Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos volt ez a kép Instagramra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt ez a kép Instagramra?

Figyelt kérdés

Fent vagyok Instagramon, és a barátom is. Én eléggé sok képet szoktam feltölteni, de a barátom csak arra használja, hogy az összes lány ismerősének a kihívó képeit nézegesse meg likeolgassa. Engem kivéve persze, max azt likeolja amin együtt vagyunk.


És kicsit elegem lett már de nem akartam neki elmondani. Engem is sok férfi szokott nézegetni, pont úgy mint ő másokat. De rá tekintettel sosem töltöttem fel kihívó képeket.


Tegnap viszont likeolt egy képet egy bizonyos személynél ami engem kicsit feldühített, úgyhogy én is felraktam egy képet ami kicsit többet mutat belőlem, mint a többi kép. Nem közönséges, csak miniruha kicsit nagyobb dekoltázzsal. És a barátom persze kiakadt, főleg mikor látta hogy mennyi mindenkinek tetszik.

Én pedig azt válaszoltam, hogy "nem tudom miért nem tetszik ez a kép, ahogyan szoktam látni más lánynál tetszik ha ilyen képet csinál magáról." Erre nem mondott semmit.


Persze nem csak ebből áll a kapcsolatunk, gyerekes is lenne ha emiatt összevesznék vele, csak kiváncsi vagyok hogy szerintetek ez így jó "oda-szúrás" volt neki, vagy tényleg ha barátom van ne rakjak ki ilyen képeket magamról?

Tudom, hogy kicsit dedós dolog, de valahogy vissza akartam ezt adni, mert már tényleg zavart hogy naponta 20-30 lányt nézeget, miközben engem is szépnek tartanak mások.


19/L


2017. ápr. 10. 10:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
"És kicsit elegem lett már de nem akartam neki elmondani. "- de MIÉRT nem?
2017. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%
Felnőtt párkapcsolatok témakör...
2017. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szóval direkt akarsz neki "oda szúrni". Szép.

Szoktatok valaha beszélni? Ahigy látom, tudsz egy nyelvet. Ha ő is beszéli, amirők sztem nem tudsz, mert magadat nen tartod ovisnak, meg is tudnátok beszélni.

2017. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Igazából kiváncsi lennék azok akik ilyeneket kommentelnek hogy nem vagy felnőtt stb., azok komolyan mit tettek volna a helyemben :D de nem baj számítottam ezekre. De mikor ti is hasonlót láttok a párotoknál és zavarni fog titeket jussak majd eszetekbe :D hogy ti mennyire vagytok érettek.


Nem szóltam neki, ilyen témában hogy szóljon az ember? Nem fog bocsánatot kérni sőt letámadna ugyanez lett volna a válasza mint nektek. Gyerekes dolgokért ne idegesítsem őt fel.


És ilyeneket kommentelni, hogy a "szád nem csak szopásra alkalmas".... téged is megtanítottak a szüleid főleg hogy egy lánnyal hogyan beszélj de ha lány vagy akkor még rosszabb.

2017. ápr. 10. 14:54
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

odaszúrásnak jó, viszont célravezető semmiképp sem. nem szeretem a játszmázást.

Nézz utána, hogy mit jelentenek a játszmák! Tanulságos lesz...

2017. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Nem szóltam neki, ilyen témában hogy szóljon az ember?" -


nekem azt mondta a párom, hogy legyek szíves ne rajzolgassak szívecskéket bármilyen kedves volt hallgatóm, vagy egykori óvónéni fb posztjához. Tudja, hogy nem szerelmi vallomás, csak nem szereti látni.

Tényleg nem szerelmi vallomás, és nem gondoltam, hogy őt ez zavarja. Azóta nem csinálom, mert fontos nekem, szeretem.

2017. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez nem gyerekes?
2017. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14# egyszerűen nem választok olyan pasit aki más nőkre csorgatja a nyakát állandóan. Ha pedig kiderül az illetőről, hogy ilyen akkor szakitok. Gyerekes, kicsinyes pasival nem járok. Erre semmiképp sem az a megoldás, hogy én is gyerekesen viselkedjek. Én normális pasit választottam aki nem csinál ilyeneket. És még mielőtt belém kötnél nem azzal van a baj, hogy néha megnéz valaki csinos nőket.
2017. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mindketten gyerekesek vagytok, illetek egymáshoz! :)
2017. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A másik meg, hogy mit értél el vele? Mostantól nem fog más nőket lájkolgatni? Baromi sok értelme volt. Járhatsz egy f.asszal ja akarsz de akkor ne gyere ide nyafogni, szúrogassátok egymást oda vissza. Egészségetekre.
2017. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!