Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom hízott több mint 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hízott több mint 10 kilót közel 1 év alatt, vonzó alkatúból hasas, punya, formátlan lett. Nem hajlandó róla beszélni és pláne tenni sem ellene. Már nem vonz szexuálisan. Szakítsak?

Figyelt kérdés

Egész életében sportos, átlagos, formás alkatú volt, mert kicsi korától kezdve sportolt, mozgott. 1,5 éve vagyunk amúgy együtt.

Abbahagyta a versenysportot amit űzött és azóta többet is eszik és semmilyen mozgással, testedzéssel, sporttal kapcsolatos tevékenységet nem űz. Kb fél éve vettem észre rajta igazán a változásokat. A szexben is lustább, ritkábban van igénye rá, néha volt már elutasító is. Külsőre (nyak alatt, testalkatra) már biztosan nem az, akibe beleszerettem és ezt totálisan a lustaságának, figyelmetlenségének köszönheti bármilyen külső tényező nélkül. Ha finoman felhoznám, akkor tereli a témát. (Azt meg gondolom megértitek hogy nem fogom csak úgy mondani hogy "Meghíztál, mi lett veled?".)


23 és 22 évesek vagyunk. (Nemeket direkt nem írok hogy ki kicsoda, mert nem az a lényeg)


2017. ápr. 10. 17:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

"Egész életében.." "23 és 22 évesek vagyunk."

Költői túlzások, túl fiatal vagy, a test múlandó békélj meg a gondolattal, hogy mindannyiunk teste az enyészeté lesz és ezt a folyamatot a következő évtizedekben átfogod te is élni. Ha meg zavar a párod teste, akkor döntsd el, hogy a személyisége van-e olyan vonzó számodra, hogy még vele légy.

2017. ápr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Na mi lett kérdező? Elhagytad? Beszéltetek róla?
2017. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Itt nem a súlyfelszedės a problėma! :-) Nekem volt barátom aki elėg rendesen meghízott!Szóvá tettem neki,onnantól együtt jártunk futni!Edzegetett!Nem tudott lefogyni,de mi ėvekig együtt voltunk utána is!Ha valakit szeretek 10kg semmi!
2017. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fontos neked akkor szakíts.

Férfinél pedig a 10 kg annyira nem lehet azért undorító a változás 1 év alatt, főleg ha előtte izmos volt.

Igazából itt az a baj, hogy te Már nem szereted és ez egy kifogás.

2021. júl. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!