szál mindenhol

- folyamatosan figyelni kell rá, hogy hol van, nem szökött-e ki az ablakon, erkélyen, ajtón

- nem tudod ott hagyni több napra, vagy otthon maradtok, vagy mindig találni kell valakit, aki gondját viseli


Én teljesen megértem, ha nincs kedved ezekhez. Nekem sincs és szerencséra a páromnak sem. Én mondju szeretem az állatokat, a macskákat is, de sosem kéne otthonra.


Szóval én a helyedben tartanám magam ahhoz, amit megbeszéltetek. Ő lehet, hogy "visszakapná" az állattól a sok mindent, amit belefektet, te viszont csak a hátulütőit élnéd meg, és tök jögös, hogy nem akarod. És ne hagyd, hogy úgy állítsa be, hogy nem nagy dolog. Igenis nagy dolog, sőt, alapvető hatással van az otthonotokra.


Azt, hogy van-e köze ennek az emberekhez való hozzáállásodnak, nem tudom és nem is érdekel, nem hiszem, hogy ide tartozik.

2017. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
62%

Én a helyében megtartanám a hörcsögök,

elhoznám a kiscicát,

és keresnek egy jó pasit. :D


21/L

2017. ápr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"Azt szeretem, aki kiérdemli," - ezt most a párodra érted?

Elég fals szöveg.

De, ha megegyeztetek, hogy a hörcsögén kívül más állat (nem "dög") nem lesz, akkor nem szép tőle, hogy felrúgná a megegyezést.

2017. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
40%
Rinyapi.csák vagytok mindketten...Nem kellett volna össze jönnötök ha ennyire különbözőek vagytok. Azért lássuk be ez elég nagy különbség. Én szeretem az állatokat de nem tartanék lakásba. Ez olyan dolog hogy amíg nem vagy állatkínzó addig egyikőtökkel sincs baj csak kur.vara nem vagytok egymásnak valók. Egyikőtök sem fog megváltozni ezt kár erőltetni.
2017. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
37%
szerintem nem illetek össze... :D
2017. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
33%

Van aki szereti az állatot a lakásban, és van aki nem. Ettől szerintem senki sem jobb vagy rosszabb ember. Viszont ez mégis egy akkora különbség, hogy akik ebben különböznek, azok SOHA ne akarjanak közös életet, mert abból csak veszekedések, és szenvedés lesz. Barátok lehetnek, de az együttélés az már nagyon nehéz, hiszen az egyik igényli hogy ott legyen mellette egy állat, a másik meg szinte irtózik a gondolattól is. És ezzel nincs is baj. Én sem tartanék lakásban állatot, ennek ellenére szeretem őket, de mondom nem a lakásban. És nem is állnék össze olyannal, akinek alap hogy legyen a lakásban valami (halat nem számítom most ide :) ), de nem azért mert elítélem, hanem csak mert engem nagyon zavarna.

Szóval kérdező, jobb ha ezt nem erőltetitek, mert megértem hogy egyikőtök sem akar kompromisszumot. Na meg abban teljesen igazad van, hogy ha egyszer megbeszéltétek hogy csak a hörcsög, akkor nem kéne a macska, ráadásul azzal sokkal több gond van, mert tényleg mindenhova bemegy/fölmegy, stb.

2017. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

Némelyik vàlaszon nevetek! Kedves Kérdező!

1 te engedted a hörcsögöt 1-0! Javadra.

2Fogadd el itt 500évig működő àllat és ember szàmàra előnyös àllat tartàsi technikàkat meg akarják càfolni. Szóval olyan kérdést amiben egy àllatfaj szerepel rizikós kiìrni. Sokak szerint a szomszédom túlszaporodott macska állományàt kötelességem lenne elviselni, hogy wcnek nézik az udvarunk kikaparják a konyha kertünket. Mert szegény macskàk.

Unoka báttyóm exével vett egy (nagyon nagy testü angol nevü fajta) macskát a bérhàzba szakìtàskor a pasinál maradt most az új pàrja terhes kb a pozitìv teszt az egyik kezében a másikkal hìvta unokatesóm hogy tüntesse el a macskàt mert macska szőrbe nem fog jönni a baba. Azért az ember legyen màr az első aztàn az àllat.

Helyedbe lennék kitenném a lányt mint macskàt wczni. Ha szeret visszajön ha meg azt àllatait szereti akkor minek legyél olyannal aki nem szeret

Egy àllat tenyésztő mérnök

2017. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#19

" most az új pàrja terhes kb a pozitìv teszt az egyik kezében a másikkal hìvta unokatesóm hogy tüntesse el a macskàt mert macska szőrbe nem fog jönni a baba. Azért az ember legyen màr az első aztàn az àllat."


Azért ez a sztori is megérne egy misét. Szóval hogy egy gyerekkel takarózva próbálja valaki kitúrni a másik életéből a konkurrenciát? Pfff...

2017. ápr. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!