Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a párommal. Mostanság túl sok probléma van köztünk, próbáltam megbeszélni vele.. nem is egyszer, de semmi nem változik és a szakításon gondolkozom. Távkapcsolatban vagyunk egy 5 hónapja, más városban tanulunk és csak hétvégente találkozunk, de akkor sem úgy csak mikor van rám ideje. Soha nem megyünk sehova, pedig már fenruár órta ígéri.. és úgy érzem kevés amit érzelmileg nyújt nekem.. viszont hittem abban, hogy képes lesz változtatni.. de ebben az ördögi körbe vagyok már hónapok óta. Én mindent megtettem érte és mindig az ő javait néztem, mai napig nagyon szeretem őt ezért nehéz elfogadni azt, hogy valószínűleg nem is akar változtatni.. de alapjáraton elvagyunk és szerinte tökéletes a kapcsolatunk, ezért arra is gondoltam, hogy az én elvárásaim túl nagyok. Nem tudom mi tévő legyek.. Tudom ami most van az nem jó, de félek ha szakítanék nagyon megbánnám. Néha úgy érzem, hogy én gondolok túl mindent, de néha belátom, hogy igazam van.. Szerintetek mi tévő legyek? Előre is köszönöm a válaszokat.:) 20/L

2017. ápr. 11. 10:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
A srác vagyok, aki arra biztatott az előbb, hogy ne hagyd el. Figyelj erre a válaszodra csak azt tudom mondani hogy ha szeret akkor várd ki a nyarat... Nem tudhatod hogy mi lesz még utána meg megbánod ha elhamarkodod és nem várod meg a nyarat hogy együtt lehess vele. HA akkor se változik ne kínozd magad oké hagyd el de legalább ezt a kis időt várd meg.
2017. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, mar tul sokat vartam.. es tegyuk fel nyaron oke lesz minden , de ezek a dolgok ugyan ugy visszafognak termi,

Mert sajnos volt mar ilyen is.. es igazabol tudom a valaszt mit kellene tennem csak nem vagyok biztos magamba es lehet mastol vartam a megerositest.. nekem itt kell lezarnom es kilepnem ebbol a kapcsolatbol, nincs ertelme tovabb folytatni csak nagyon nehez lesz, mert mint mar irtam is, szornyen szeretem ot

2017. ápr. 11. 13:44
 13/13 anonim válasza:

Ha csak akkor érzed magad jól a kapcsolatban, amikor találkoztok, és együtt töltitek az időt, az sajnos nagyon gyanús, hogy a végét jelenti. Az is lehet, hogy még nem volt elég biztos alapja a kapcsolatotoknak, amikor távkapcsolatra kényszerültetek. Én azt tanácsolom, most még fiatal vagy, sokkal nyitottabb, könnyebben ismerkedsz, használd ki ezt az időszakot. Sajnos ha tartósan így marad, idegileg és érzelmileg teljesen felőröl ez az egész. Most még talán viszonylag nyugis helyzetben is vagy, ha egy vizsgaidőszak vagy akármi más probléma rárakódik erre az alapból feszített hangulatodra, az nagyon meg fog viselni.

Hasonló helyzetben vagyok, tudom mit kellene tenni, de annyira nehéz ténylegesen elhatározni magam. Viszont nem tudom, ez téged mennyire bíztat, én azzal nyugtatom magam, hogy ha nekünk együtt kell lenni, akkor újra egymásra fogunk találni.

Kitartást! Majd azért írj, hogy alakul/ alakult!

2017. ápr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!