Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom hízott több mint 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hízott több mint 10 kilót közel 1 év alatt, vonzó alkatúból hasas, punya, formátlan lett. Nem hajlandó róla beszélni és pláne tenni sem ellene. Már nem vonz szexuálisan. Szakítsak?

Figyelt kérdés

Egész életében sportos, átlagos, formás alkatú volt, mert kicsi korától kezdve sportolt, mozgott. 1,5 éve vagyunk amúgy együtt.

Abbahagyta a versenysportot amit űzött és azóta többet is eszik és semmilyen mozgással, testedzéssel, sporttal kapcsolatos tevékenységet nem űz. Kb fél éve vettem észre rajta igazán a változásokat. A szexben is lustább, ritkábban van igénye rá, néha volt már elutasító is. Külsőre (nyak alatt, testalkatra) már biztosan nem az, akibe beleszerettem és ezt totálisan a lustaságának, figyelmetlenségének köszönheti bármilyen külső tényező nélkül. Ha finoman felhoznám, akkor tereli a témát. (Azt meg gondolom megértitek hogy nem fogom csak úgy mondani hogy "Meghíztál, mi lett veled?".)


23 és 22 évesek vagyunk. (Nemeket direkt nem írok hogy ki kicsoda, mert nem az a lényeg)


2017. ápr. 10. 17:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
13%

Jo ha nem tetszik a velemenyem akk mondom azt amit hallanal: dobd ki mert egy uj csinost osszeszedni konnyebb

Es nem vagy rossz ember es jogod van erre. Es te tokeletes vagy es leszel mindig.

Remelem ez mar megfelel

2017. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%

jaj emberek megy itt a jaj nem szereted ha kövér duma.

ha megismersz valakit, aki sportos, figyel magára stb, aztán egy év alatt leamortizálódik és lusta lesz, meg kövér (nem betegség miatt) akkor igenis meg kell neki mondani, hogy bocs, de ezt így hogy gondolod?! ha nem akar változtatni, akkor pedig legyen egyedül és kész, főleg ha a másik fél figyel magára ugyanúgy

2017. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem beszélj vele, ha nem változik keress egészségesebb, tudatosabb nőt!

Nem normális ennyit hízni! Az meg pláne hogy semmit se mozog! Ha terhesség alatt szedett volna fel ennyit akkor oké, érthető.

Én pár hónapja ellustultam, felszedtem 5kg-ot, totál megváltozott az alakom, nehezebben mozogtam, stb...

Ahogy észre vettem azóta jobban oda figyelek az étkezésemre, többet is mozgok! És nem azért hogy vékony legyek, hanem hogy egészségesebb, fittebb. Persze az sem hátrány, ha párom szexibbnek talál így. (aki mást mond az hazudik!)

Amúgy elképesztő mennyi és milyen buta emberek kommenteltek ide!!! Le lehet pontozni!!!


Ui.: ha gyereket lesz, akkor őt is hizlalni fogja???

2017. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
" keress egészségesebb, tudatosabb nőt! " => És ha nő a kérdező, akkor is?
2017. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok abban, hgoy a kérdező a nő.
2017. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami más probléma a háttérben? Én akkor híztam ennyit, mikor nonstop dolgoztam egy étteremben és csak az ottani kaját tudtam enni. Nem is volt igényem másra, mert teljesen betemettek az ottani és magánéleti gondok. Aztán egyik barátom beszólt, hogy de megcombosodtam, és akkor betelt nálam a pohár. Kézbe vettem az életemet, elkezdtem tudatosan enni, sportolni (akkor még csak otthon a 4 fal között), majd munkahelyet is váltottam, ami még inkább segítette a változást. Fél év alatt fokozatosan adtam le a kilókat, miközben izmosodtam is. Azóta találtam nekem tetsző sportot, amit heti 3-4 alkalommal űzök, otthon is edzek, és eljárok heti 1-2 alkalonnal futni is. Ha munkahelyi gondjai vannak, esetleg családi, vagy bármi más, az ember nagyon könnyen befordul, és elhagyja magát. Lehet első körben erre kéne rákérdezned, nem a súlyát felhozni, mivel sok esetben ez csak egy következmény. Nekem akkoriban nem volt párom, aki időben észrevette volna a változást a hangulatomban, így csak a súlyom térített észhez, de ez sokaknál nem működik, nem tudnak csak emiatt változni. Szóval, szerintem próbáld meg még egyszer ebből az irányból megbeszélni vele a dolgot. Ha ez betalál, akkor abban segíts neki, hogy megtalálja a helyét, utána már valószínűleg lesz magától is igénye a fogyásra. Ha nem jön be ez, és nem változtat, te pedig nem tudsz megbékélni ezzel, akkor igen, szakíts.
2017. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Akkor férfit. Nem tök mind1???? Nem azon van a hangsúly!
2017. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
36%

Derossz😅 húúúú de szeretheted.

Igen szakíts vele biztos talál nálad ezerszer jobb embert.

Én párom is versenyszerűen sportolt ő is abba hagyta a munka miatt és felhízott 15 kilot és???? Elsüllyednék szégyenemben ha eszembe jutna elhagyni emiatt.

2017. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Üzenj neki egy közös barinővel aki nem mondja hogy te kérted meg "figyi amig a gyerekrk edzenek mi futhatnànk"ma 3n is megkaptam..


Majd futok ha akarok ha kergegnek..keress olyat aki megfelel neked..nem én leszek az..hogy birta A elviselni ezt??amit ő vett azt lefikàztad mert gagyi és ràkontràztàl amit te vettél az jobb..tényleg nem ilyennek ismertelek..neked nem én leszek az embered

2017. ápr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

# 1


Ha a párod évenként felszedne 10 kilót, még kb. mennyi ideig tudnál hozzá szexuálisan vonzódni?

2017. ápr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!